Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve JuniorTurko36 tarafından 3 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tr3 Reset gelsin mi ?

 1. Evet

  79,7%
 2. Hayır

  20,3%
 1. soğuk kanlı görünmeyi bırakın nasıl gönüllü bizim için çalıştığınızı sölersiniz.
  yıllardır ilettik diyorsunuz ama bellki takmıyorlar ne sizi ne bizleri boşverin iletmeyin. herkez bırakıyor oyunu klanca sunucu olarak sizlere iyi çalışmalar bol bol rapor iletmeler hangi raporsa nasıl iletiyosanız sizi takmıyorlar bide gönüllü olarakmı çalışıyosunuz günahtır ayıptır. bunlara hiçbirşey yapılmaz 2 gündür oynayamadığım oyuna rütbe adına destek atıyoruz uri alıyoruz katlayıcı indirim alıyoruz ama hiçbirşey yok sonucu 0
   
 2. admin şimdi ben ne yapayım söylermisiniz para verdim ama karşılık yok N/A
   
 3. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  kusura bakma admin yada cm her neyse görevin bak saat kac oldu bi gelişme yok bizi takmıyorlar senide takmıyorlar gercegi bu o güzel agzini yorma saatlerdi burda dil döküyoruz ticket atiyoruz ama hiç bi gelişme yok sizi taksalardı bi iletişime gecer bi bilgi verirlerdi bi aciklama falan oda yook bekle bekle nere kadar bu kadar insan burda bosmu konusuyor hicmi oyuncunun degeri yok ben anlamıyorum ya oruclu oruclu kafayi yedik sabaha beri ya
   
 4. OKU

  OKU User

  oyuna şuan giremiyorum defalarca söylememize rağmen neden hala açıklama yapılmadı neden tr serveri ile ilgilenilmiyor.lütfen sorunun çözülmesi̇ni̇ yada açiklama i̇sti̇yoruz.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
 5. emperyan

  emperyan User

  Evet aslında son 1 aydan beri bir açıklamayı hak ediyor herkes...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
  goliat0 ve Albay_Carrillo bunu beğendi.
 6. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Yaşadığınız problemden dolayı üzgünüm :( Teknik Ekip lag sorunlarının farkında ve bu konu hakkında çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca bu hafta içide Çifte ödül günü olacağını belirtmek isterim. :) Yerinizde olsam bol bol kapı stoklayıp yarın yada öbür gün kapılarımı tamamlardım.

  Takvime Buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 7. arkadaşlar ben oyunu bırakıyorum N/A
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
  Albay_Carrillo ve OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
 8. Gg indirimi olmadıktan sonra çifte ödül gelse neye yarar. Zeta yapıp anahtar kasmam lazım. 10 zeta yapmak yerine 2 zeta mı yapıyım yani bu mu sorunun çözümü? Geçici olarak şuan bi reset atsanızda oyun rahatlasa biraz. Bari son saatleri kapı yaparak geçirelim.
   
  Albay_Carrillo bunu beğendi.
 9. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  Themis kardesim bak ciddi söylüyorum 6 saat oldu oyuna giremıyorum 6 saat her yolu denedım neti bile degistirdim yok hangarların hepsini degistirdim yok girmıyor bi bakın yeter da 6 saattir koltuga yapıstım ya el insaf oruclu oruclu
   
  Albay_Carrillo bunu beğendi.
 10. admın adamlar ındırım var dıye gırıyor bırde gelmıs sırıtıyorsun dıcek bırsey bulamıyorum ve artık kopyala yapıstır yapmaktan vazgecın
   
