bağlayıcı ışın 2 ve chromin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BattleStarGalactica tarafından 1 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bağlayıcı ışın 2 toplanan chromin miktarını arttırıyor mu ?

2. userqq

userqq User

Artırıyor diye biliyorum

3. ateistkeci

ateistkeci User

Ar-Ge'ler arttırıyordu

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Chromin kutuları argelerden, katlayıcıdan, pet protokollerinden etkileniyor. :) Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

5. Bağlayıcı ışın 2 mi 1 mi ama?

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bağlayıcı ışın 2 argesi avantaj kutusu içeriğini etkilediği için sadece o arge chromin içeriğini arttıracaktır. Buradan argeyle alakalı daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Nisan 2020
  7. Modum bağlayıcı ışın 1 kargo kutularını bağlayıcı ışın 2 avantaj kutularını etkiler ve isimleri aynı olsa da birbirlerinden bağımsız ve farklıdır. Bundan emin misiniz?

.Hypnos. bunu beğendi.
  8. evet 1 de kargo kutuları diyor 2 de avantaj kutuları diyor ona göre verelim argeleri sanki bana sadece 2 den etkileniyor gibi geldi ama yinede fazla bilgim yok o yüzden açtım konuyu

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Haklısınız bir ufak hata yapmışım onu mesajımda düzelttim uyardığınız için teşekkür ederim :). Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. Aradığım cevabı aldım cevap verenlere teşekkür ederim konuyu kilitleyebilirsiniz.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.