Bağlantı sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BALE1I tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Valla aga ben geçici bıraktım. Geri kendi serverime geçtim. Eğer kökten ban alırlarsa devam edeem yoksa oynamam o serveri. 9 saat aralıksız kastım, otocusu bugcusu her türlü benim önümde, teknik ekipte bakmıyo. Ağız tadıyla yeni serverde oynayıp keyif alalım gelişelim dedik. Adamlar satışta olmayan cyborg paketi+ 327 milyon tecrübelik yani 17 level olma paketini alıyorlar buda payment bugu. Neyse umarım ban alırlar, bir şeyler olacağını sezdiğim için uri vip vs. çekmedim. Hakkıyla oyayanların Allah yradımcısı olsun o serverde. Çünkü ben 2 günde bugcuları gördükçe çıldıracak seviyeye geldim resmen.

2. Caillou

Caillou User

Oyuna giremiyorum. 4-4e geçiş yaptığımda oyun dondu. ve sunucuya bağlanıyor yazısı 10 20dk duruyor. girdiğinde hareket etmiyor giriş yapılmıyor

3. Aman dikkat et bug falan yaptın sanarlar Şeref Puanını silerler dikkat et bulaşma öyle şeylere.

4. Caillou

Caillou User

4-4 e girdim droidler gözükmüyor alt slotlar gözükmüyor sunucu kopuyor portal gözükmüyor

Konu kitlene bilir hangar değiştirdim düzeldi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2020
  5. Bende 4-4 de bugda kaldım ve oyuna giremiyorum bırakın oyunu anasayfasına bile giremiyorum 35 dk oldu hala açılmasını bekliyorum.

6. 1/5 serveri ana sayfa yine gitti girilmiyor :D

1/5 serverini dağıtın artık daha ne olması gerekiyor anlamıyorum.

Her gün sorun olur mu bir serverde.

7. Yeni server yani küresel server de gitti hiçbi şekilde ana sayfaya girilmiyo. Rahmetli az paramızı yemedi !

8. Oyun çöp yaa bu oyunun artık yeni teknolojiye ayak uyduramadı çöktü.

Teknik ekip lideri SAİMON istifa edecek mi?

9. şaka yapıyorsun bu kadar ballı bir işte para kazanıyorken
    hiç yorulmadan para kazanmak herkesin hayali :D

10. Solace 15 NPC modülünü alıcam oyuna giremiyorum ve bu genel bir sorun hiçkimse giremiyor benim hesabıma göre ben bugun yongaları kasıp modülü almış olucaktım ama oyuan giremiyorum bunu bir telafisi olmalı etkinlik birgün daha uzatılmalı . İyi forumlar

11. Almış olduğumuz paketlerde boşa gidiyor valla bu kadar sorunlu başka oyun var mı bildiğiniz?

Zaten bu kadar olumsuzlardan sonra SAİMON kimse işe almazzzzzzzzzz.

12. Bugün kapı yapacaktım. Allahtan kötü bir zamanda yakalanmadım.

13. PPuuffyy

PPuuffyy User

Ben de giremiyorum ağa zetalarin hepsini bugüne saklamıştım gerçi benim eşekliğim darkorbit sonuçta bu klasik sorunlar

14. Aynen girilmiyor oyuna bir sıkıntı var

15. DENİZCAN

DENİZCAN User

Küresel serverde oyun açılmıyor nedeni nedir

16. NERO[DMC]

NERO[DMC] User

yani ne bu saçmalık indirim destek çekiyoruz kapı dönecez diye ve oyun yine saatlerimiz yiyor kaç yıllık oyun hep aynı sorunlar nasıl bir teknik ekibiniz var lliseden çıkanımı alıyorsunuz yazılım yazsın diye yeni çıkan hiçbir oyunda bu kadar teksnik aksaklık olmuyor rezalet

17. oyuna girer girmez portta patladım.patlatan kım belli değil.haritanın bi ucundan patlattı.ne kacabildim ne karsılık verebildim.şimdi tamir edemiyorum gemiyi.tamir ederken oyun kapanıyor

18. DENİZCAN

DENİZCAN User

Darkorbit'in mükemmel teknik ekibi yine iş başında,liseden çıkan herkesi alıyorlar galiba yeni açılan oyunlarda bu kadar sorun yok

19. saat 11 den beri bekliyorum oyun açılsada girip 1-2 npc kessek diye ama nerdeee

20. ultio52

ultio52 User

Oyun şuan lagdan bitmiş durumda buna ne zaman müdahale edeceksiniz?
    Zeta da 4 kez patladım.TR1/5 serverinde bu sorunlar hiç bitmeyecek herhalde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.