Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★ΛПΛ„υFσσσσ★ tarafından 5 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba pazar günü çifte kat günün de arkadaşlarla beraber hades dönüyorduk fakat hadesi bitirdim beni 2-1 atmadı f5 attım tekrardan oyuna bağlanmadı.Bütün Her şeyi denedim fakat şu an 3 saat geçmesine rağmen hala bağlanamıyorum oyuna ben bu gün için sırf %50 tp %50 şp çektim hades döneceğim diye fakat bi türlü oyuna bağlanamıyorum böyle bi sorunu nasıl çözebilirim supporta yazdım ama onlardan da hala net bi cevap yok.....

2. Support da 1-2 iş günü içerisinde döner. Geçmiş olsun :(

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Tarayıcının çerezlerini silip tekrar deneyip geri dönüş yapar mısınız lütfen.

İyi forumlar.

4. nutsh00ter

nutsh00ter User

aynı sorunu ben de yaşamıştım suporta ticket attıktan bir gün sonra düzeldi.Merak söz konusu bir şey yok :)

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Supporttan gelecek cevabı bekleyiniz cevap gelmezse bile sabah resetinde geminiz ana hangarınızda doğacaktık. Zaman aşımına uğradığından dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.