Bağlantı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve TurinTurambarr tarafından 17 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Pazar günü diye zeta yapıyorum x2,x3 bazen x4 harcıyorum sonra birden bağlantı gitti diyor ve patladın oluyor. Bu nedir arkadaş? Ben bütün zamanımı size mi vericem? Düzeltin şu oyunu hacadığım lazeri hayatları geri verin böyle saçma iş mi olur

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bağlantı sorunları merkeze raporlanmıştır. Harcadığınız cephaneler için üzgünüm.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. smoonrise

smoonrise User

Konu ile alakasız olacak kusura bakmayın ama boşuna konu açıp yer işgal etmek istemedim zaten bu konuya gerekli cevap verilmiş kilitlenmeden bu konuda sorayım dedim ...
    Şuan sürüm 1.6.7 kullanılıyor bir önceki sürüm 1.6.3 müydü yada neydi ? o sürümü seçip kullanma imkanı var mı ? cevaplarsanız sevinirim .

4. Merhaba,

Bir önceki istemci sürümünü ne yazık ki kullanamazsınız. Çok oyunculu "Online" oyunlarda güncellemeler bir önceki sürümün üstüne yazılır ve bir önceki istemci sürümü komple kullanılamaz hale gelir.

İyi forumlar.