Geri bildirim Bahar Sabotajı Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 5 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi ve teknik hata bildirimlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

2. ooo, dolu dolu bir etkinlik geliyor ama 4 gün sanırım. :(

LST demişssiniz ama Türkiye saatine göre saat kaça denk geliyor yazmamışsınız :(

Edit: Etkinlik duyurusunda, 11 nisan 23.59, detaylı rehberde 10 nisan deniliyor etkinlik bitimi için, çok iyi be :(

Son düzenlenen: 11 Nisan 2023
  3. tüccar olayını biraz daha acıklasanız güzel olur sanki :)

EZİNEZKOA bunu beğendi.
  4. amazon35

amazon35 User

yani diyorsunuz ABG kapıları vermiyor bu anahtarları neye yaradıki az bir urimiz var onuda uri bol kapılarda harcayın diyorsunuz size kolay gelsin

5. ferteasde1

ferteasde1 User

1.) Normal bonus kutuları yeşil paskalya yumurtalarından daha iyi içeriğe sahip.
    2.) Paskalya yumurtalarından çıkan cephaneler umarım hatalıdır değilse 1 adet vermesi saçmalık.
    3.) Artık gelen etkinliklerde R310 türü roketin çıkması aşırı sıkmaya başladı bence oyundan kaldırılsın artık.
    4.) Mavi paskalya yumurtaları anahtarı için ABG dışındaki kapılardan kazanılması demek her 20 anahtarda 300-400k uridium zarar edilmesi demek o da indirim+vip varsa.
    5.) Tamamıyla Payment etkinliği olmuş.
    6.) Olumlu bir geri dönüş yapamıyorum çünkü olumlu bir tarafı yok.

Prophecy, -UZMAN_ADAM- ve agnostiklive bunu beğendi.
  6. Yumurtaların içerikleri aşırı kötü ultra kötü mega kötü hiç toplamasak daha iyi vaktimiz bize kalır
    Anahtar kazanması zor üstelik modül düşme oranı kaç onu bile yazmamışsınız %8 filandır kesin 100 tane açarız 1 tane modül çıkmaz.
    5 Anahtar açtık:
    MCB-50 türü lazer cephanesinden 15.000 adet aldın.
    HSTRM-01 türü roketten 2.000 adet aldın.
    643 polikrom aldın.
    632 polikrom aldın.
    1 Eostrane Diroit Tasarımı aldın.

Bu nedir :D şaka gibi

Prophecy bunu beğendi.
  7. ASİL_

ASİL_ User

VIP Tüccar Takası
    Seyahat hâlindeki bir uzay aracında gerçekleştirilen VIP Tüccar Takası, sadece kısa bir süreliğine takaslara açıldı! Galaksinin dört bir yanından gelen tüccarlar, çeşitli ham madde karşılığında değerli nesneler teklif ediyor. Aşağıdaki paketlerden birini satın alarak hemen VIP olun.

İyi ki hammadde istiyor, başka birşey isteseydi ne yapardık. Bu arada istediklerinin hammadde ile alakası yok. Hammadde derken diametrion, eir, oil, bölünme kristali, iac veya diğer içeriklerden isteyecek diye bekliyordum. Sanırım çeviride hata var.

Yada paskalya kutularından toplanabilir bir madenle alınabilseydi daha mantıklı olurdu.

8. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Kendi deneyimlerim:
    Delta ve Zeta bitirip 4 anahtar aldım.
    4 Anahtar açarak 1 adet modül aldım. Çoğu arkadaş chate yazdı 20 anahtarda modül çıkaramayanda var. Sentinel gemisine %5 dp çıktı (çöp). Geri dönüştürünce 4 parça veriyor.

Geri bildirimlerim:
    • Tek iyi yanı Chromin etkinliği ile çakışınca bir taşla iki kuş vurmuş oluyorum.
    • ABG kapılarından anahtar elde edilemiyor olması üzücü oldu. Diğer kapıların geri ödemesi abg'ye göre çok daha az olduğu için çok fazla uridium gidecek.
    • Prosperus Etkinliğinde yapıldığı gibi özel kutulardan güzel miktarda yani 20-30 arası GG çıksaydı bir nevi iyi diyebilirdim. Fakat 1 adet GG çıkıyor.

9. ASİL_

ASİL_ User

Ayrıca arkadaşlar sakın kapı açıp anahtar kasayım hatasına düşmeyin. Anahtar satın alarak denendi, 50 kutuda 3-4 modül düşüyor. Ne verdiği oran düzgün, nede verdiği gemi kullanılabilecek gemi oluyor. Zerre oyuncuya birşey katmayan bir etkinlik, akside oyuncudan götürebildiğini götürmeye çalışmışlar bu etkinlikte.

10. MCB-50 türü lazer cephanesinden 1 adet aldın.

Geri bildirim bu kadar. Yumurtadan çıkana bak! ben bunu bir ömür kullanırım artık.

