Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JuniorTurko36 tarafından 3 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tr3 Reset gelsin mi ?

1. Evet

79,7%
  2. Hayır

20,3%
  1. destekler gidiyor kapılara girilmiyor oyun sorunlarından oynanamıyor ilettik diyosunuz iletmiyosunuz eğerki takmıyorlarsa ilgilenmiyorlarsa neden bu işi hobi olarak yapıyosunuz. sizi takmayan bizimle ilgilenmeyen suporta destek veriyosunuz bırakalımmı oyunu sonuca gelin artık . bıktık oyundan bu sorunlar sebebiyle.

arkadaşlar destek verin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
    TAŞKIN ve zaaru bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenledim.

Üslubunuz için sizi uyarıyorum devam halinde ceza alabilirsiniz.

Ayrıca @Minerva Board-Adminimin Yazdığı mesajda,

Sorunlar ile ilgili düşünceleriniz için ise,
    İyi Forumlar

3. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

uslubunda bişey yok adam haklı oyunla ilgilenın devamlı aynı seyleri söyleyip duruyorsunuz yok ilettik yok raporladık oyun oynanmıyor diyoruz ilettik diyorsunuz cözüm nerde parayi almaya gelınce oyuncunun cebinde 1 lira birakmıyorsunuz kusura bakmayın yani hergün hergün ayni şeyler adam gibi oyun oynıyamıyoruz yapamıyorsanız bu işi birakın

Albay_Carrillo bunu beğendi.
  4. şuan gir herhangi bi tr sunucusuna oyun oyna anlarsın

ve uslübumda herhangi bi sorun yok neden sizin raporlarınza bakmayan ilgilenmeyen kişilere bi topluma kuruma şahsa hobi olarak destek oluyorsunuz . olmayınki anlasınlar sorun var desinler düzeltsinler para harcasınlar.

IIMuncuRII bunu beğendi.
  5. oyun neden sürekli donuyor arkadaşım ben kapıya giriyorum bu donma yüzünden 10bin lazerle bitireceğim yerde 20 binle bitiyor oda zor zoruna bu benden mı kaynaklanıyor her oyuna girişimde adobe flaş player indir diyor pc ye indirdiğim halde her seferinde neden oluyor bu sizin önereceğiniz bi flaş playyer varmı

6. zaaru

zaaru User

Bu oyun artık oynanılmayı haketmiyor.İnsanların emekleriyle dalga geçiyor.

TesoPat*RıdVan ve uffpuff bunu beğendi.
  7. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

bişe yapacaklari yok ancak uridium ındırımı acip mılletin cebindekı parayi almayi bilirler oyun oynanmıyor diyoruz ilettik diyip geciyorlar

TesoPat*RıdVan ve Albay_Carrillo bunu beğendi.
  8. adamın uslubunda sorun yok darkorbitte sorun var

BeRk*, mirza011tuncay ve IIMuncuRII bunu beğendi.
  9. IIMuncuRII

IIMuncuRII User

insanların sabrini zorluyorsun dark orbit cözüm bul cözümmmmm

BeRk* ve mirza011tuncay bunu beğendi.
  10. bilgisayarı falan kırdırcaklar en sonunda bana, bune ya sinir hastası olduk almanyada olsam varya onları orda zıplatırdım

IIMuncuRII, mirza011tuncay ve KRALINA bunu beğendi.
  11. KRALINA

KRALINA User

geceden beri aynımı ya ya siz nasıl yetkilisiniz arkadaş dün gece 12dendir yok bu oyun ya ilgilenmekmi istemiyosunuz ilgilenmiyonuzda zaten sebebi ney yani illaki gene oyunmu bırakılsın sizin bu yaptıklarınız yüzünden oyun bırakıldı geçen yıllarla online sayısı bir değil şimdi daha çok düşecek haberiniz yok.

mirza011tuncay bunu beğendi.
  12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Aynı şeyleri söylememizin sebebi aynı şeyleri sorduğunuz içindir. Tekrardan hatırlatmak isterim yaptığımız raporlamalar için geçiçi olarak yapılan uygulamalar,
    Oyuna para yatırmanız sizin hür tercihinizdir. Darkorbit oyunu oynaması ücretsiz bir oyundur.

Ayrıca sizede üslup uyarısı vermek zorundayım, devamı halince ağır bir ceza alabilirsiniz.
    Benim ve takım arkadaşlarımın bu forumda başlıca görev yapma sebebim sizlere yardım etmek istememden-istemesinden gelmektedir. Lütfen yorumlarınıza dikkat ediniz. Raporlar ile ilgilenmeseler neden,
    böyle yapılan geçiçi güncellemeler ile uğraşsınlar En kısa sürede tüm sorunlar çözülecektir.

Ayrıca Genel uyarımdır mesaj tekrarlamayınız-yapmayınız ard arda atılan mesajlar forumda yasaktır. Mesajlarınızı düzenledim.

İyi Forumlar.