  ™-ЦSŦΛÐ-™ bunu beğendi.
 11. tayfun1

  tayfun1 User

  Merhaba forum yetkilisi ve arkadaşlar
  Harita sunucuları yetersiz oyun lagtan geçilmiyor vede forumda baktığım konularda forum yetkililerinin sert çıkışlarını görüyorum siz sonuç olarak bu işi gönüllü olarak yaptığınızı söylüyorsunuz fakat şu var bunlara katlanamıyor iseniz yapmayın biz oyuncular bu şekilde bir oyundan memnun değiliz haftasonu geldi destek çektik katlayıcı paketleri çektik kullanamıyoruz ve zamanlarından gidiyor şimdi diyeceksinizki oyun ücretsiz bir oyun para yatırıp yatırmamak oyuncunun istifine kalmış ben paramla oynuyorum kardeşim ve verdiğim paranın hakkını almıyorsam kendi haklarımı kesinlikle arıyor olacağım Biz donan lagtan oynanmayan birde üstüne üstlük oyuncuya değer verılmeyen bir oyunu neden oynayalım ?
   
 12. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Oyun sorunları Merkez Ekip ve Yazılımcılar tarafından çözülmelidir. Ülke Takımları yazılımsal müdahale yetkisi yoktur.
  Elimizden geleni yapıyoruz, Ülke Takımlarının yalnızca sorunları raporlama yetkisi bulunmaktadır. Buranın resmi bir kanal olduğunu unutmayalım, insanların bura da üslubunu korumasını sağlamak bizim görevimiz.
  Mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum içerisinde oyuncuları galyana getirmeyiniz ve provokasyon yasaktır, sizi bu hususta uyarmak zorundayım.
  Oyun kuralları gereğince 3. part yazılımlar kullanan kesin olarak banlanacaktır, bu banlamalar eninde sonunda yapılacaktır. Daha önceki banlamalara bakarsanız herhangi bir ayrım yapılmadığını anlarsınız.
  Hediye kod ve içerikleri Merkez Ekip tarafından seçilmek
  Oyunculara galyana getirmek ve provakasyon Forum Kuralları gereğince suçtur, tekrarı durumunda gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
  Kabul ettiğiniz GİŞ kuralları gereğince;
  Mesajınız tarafımca düzenlenmiştir, tamamı büyük yazılar Forum Kuralları gereğince yasaktır. Bu kurala uyunuz.

  İyi Forumlar
   
 13. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  6.30 saat oldu kardes daha nediyim her türlü seyi denedık yok girmıyor daha da bişe demıyor
   
 14. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Maalesef sunuculara reseti biz atmıyoruz. Reset ve bunun gibi Teknik konular Merkez Ekibin elinde olan şeylerdir.
  Kapıda sıkışmış olabilirsiniz lütfen Support ile iletişime geçip geminizi Ana hangaranıza atılmasını talep ediniz.
  Verdiğimiz cevaplar sizi tatmin etmeyebilir. Fakat sürekli ama sürekli bu konu hakkında elimizden genel birşey olmadığını sorunun gerekli yerlere gerekli şekilde raporlandığını belirttik buna inanıp inanmamak sizlerin insiyatifindedir.

  İyi forumlar.
   
 15. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  sabah beri suporta yaziyoruz ilgilenmiyorlar ki 2 gün icinde iletisime gecilecek diyor :D ooo ölme essem ölme
   
 16. TR2 hesabım ile 5-3 haritasına atlarken kapıda kaldım. Yaklaşık 5 saatir giremiyorum. Hangar değiştirmeye çalışıyorum istasyonda değilsiniz diyor. Her türlü yolu denedim yinede olmuyor. lütfen yardımcı olun
   
  IIMuncuRII bunu beğendi.
 17. bende zetakapısında kaldım supporta yazdım ilgilenen yok 4 saattir gemi haritada öylece duruyor .
   
 18. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  ayni sorun bendede var suporta yazdim 2 gün ıcınde cevap gelirmis :D devam
   
  €FSAN€_SÜNG€R_BOB bunu beğendi.
 19. 2 gündür giremiyor musun?
   
 20. IIMuncuRII

  IIMuncuRII User

  aynen :D 2 gün giremedim 2 günde cevap gelmesini bekleriz