BAN BAŞLIĞI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÖR_SÜNNETÇİ tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar bazen yanlış şeyler yazdığımızda kurllar gereği ban alıyoruz..
    chatten çıkarılıyoruz yani
    bn diyorumki yeni bir başlık çıkarsalar hani şunlar gibi:tek kişilik ordu,kral midas. vb.
    bu başlıktada ban aldığımızı belirtmesi için banlıyım chat banı var gibi şeyler yazsa sizcede bu fikir güzel değil mi??
    bazıları nickini değiştirio chat banlı diye ama bunla kim uğraşcak profilden unvanlardan seçsek daha rahat olmaz mı?
    fikirlerinizi bekliyorum
    saygılarımı sunarım...

2. Chate giremiyorsan beklersin. Ama fikir hoş birinin chatten uzaklaştırılmış olduğunu kolayca anlamamızı sağlıyor. Tek sıkıntı mevcut, profile gidip üşene üşene ünvanı değiştirmezler, onun yerine [Cezalı] ön eki eklenebilir. Ön ek, ceza kalktığında kalkar.
    Örn. [Cezalı][Klantag]Dεχтεя

3. işte tam bu demedim zaten bunun gibi bi şeyler olsa iyi olur. :))

4. bide bazen saçma yere ban yiyoruz mesela ben football maçı zamanıda bir referee botla karşılaştım sonra cm ye referee bot ödül veriyormu diye sorunca ban yedim referee bot biroyun terimi İngilizce konuşmak yasak ama bu bi oyun terimi ozaman mmo da bi İngilizce kelime cubikon falanda onları deyince niye ban yemiyoz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.