bakarmısınız bi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mfkinşaat tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mfkinşaat

mfkinşaat User

Oyuna başlamayı çok istiyorum ama server bulamıyorum.Anlaşılan darkorbit yeni serverda açmıycak benhemkalabalık hem gelişimi ucuz olcak yer aıyorum. yani kalabalık olsun ama hepsi full hercül lü havoclu olmasın benimde var ama serverboş.böyle birserver varsa söyleyin. yoksa da artık şu darkorbit bi server çıkarsa da oyuna başlasak yoksa darkorbit zihnimizden tamamen silincek.

2. tr6 yı deneyebilirsin ihale fiyatları aşırı pahalı değil

3. mfkinşaat

mfkinşaat User

neyse ya ben yeni server bekleyim okadar para harcadık aha gemi boş boş duruyor server boş çünkü satsam kıyamıyom emeğim çok var. Yeni bir server olsada zevkinetekrardan varsak bu oyunun yoksa artık bu raya yazmaya bile gerek yok

4. TR4 güzeldir. Azıcık bir çabayla Goliath sahibi olabilirsin ama çaba göstermen gerekiyor. Güzel bir klana girersen Flax - Iris bile fullersin mesela NEZO var sürekli para yardımı yapılıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.