Destek Bağlantı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve _-ExecutiveChef-_ tarafından 13 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. fuyyus1907

  fuyyus1907 User

  malesef aynı sorun'u bende yaşıyorum 2 saat geçti oyuna giremiyorum
   
 2. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Teknik ekip sorun üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Takım Liderim @.Paradoks. 'un DC kanalın'da dediği gibi "Oyundaki teknik sorunlar yazılım ekibine düzeltilmesi adına rapor edilmiştir. Merkez ekip tekrardan oyuna bağlanabilmeniz ve oyunu oynayabilmeniz adına tüm çalışmaların yapıldığını bilmenizi istedi. Yaşanan sorunlar için merkez ekip üzgün olduğunu ve özür dilediğini belirtmektedir."


  Oyuna para yatırıp yatırmamanız tamamen sizin tasavvufunuzdur. Fakat diğer oyuncuları bu şekilde galeyana getirmeniz kurallar gereği yasaktır. Lütfen davranışınızın devamını getirmeyiniz.
  Telafi ile ilgili bir bilgi geldiği taktirde forumda duyurusu yapılacaktır.
  Buranın Bigpoint şirketinin resmi forum sayfası olduğunu ve Kuralları olduğunu hatırlatmak isterim. Kurallar gereği oyuncuları şirkete karşı kışkırtmak yasaktır. Lütfen davranışınızın devamını getirmeyiniz.


  Bağlantı sorunları ile ilgili konular bu konu başlığı altına toplanmıştır. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi lütfen Kurallara ve usluba uygun bir şekilde bu konu altında paylaşabilirsiniz.

  Konu yakından takip edilmekte olup her hangi bir bilgi geldiğinde forum üzerinden duyurusunun yapılacağına emin olabilirsiniz.

  İyi forumlar.