13. LARK1988

LARK1988 User

Darkorbit bu oyun için ne zaman üslubunu düzenlerse oyuncularda üslübunu otomatik olarak düzenler.
    Ayrıca bu oyun oynaması ücretsizdir şeklinde bir beyanınız olmuş sayın moderatör, lakin bazı özelliklerden faydalanabilmek için insanlar PARA harcıyorlar ve bu paranın karşılığını görmek haklarıdır.
    Oyuncular burada dertlerinden yakınıyor ancak bunun karşılığı olan Tehtitkar mesajlarınız hiç hoş olmamış.

14. KRALINA

KRALINA User

Dün gece 3 mayısa girdiğimizden beri 00.00 dan beri hiçbir türlü oyuna giremiyom dün bakın çıldırtıyonuz insanı parayla uridum aldım gittim vip aldım indirim aldım maksat zeta yapak diye siz ne yapıyorsunuz zetayı geç oyuna girilmiyo bu kadarmı N/A türkiye sunucusuna niye hiçbir zerre kadar ilgi gösterilmiyor oyun niye hala yok işe gidecez işe işe biz bu oyuna para basıyoz bumu karşılığı elinizden gelen buysa bırakın işinizi beceremiyonuz biz burda oyun oynamak için daha iyi hizmet almak için onu bunu alak sizin yaptığınıza bakın sonra oyunculara kelimelerle tehditler bilmemneler ordan siz oyunculara tavırlı tavırlı cevap verene kadar gidin şu üstlerinize bildiride bulunun insanlar şuan oturdukları yerden çıldırıyolar farkında değilsiniz

mirza011tuncay bunu beğendi.
  15. Alınan hizmetin parasının peşin olarak verilmesi demek, hizmetin tam ve eksiz yerine getirilmesini taahhüt edilmesi ile sonuçlanmalıdır.
    Sunduğunuz hizmet tam ve eksiksiz değil ayrıca gönüllü olarak forum admini veya DO takım üyesi olmanız bizi ilgilendiren bir konu değil.
    Sizin olmadığınız bir yerde DO sizin yerinize ücretli bir çalışan bulundurmak zorunda. Sattığı hizmetlerin, kullanıma uygunluğunu sağlamak da DO sorumluluğunda, GİŞ kurallarında bu da yazıyor!
    Kendi aranızda veya DO merkez ile görüşmeleriniz gizli veya açık hiç farketmiyor ama bu henüz bizim stabil bir şekilde oyun oynayamadığımız gerçeğini de değiştirmiyor.

16. bende geliştirme kısmı çalışmıyor supporta yazdım 10 gün oldu değişen bşey yok ..

17. KRALINA

KRALINA User

gece 12den itibaren şuana kadar yeterli bi süre değilmiydi daha ne kadar lazım arkadaş işe gidecez diyorum işe çalışan insanlarız şurda boş vaktimizi bu merette geçiriyoz bu ilgisizlik alakasızlıktır binevi oyun 1-2 saattir olmasa çalışma vardır diyebiliriz lakin oyun gece 00.00 dan itibaren yok neyin derdindesiniz siz?

18. a
    ADMİN biz 3 aydır beklıyoruz ama bır ılerleme yok ben anladım kı değil 3 ay 5 yılda gecse darkorbit merkez ekıpden N/A olmaz bize bir düzen bir güzel ortam kuramadınız arkadaslarla oyuna gerı donduk dedık oynayalım raamzanda sararsa devam ederız ama umdugumuz gibi olmadı bu yuzden tekrar lol a donuyoruz sıze ıyı oyunlar... ( bizler gibi binleri kaybedeceksınız gene)

ARkadaşlar darkorbit anladıgım kadarıyla bedava ve para yatırmadan oynanıyor dıyorlaar demekkı bunlar bız onlıne olunca para kaanıyor bu da demek oluyor ki (SANAL MAGDENCİLİK) nekadar oyuncu azalırsa okadar az kazanc demek benm bildiğim kadarıyla suanda oyun dakı btlarda aynı sıstemde yanı hepsi bir birine baglı yanı bız burada nekdar konussakda yazsakda bos bunların bızım ıcın bır sey yapacagı yok zaten buradakı admınler falan maaslı değil bıze yazıyorlar sızın yanınızdayız adamın umrundamı gelıyor 3 4 saat takılıyorlar urılerını alıp serverlerınd e oyun oynuyorlar uzatmaya gerekyok hersey ortaaya cıkıyor aartık

19. lllecelll

lllecelll User

yav arkadaş cidden bunaldım artık ya :mad::mad:

20. Senerelmas

Senerelmas User

yaw oyuna girelemiyor. darkorbit çok saçmaladı cidden .dini imanı para oldu. eskiden zevki vardı oyunun oda gitti. bide tr sunucuları berbat zaten 2 gündür oyuna giremiyorum. varmı böyle bişi. beceremediniz oyunun mahvettiniz resmen. madem yetmiyor sunucularınız ya güçlendirin yada yeni haritalar yaratıklar çıkarmayın. yapmayın etkinlik filan

lllecelll bunu beğendi.