BAN diğer hesaba giremedim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ριѕιкσραт-|o1|-™. tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nickim:ριѕιкσραт-|o1|-™ çarım banlı olduğu için diğer forumuma giremedim k.bakmayın çarıma bilinmeyen bi nedenden dolayı ban atıldı bunun kaldırılmasını rica ediyorum

Biraz acele olursa çok sevinirim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya cevap verildiği halde ısrarla aynı konuda aynı soruyu yazmak post kasmak olur bu da forum kuralları gereğince yasaktır lütfen tekrarlamayınız. Size son kez belirtiyorum eğer geminiz ban aldıysa bunun itirazını foruma yazmayınız bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Ayrıca ban almışsanız açılmaz ban almadığınızı iddaa ediyorsanız avukatlarınızla görüşür ve adli süreç başlatarak hakkınızı arasınız. Atılan tüm banlar zaten kontrol edilerek atılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız suporta yazabilirsiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.