Geri bildirim Bakım Çalışması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 9 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Terrör kapısından sonra ebedi kapısı gelecek.

Bu sebepten dolayı etkinlik gelmeden önce sizden ricam lütfen ama lütfen oyunun genel bir bakıma girmesini rica ediyorum.

Ebedi kapısı çıktığında olağanüstü donma kasma giriş problemleri ile karşılaştık hatta ben oyunu bile bırakacaktım o anki sinirle şimdi dejavu olmaması için adminlerin genel merkeze iletmesini istiyorum.

2. Esenlikler.
    Kesinlikle katılıyorum, önceki ebedi kapı gibi olmasın. Sırf oyun donmasından dolayı ilerleyememiştik.

3. 364 küsürlere geldim kendi hatam yüzümden patlamıştım.

336.dalgayı hiç geçmedim lag ve yeniden bağlanma sorunlarından dolayı.

Umarım dikkate alırlar.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bu etkinliklerin kesin geliş tarihi duyurulmamıştır. Ayrıca oyun sürekli olan güncellemelerle sorunsuz şekilde tutulmaya çalışılmaktadır. Oyunda herhangi bir problem olması durumunda bu sorun için tekrar çalışmalar başlanacaktır. Umarız ki sorunsuz şekilde bu etkinliklerden herkes faydalanabilir.

İyi forumlar.

5. Haftalık raporunuza ekler misiniz.

Sonra bir şey olursa topu yönetime atarız oyun zaten her an gidici gibi çalışıyor bu etkinlik geldiğinde tekrar aynı şeyler olursa teknik ekip için iyi şeyler düşünemeyeceğim :)

Haftalık rapora eklendikten sonra konu kilitlenebilir.

6. Ebedi kapısının geleceği bilgisini nereden aldınız, bunun ile ilgili bir açıklama var mı ?

7. Esenlikler. Darkorbit Yenilikleri konusuna girin.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  8. Ebedi kapı mı gelecek ? O zaman şimdiden seprom biriktirmeye başlayım önceki gibi olmasın :)

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Raporlara eklenilmiştir. Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.