11. D.O ne zaman oyuncu yararına bir etkinlik yaptıki bir önceki etkinlikte 10m beyaz harcadım 2 m uri kastım 10 m beyazı 5 m uri ile ancak yerine koyarsın :S

12. Aliens

Aliens User

Kutulardan SP-100X çıkması güzel. Ama neden bu kadar nadir ve az çıkıyor? Tamam, o roket çok değerli ama sadece saatte 3-7 arası elde etmekte saçmalık düzeyinde. Bence bu kutulara değerli roketler konulmalı ve çıkma oranı kabul edilebilir bir orana çekilmeliydi, üzdü doğrusu.

13. For_You62

For_You62 User

Etkinlik oldukça boş ve çöp bir etkinlik olmuş. Zaman kaybı.

"MCB-50 türü lazer cephanesinden 1 adet aldın." buna bende inanamadım ama gerçek. Ne denli boş ve gereksiz olduğunun özeti.

Bu etkinliği listeden kaldırın bir daha gelmesin.

14. sözde satürn modülleri çıkacaktı savaş bileti etkinliği olacaktı yalan oldu çöp bir etkinlik daha

15. 82LiLeR

82LiLeR User

gg olsa iyi olurdu 20 veren vardı daha önceden artı 40 45 verende olmuştu daha önceki kutularda katlayıcı çekmeyen kalmıyordu neredeyse

16. kenpache25

kenpache25 User

Komedi Gibi etkinlik !! Tamamen para tuzağı kesinlikle kapı yapayımda ganimet açayım kafasına girmeyin etkinliğin reklamını yaparken modülleri gösteriyorlar tam 76 tane anahtar açtım üstüne birde vip takası için uri harcadım 74 anahtardan sadece 1 modül çıktı oda berserker gemisine :D darkorbit bizimle dalga geçiyor aşikar bu ben o kadar uri harcıyorum para verip anahtar alıyorum üstüne bana 74 anahtarda 1 tane berserker modülü veriyor kesinlikle para tuzağı sakın yapmayın .

delisiyim34 bunu beğendi.
  17. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Ekleme yapıyorum.
    Toplam 71 anahtar açtım. Bu süreçte hermesleri fulledim. Benim için bahane oldu.
    Yeşil anahtar eksiğim vardı onu tamamladım.
    Chromin kastım baya birleştirdeki beyin hariç her şeyi aldım. Bunlar hep etkinlik anahtarı bahanesiyle yapıldı. Normal şartlarda olsaydı sadece abg yaparak cephane kasardım.
    Elde ettiğim ışıltılı ganimet anahtarları ile elde edilmesi aşırı zor olan kırmızı pet kalkanından (SG3N-PX01) 3 adet çıkardım.
    100'e yakın kararsız parça çıkardım. Stabilize etmekte baya işime yarayacak.
    Toplam 2 modül çıkardım. İkisi de çöp denecek şeyler.

18. maalesef vasat altı bir etkinlik, etkinliğe katılım göstermek için bir sebep yok, banlamalar olmuşken oyuncuların oyuna dönmesi için gösterişli ve güzel, bol ödülleri olan bir etkinliğin gelmesi yerinde olurdu.
    Yumurtaların verdiği ödüller yetersiz,
    kapılardan verdiği ganimet anahtar sayısı çok çok az,
    yani neresinden tutsak elimizde kalan bir etkinlik olmuş.
    ayrıca ara vererek bu anahtarları da açmaz kimse heves edip, çünkü açtığımız kadarıyla istediğimiz şeylere ulaşma ihtimali de çok düşük

-UZMAN_ADAM- ve KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  19. ASİL_

ASİL_ User

70 yumurta kutusu açtım ondan da sadece 1 modül geldi. Hani çok iyi modül atıyor olsa bu kadar az modül vermesini anlıcam. Hem %5-7 oranından yukarı gelmiyor. Hemde tedavülden kalmış kaç tane gemi varsa hepsine çıkıyor. Bu gemilere neden modül çıkıyor? Hem yeni gemi getirilsin, plus gemileriyle diğer gemiler işlevsiz hale gelsin. Hemde eski kullanılmayan gemilere modül versin.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

titans___ bunu beğendi.
  20. MCB50-25'lerden 30k vereceğine X4 ve RSB için 30.000 verseydi sandıklar en azından dişine dokunurdu. Tek sandıkan 1 tane spearhead hasar modülü çıktı %8 hasar -1 hız :D :D

Hayır spearhead için hasar ne işime yarayacak onu düşünüyorum :rolleyes:

Kutulara gelecek olursak, yumurta avantaj kutularının içerikleri gerçekten kötüydü. R310 roketi kadar gereksiz bir roket yok şu oyunda. PLT-3030 verilebilir, buz roketi verilebilir, UBR-100 veya BL lazer cephanesi verilebilir. Neden ısrarla R310 koyuluyor şu kutulara anlamıyorum.

zühre bunu beğendi.