Ban Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve arifdural2016 tarafından 15 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. perseus niye kilitliyosun ceza neye vereceksin ne dedim ben yanlış bişeymi söyledimde hemen tehtit ediyon cezayi işlem sizin nerden geliyo bu dokunulmazlık millet vekilimisiniz benim dediğim doğru zaten ceza verilecek bi bu kaldı bunuda kapatın zaten bundan sonraki savaşım darkorbit le

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Kabul etmiş olduğunuz kuralları bilmiyor olmanız sonucu ihlalini gerçekleştirmeniz ceza almanızı engellemez. Takım arkadaşım sizi Kurallar'a uymanız doğrultusunda uyarmıştır ki böyle bir durumla karşılaşmayasınız. Üslubunuz konusunda sizi tekrar uyarıyorum. Lütfen görüşlerinizi dile getirirken uygun bir dil kullanmaya özen gösteriniz, aksi takdirde cezai yaptırımla karşılaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. o zaman san bi sorum olacak Minerva şimdi home login eror 98 ne anlama geliyor açıklayabilirmisin ayrıca ben cezayı hakettim tamam da sportta bişey yazdığımız zaman niye açıklayıcı konuşmuyorlar biz nerde arıcaz hakkımızı insanda uslub bırakmıyolarki ister istemez sinir ouyon yazdığımın içinden bicümle yi alıyor sadece ona cevap veriyor bende ticet atmak zorunda kalıyorum bu sferde sürekli yazdık diye pamlanıyoz şimdi sen benim yerime koy kendini böyle düşün bide bu sadece bi örnek dahada var zamanınızı boşa harcamayalım

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mesajlarınız tarafımca Sohbet bölümüne taşınmıştır. Bu bölümde açılan konuları yalnızca konu sahibi ve moderatörler görmektedir.

Geçici bir süre ile oyun hesabınız ceza almış. Nedenini öğrenmek istiyorsanız Support Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak cezayı hak ettim demenizden yola çıkarak ceza alma sebebinizi bildiğinizi düşünmekteyim. Almış olduğunuz ceza hak etmiş olduğunuz için verilen bir cezaysa hakkınızı aramaktan ne kast ettiğinizi anlamış olduğumu düşünmüyorum.

Support Ekibi'nin her üyesi gün içerisinde onlarca hatta yüzleri bulabilen sayıda bilet incelemektedir. Bu doğrultuda size kısa cevaplar verilmiş olmasını doğal karşılayabiliyorum. Size verilen cevap yeterli gelmediyse/anlamadıysanız uygun bir dille bunu belirtmeniz karşılığında gerekli açıklamayı da yapacaklardır.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. hak ettiğim dediğim kapanan hesaptı kimseye küfür etmemem gerekiyodu ettiğim içinde gerçekten üzgünüm kapanan dediğim hesap 99 veriyo diğride 98 veriyodu büyük ihtimalle chatte biri reportlamış konuş mada geçti ben bilmiyodum 6 ay önce 1 kere liğine bot kullandım dedim kesinlikled kullanmam dedim bundan sonra balkan cm miz 2110 banlamış chati sonrada bi kaç gün sonra hesabı 98 veriyo dediğim hesabı banlamış ama in şallah senin dediğin gibi kısa sürelidir daha cevap gelmedi sporttan bidaha yazarsam spamlarız dediler buda garip hakkımızı arayalım derken ondanda oluyoz niye kuralar bu kadar ağır cezalar var başka oyunlarda bu kadar değil mesala reklam amaçlı anlaşılmasın örnek tanıdık birisi papçi mi ne varoyun orda bot kullanmış anında kapatmışlar darkorbitte niye böyle değil. yardımların için teşekürler

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Kurallar'ı bilmiyor olmanız ceza almanızı engellemez, bu nedenle kabul etmiş olarak sayıldığınız kuralları incelemenizi öneriyorum ki bir daha benzer bir durumla karşılaşmayasınız.

Bot kullanımı yasak olduğu gibi botla ilgili gerçekleştirilen konuşmalar da yasaktır. Reklam amaçlı olmadığını söyleseniz de 3. parti şirket/oyun ismi vermek de aynı şekilde yasaktır. Mesajınız tarafımca düzenlenmiş bulunmaktadır. Lütfen aynı kural ihlallerini tekrar gerçekleştirmeyiniz.

Durum ile ilgili Support Ekibi ile iletişime geçmişsiniz. Görevli arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaparak size dönüş sağlayacaklardır. Bu süreçte konuyla ilgili sürekli yeni bilet oluşturmanız sorununuzun hızlı çözümünü sağlamayacaktır, bu nedenle sabırlı olmanızı rica ediyorum.

İyi forumlar.

7. minerva sizler burda yardım içinmi yoksa bazı gerçekleri engellemk içinmi burdasınız kapatılan hesapların bi tanesi için uğraşıyorum sport spam koyduğu için ulaşamıyorum burdan yazmak tan başka bi çare bulamadım ama soğolun çok yardımcı oluyonuz burayada yasak getimşsiniz dün artemis admine ulaşmak için konu açtım üstte bahsettiğim hesaba ondan dolayı dırki tahminim ,forum cezası vermişler sizin amacınız bence yardımcı olmak değil bi mesajınıza bakıyor işlem ama size durumum izah ettiğim halde devamlı ceza vermek için elinizden geleni yapıyonuz bana yardımcı olacaksanız ıd yi yazacam olmıcaksanızda bu nuda yasaklayın ne yapalım sağlık olsun dicez

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bizler oyunculara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz elbette. Ancak oyun içerisinde ve forum içerisinde uymanız gereken kurallar vardır. Kuralları bilmemeniz, uyarılmanıza rağmen tekrar tekrar ihlal etmenizi haklı çıkarmaz.

