bağlantı sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-IMPOSSIBLE-* tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyuna giriyor bağlantı kuruluyor diyor bekliyor bekliyor bekliyor bekliyor girmiyor 1 saattir böyle neden çerezleri sildim bir kere girdi porttan atlarken sorun yarattı çıktım geri girdim olmadı tekrar sildim çerezleri yine girmedi????????

2. Merhaba ,

Bilgisayarınızda ESET virüs programı varsa genelde bu tür sorun çıkarabiliyor. Geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Yada alt kısımda sağ tarafta virüs programının simgesine sağ tıklayıp Gelişmiş Ayarlar kısmına tıklayın. Açılan sayfa'dan Web erişimi koruması kısmına tıklayıp sağdaki kısımdan Web erişimi koruması etkinleştir yasan yerdeki kutudan işareti kaldırıp Tamam'a basıp ondan sonra tekrar deneyiniz.

İyi forumlar.

3. dedıklerınızı yaptım olmadı girmiyor. mozilla indirip denesem olurmu acaba chromedeydım?

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Diğer tarayıcıları deneyebılırsınız net geçmişi çerezlerı temızleyıp modem reset atıp tekrardan dneyınız

Keyıflı forumlar

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.