Bağlantı Statüsü Ekranında Kalıyor

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ArtemisJR314 tarafından 1 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sabah saat 8 den beri ara ara oyuna girmeye çalışıyorum lakin bağlantı kuruluyor kısmında kalıyor. Bunun için bir çözümü olan var mı ?

2. Bende de aynı durum var

3. girmiyor oyun çok kötü

4. giriyor şuan girebildim

5. yaw adminim yada bu yazıyı okuyan yetkili bi merci kimse bi artık şu oyuna el atın yaw dewamlı böyle sorunlar oluıyo oyunda ve özellikle etkinlik geldiği zaman oyun pert oluyo yazıktır yaw millet kafa dağıtmaya eğlenmeye giriyo bi bakıyosun herkes sinir kürü bak yine oyuna girmiyo mesela gemim labirentte kaldı giremiyorum oyuna bağlantı gelmiyo bi türlü ayrıca bot ve hile yapanlarada bi göz atın labirentte trendi bottu hatta duvardan geçip synk kesen çok kişi gördüm sıralama hiç adil değil onada bi ayar çekseniz çok iyi olur...

6. kullanmadığın gemi ile hangardan gemi değiş hemen giriliyor her ne hikmetse baksen şu işe ne garip değil mi :D

7. TR1-5 grup atılmıyor ve grup kurulamıyor. 2024 darkoşa yaramadı

8. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Problemler giderilmiştir. :oops:
    Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.