Bug / Oyun hatasi Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DΞ√ILS_ΛD√OCΛTΞ_СΞΖΛ tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. su oyun 1 düzenlem getiremediniz gitdi bu kadar acızmı bu darkorbit aylardır yapamadınız şu oyun yazık vallah

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyunda bulunan Lag ve Bağlantı problemlerini düzeltmesi gereken mercii Merkez Ekiptir bunu hatırlatmak isterim. DO Türkiye Ekibi olarak oyun içerisinde yaşadığınız sorunlar ile alakalı en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İyi Forumlar.

3. size lafımız yok sayın admın sorumlu kımse düzeltecek kimse o kisilere sizin vastanızla zerzenişde bulunmak işdedim

gercekden bıkdık oyunmu oynuyoruz eziyetmı cekiyoruz anlamadım gitdi :(((((

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2020
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır, gelecek mesaj ve konularınızda Forum Kurallarına uymanız konusunda sizi uyarmak zorundayım.

Oyuncu olarak bende bağlantı sorunları yaşamaktayım ve oyuncu olarak DO Türkiye Ekibinin çok sıkı çalıştığını da söyleyebilirim. Umarım bu problemler en kısa sürede çözülür.

İyi Forumlar.

5. DΞ√ILS_ΛD√OCΛTΞ_СΞΖΛ kesınlıkle katılıyorum hergun aynu şeyi yaşıyoruz oyundan soğuduk bu lag donma bağlanma vs gibi sorunlardan bıktık bence bi an önce bigboint ekibi gerekeni yapmalı çünkü oyun gittikçe soğumaya gidiyo bu gidişle oyunu bırakacağız
    herhangi bi açıklama yapılmıyor onca sorun olmasına rağmen ne bakım çalışması duyursu var ne guncelleme sadece reset resettte gunu birlik 5-6 saat kurtarıyor admin sana diyecek bişey yok ama gerken yetkılı kımse bi baksın bunca insan boşa yazmıyor bi tarih bi cevap beklıyorz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2020
  6. saat olmuş 04:00 hala oyuna girilmiyor. çok yazık...

7. rezillikten baska bir şey değil.

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  8. vDimitri

vDimitri User

yaklaşık 3 saat önce beta kapısına atladım atlamadan önce bir sıkıntı yoktu, atladıktan sonra bağlantı kesildi ve hala oyuna bağlanamıyorum

9. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bugüne kadar gün içerisinde gelen bazı resetlerle beraber arkaplan düzenlemeleri yapıldı. Somut olarak çalışmalara başlandığını buradan görebiliriz. Merkez ekipten "yetkili" kişiler bilgi paylaştığında sizlere iletiyoruz. Ayrıca, lütfen herhangi bir üyeyi etiketlemeye çalışırken @kullanıcıadı şeklinde etiketleyiniz, diğer türlü link paylaşmış oluyorsunuz ki bu da forum kuralları gereği yasak. :)

İyi forumlar dilerim.