Oyun içerisinde yapmış olduğunuz bir kural ihlali nedeniyle ceza aldıysanız ve bu ceza haklı bir cezaysa bu konuda sürekli olarak bilet oluşturmanız, forum içerisinde mesaj yazmanız cezanızın kaldırılmasını sağlamaz.

Başta Genel İşletme Şartları olmak üzere kabul etmiş olduğunuz kurallara uyacağınızı taahhüt etmiş bulunmaktasınız.

Size konunuzla ilgili defalarca açıklama yaptım ve kural ihlali yapmamanız konusunda defalarca uyardım. Normal şartlar altında forum içerisinde bu kadar fazla sözlü uyarı işlemi gerçekleştirmiyoruz bile. Bu nedenle bu mesajı da size bir açıklama olabilmesi adına yazıyorum ancak yapacağınız tek bir kural ihlalinde de ceza alabileceğinizi belirtmek isterim.

İyi forumlar.

9. sporta ulaşamıyorum spam atmışlar sadece haksız kapanan hesaba her seferinde kurallardan bahsedip ceza vermek için bikerde olumlu bı cevap verin ben nerede Arıcan hakkımı bende biliyom acikliyorum zaten her seferinde başka çarem kalmadı diye bı yol göstermek yerine neyapem bırakan mi hesabı o kadar uğraşıtim zaman harcadım normalde 98 hatası veriyorken burda yazistiktan sonra 99 oldu o hesap açılacaktı kısa sureliydyi ceza aldı niye spamladilar sportan

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yanlış hatırlamıyorsam error=98 ve error=99 süreli ban cezalarında karşılaşılan bir hata kodu. Support ekibine sakin bir dil ile X İD hesabımın ne kadar süre ile ceza aldığını sorabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. paradoksx kardeşim adminim hepsine kapatıldı diye geldi bu yazdığım hesap ta dahil 4 hesabım vardı 3 ü birbirine bağlı hesablar dı onların kapanması normal ıp banımı ne atılıyomuş internet üzerinden diger kapanan 98 hatası veriyodu 2 3 gün sonra 99 döndü oda kapatılmış yanlış anlamassanız sevinirim kapatılma sebebi uygunsuz dil kullanımı adı altında benimle uğaş tıklarını düşünüyorum ben uygunsuz dil kullanmadım bunu defalarca yazdım ama spam verdiler 98 hatası süreli ban heryerde araştırdım 99 süresiz arada 13 hatası verirse niye bi kaç gün sonra 99 hatası vrdi ben o arada böyle birşey yapmadım artemis admin herşey elinde istediğini yapabilir ben hakkımı nerde arıcam bakınız bir kişi diye küçümsemeyin ister oynasın ister oynamasın düşünülüyorsa yanlış bu darkorbite kaybettirir ben bu oyuna 12 kişi kazandırdım olaya bide böyle bakacaksınız 18 ayda bi 18 ay sonra 12 daha kazandırız ben sadece yardım istiyorum sizlerden sport spaamladığı için yazamıyorum sadece yardım artemise ulaşmak istedim ondanda ceza aldık bu sistemi çözmüş değlim zamanlarınızı aldığım için üzgünüm saygılar

12. Phoenix

Phoenix Guest

Merhaba,

Hesaplarınız yaptıklarınızdan dolayı ki siz ne yaptığınızı iyi biliyorsunuz! Kapatılmış ve de BP ile olan sözleşmeleriniz fesih edilmiştir.

Siz o kadar küfür edip, oyunu, oyuncuyu, Türk Takımını suçlayıp, uyarılmanıza rağmen bu davranışlara devam edip herhalde karşılıksız kalacağını düşünmüyordunuz.

Yaptıklarınızın sonucuna katlanmak durumundasınız. İster ana hesabınız ile istersede açtığınız yan hesaplar ile bu davranışlara devam etmeniz sizi haklı çıkarmayacak ve de hesaplarınızın açılmasını sağlamayacaktır.

Bu sebeple ne support kanalı ile, ne forum ne de diğer kanallardan yapacağınız başvurular dikkate alınmayacaktır.

Örneğin biraz önce ettiğiniz küfür sebebi ile bu hesabınız da forumdan banlanmıştır.

upload_2019-8-22_23-9-20.png

Siz terbiyenize sahip çıkamadığınız sürece bu banlar da devam edecektir.

Bilginize.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ağustos 2019
    βŁЦ£¤МДИ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  13. merhaba forum ne kadar süre ban aldığımı nasıl öğrenebilirim efedim

14. foruma girmeye çalıştığında uyarı yazısı çıkar oradan görebilirsin. uçana kaçana ban yediğimiz için tecrübeliyiz bu konularda.

Titan. ve Guibabakonda bunu beğendi.