bağlantı sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve eskılerdenkımkaldı tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu illegal sitelere bağlanan kişilrin yada youtube gibi yasaklı sitelere bağlanmak için kullanılan programlar yüzündn bağlantı sürekli kopar diyorlar. ayrıca herhangi illegal site bağlandığımız içinde net yavaşlarmış..bu doğru mudur? bu yuzden mi 10 gündür bağlanamıyorum ya da nasıl diyim 10 saniyede bir oyundan düşüyorum

2. Merhaba ,

Eğer kablosuz bağlantı kullanıyorsanız sinyal zayıfladığında bu durum olabilir. Ayrıca DNS ayarı varsa kullanılan DNS'ye bağlı olarak bazı sıkıntılar olabilir. Genel bir sorun yoksa ya bağlantı ile ilgilidir.

Ayrıca bahsettiğiniz programlarda bağlantı ile ilgili farklı sorunlar çıkarabiliyor.

İyi forumlar.

3. evet kablosuz ağ kullanıyorum. ama sinyal süper. yurtta kaldığım için dns ayarları ile oynayamıyoruz. keza programlarıda hiç yüklemedim. teknik ekibin konuyu incelemesini istiyorum

4. Merhaba ,

Genel bir sorun bildirilmedi ve yurt'lardaki bağlantılarda yani ağ ayarlarından dolayı bazı sorunlar yaşanabiliyor. Tahminen yurttaki ağ bağlantılarındaki ayarlarla ilgili bir sorun yaşıyorsunuz.

İyi forumlar.

5. tamamdır modum yardım için tşklr :)

6. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz imkanlar dahilinde yardımcı olmak. Unutmadan farklı bir ortamda yani farklı bir ağ bağlantısı olan bir yerde denemeler yapabilirsiniz. Aynı şeyler olacak mı yoksa olmayacak mı test etmiş olabilirsiniz. Laptop var anladığım kadarıyla ve yurttaki bağlantı dışında başka yerden bağlanarak deneyin yine aynı kopmalar olacak mı öğrenmiş olursunuz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.