baglantı statusu dolduruluyor ama oyunu girmiyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SCHNΞIDΞR•ИVÐ•ИєVдÐд tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunun ana sayfasına giriyor flas player yuklu baglanırken tam yukleniyor baglantı statusune geliyor bayabi doluyor oyuna girmiyor pc daha yeni alalı 1 saat oldu sorun budur şimdiden cok sagolun yardım için.

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

farklı bi tarayıcı kulanın ve çerezlerı temizleyıp tekrar girmeye çalışın
    flas player en son sürümü olması lazım

keyıflı forumlar

3. crome kullanıyorum mozilla da denedim expolerdende denedim flas playeri 2 kez yukledim olmadı ama cerezleri silicem bida denicem olmassa tw9 gibi programdan yaparmısınız

?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2014
  4. yükleniyor kısmı dolarken başla gelene sayfayı aşşağı indirme yada başka sekmeye geçme, bazen o yüzden de açılmıyor

5. onu biliyorum ekrana oyuna girene kadar bakıyorum eski pc de oyle oluyordu ama şimdi girmiyor.başka yol varsa soylerseniz iyi olur.pc nin ozellikleri 2.20 işletim hızı i3 işlemcili 4 gb rdd3 ram daha yeni bugun aldım lenova cok hızlı nete herseyde ama darka geliice bu sorun var flasdan denedim olmadı ne bilemedim.

6.  
  7. Merhaba ,

Nick ve şifrenizi yazıp girdikten sonra BASLA yazan kısma tıkladığınızda yeni sekmede açılan pencerede bekleyip BASLA yazısı geldikten sonra tıkladığınızda " Bağlantı kuruluyor " ekranın da mı kalıyor ? Eğer öyle ise bilgisayarınızda ESET yada başka bir virüs programından dolayı olabilir. Genelde ESET oyuna girişte sorun çıkartıyor.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

Nick ve şifrenizi yazıp girdikten sonra BASLA yazan kısma tıkladığınızda yeni sekmede açılan pencerede bekleyip BASLA yazısı geldikten sonra tıkladığınızda " Bağlantı kuruluyor " ekranın da mı kalıyor ? Eğer öyle ise bilgisayarınızda ESET yada başka bir virüs programından dolayı olabilir. Genelde ESET oyuna girişte sorun çıkartıyor.

İyi forumlar. saolun moderatör sizin sayenizde oyunuma girabildim ARKADAŞLAR TEK SORUN ESET İŞTE ÇÖZÜM SAĞ ALT KÖŞEDE ESEK VAR SAĞ TIKLAYIN ESET ANTİVİRÜS VE ANSYPYWRE GİBİ BİŞİ YAZIYOR ONU DEVRE DIŞI BIRAK YAZIYOR ONA TIKLAYIN MODEMİN GÜÇ DÜMESİNE BASIN VE SORUN DÜZELİYOR KIYAMET MODERATÖR ÇOK SAOLUN İYİ FORUMLAR

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Soruna çözüm bulduğunuza sevindik umarım bundan sonra yaşamazsınız iyi oyunlar dileriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.