Bağlantı sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BALE1I tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. YilmazBey

YilmazBey User

Şu oyunda sayılıdır pazar günleri keyif alarak oyun oynadığım günler. Do ekibi sağolsun, oyuncular onlar için sadece bir sayıdan ibaret olduğu için kıymetimiz bu kadar arkadaşlar. Halen oynuyorsanız alışın bunlara. Kaç saattir oyuna giremiyoruz kimsenin umrunda değil, ne bir açıklama var ne de bir şey. Olsa şaşardım ya zaten :d.

20.48 - Edit: Rezillik gerçekten. Millet bir şekilde girip sıralama kasıyor bariz ortada saatte bir sıralamam düşüyor ama genel olarak hala giriş yapamıyoruz. Forum Modlarına hiçbir olumsuz eleştirim yok gereken yerde gereken açıklamayı sunuyorlar fakat teknik ekibin bu umursamazlığı insanı çileden çıkarıyor. Arkadaş bir oyunu adam etmek bu kadar mı zor.

Son düzenlenen: 13 Aralık 2020
  2. 14 yıllık oyuncuyum ve artık kesinlikle emin oldum: Dark Orbit vakit israfıdır, pişmanlıktır!

3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sabredin dememizin sebebi bu sorunları çözecek kişilerin biz olmamasıdır. Sorunların tamamı teknik ekibin kontrolündedir ve bu sorunların çözümünü yalnızca yine teknik ekip yapabilir. Biz yalnızca topluluğun düzeninden ve sorunları ile ilgilenmekle sorumluyuz. Oyun içindeki teknik problemler görev alanımıza girmiyor.

İyi forumlar.

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Teknik ekip tüm sorunlardan haberdar ve çözüm sunmak adına elinden geleni yapıyor. Beklemekten başka ilacımız yok. :(

İyi forumlar.

5. DENİZCAN

DENİZCAN User

Oyundaki sorunları halletmişler gibi birde mega happy hour yapıyorlar :D

6. 450TL yatırıp çarı yaptıkta bugun neden giremiyoruz acıklama dahi yapmadılar bug la millet syborg yaptı onada acıklama gelmedi gemi patladı tamir dahi yapamıyoruz oyuna giremiyoruz olmuyorsa paramızı geriye verin madem :d

7. skrilexx21

skrilexx21 User

güncelleme mi yapıcaksınız yazın şu gün şu saat şu tarihte onarım çalışması var diye millet te beklemesin ayıp valla

8. skrilexx21

skrilexx21 User

çok başarılı bir teknik ekip sizi gönülden kutluyorum maaşlarına zam işlerine SONN !!!!!!

9. herkesin gemisi patlamış.nasıl patladı kim patlattı.birileri fena kasıyor.bende patladım.ne patlatanı görebildim ne kaçabildim ne karsılık verebildim.yazık valla.çok yazık emeklerimize paramıza zamanımıza

10. sabah saat 9 dan beri girmeye çalışıyorum ya siteden atıyor ya yükleniyor ekranında kalıyor bu nasıl oyun ya

11. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    1-) TR1/5 serverın rütbe sorunu var.
    2-) Pazar günleri gg kapısı olduğu için oyuna giriş yapmakta zorlanıyoruz.
    3-) Aldığımız destekler boşa gidiyor.
    4-) Oyun içerisinde DP link bugu mevcuttur.
    5-) Lag ve bug sorunu yaşıyoruz.
    6-) Bot sorunu mevcuttur.
    Do ekibi giş kuralı diye bir kural koymuş biz kendimiz uyguladığımız halde kendileri neden uygulamıyor.
    Saimon ve teknik ekip değişmelidir memnun değiliz.
    Oyun biran önce düzeltilmeli ve bakım çalışması yapılmalıdır.
    Bug ve bot sorunundan bıktık usandık biran önce tarama yapılıp ban cezası verilmelidir.
    Do ekibi müşteri memnuniyetine önem vermelidir.
    Forum yada chatte oyuncuların yazmış olduğu konulara admin ve cm tarafından cvp verilmelidir.
    Herkes üstüne düşen görevi laiki ile yapsın yapamıyorsa bıraksın yeni birisi gelir.
    Herkese iyi oyunlar.

-SiyoCan- bunu beğendi.
  12. Bence şu an en büyük öncelik sadece pazar gününe sıkıştırılan GG x2'e verilmeli, en azından 2 gün yapsalar bu kadar yoğunluk olmayacak, her seferinde çöküyor oyun kaldırmıyor işte sunucular.

13. İbrahim13

İbrahim13 User

aynen bug falan geliyor sonra adminler seslendiriyor kusura bakmayın size %50 tp şref kodu dağıttı yaw yeterki oyun düzgün şekilde olsun kod falan istemiyoruz Halla Halla..

14. Alcoholism

Alcoholism User

PVE server a giremeyen tek ben miyim arkadaşlar? Saatlerdir aralıklarla deniyorum. Kimse konuyla alakalı bir şey de yazmamış.

15. bende giremiyorum bağlantı kuruluyorda kalıyor

16. GÖLGE

GÖLGE User

Sevgili arkadaşlar bu nasıl bi saçmalıktır böyle..oyunda patladım ve oyundan attı beni..şimdide devamlı gemi sayfasına atıyo..ne yapıcam şimdi ben yani..oyunun iyce ayarını bozdunuz bi düzeltin artık şunları lütfen ama yaaa...

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Aşağıda belirtilen işlemleri yaparak geri dönüş sağlayınız:

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S
    Ayriyetten: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download Klasör'ü içindeki çerez dökümanlarınıda silmeniz faydalı olacaktır.

İyi Forumlar.

18. GÖLGE

GÖLGE User

Yaptım ama hala aynı sorun var..Tamir et diyorum ve oyundan direk alışveriş gemi sayfasına atıyor..Başka çözüm lütfen?

19. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Farklı bir gemi satın alarak dener misiniz?

İyi Forumlar.

20. GÖLGE

GÖLGE User

5.2 deki gemiyle giriş yapabildim...fakat 5.3 de pataldım yine kayboldu gemi ..tekrar 5.2 deki başka gemiyle giriş yaptım ve syborgum yokkk....bl deki gemiye girdim oyun açıldı 1.8 e atladım ve oyun yine attı beni..ve tekrar girmiyor..portdan atladığım her gemi kayboluyor ve giremiyorum oyuna..

Son düzenlenen: 14 Aralık 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.