Ban hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve mehmetmertkurt1 tarafından 7 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Nasıl bi ban geldi ben anlamıyorum hala mindi arka arkaya olan gemiler dönüyor o kadar kastım 24 lvle şimdi ben minde vuramıcakmıyım bu gemilerden dolayı.

SOLOTÜRK!80 bunu beğendi.
  2. pluto

pluto Guest

Merhaba,

Onların son dönüşleri rahat olun siz :)

İyi Forumlar

3. titans___

titans___ User

Hani tr3 de değilsiniz heralde banlar yağıyorken ortalık nasıldı bir görseydiniz ,hani abartıyor veya başka bir şey iması da değil de hani tr 3 İmha başına itibar 1incisi çarın profiline bir bakın diycem de ilk 5 e bakın oynama sürelerine bir bakın bunu forum da yazdım da hani ilk seferde banı vermeyince ne oluyor sonuç orta da ve dedim ban yedi ee dedi chat de oyuncunun 1i dedim daha kullanamaz ne olcak dedi buna laf anlatmaya uğraşıyorum , hani kullanmasınlar diye 5 ban yiyene kadar oynuyorlar laf havan da su dövmek misali ve tr3 e bir uğrasanız mınd çıkınca BL haritalarına ya gelin bakın o kadar çok adamın videosunu çek profilini bul suporta yaz zor baya fazlalar , ha o çarlar ban yedi mi bunlar da başka çar yok mu onla da devam ediyorlar mı etmiyorlar değil mi ya bu oyunu yönetim biliyor mu desem forum yetkilileri eskiler toz kondurmuyor ve chat banı yüzüne yan çar açmıştım eski forum admini mod mu ne ci ise buldum diğer hesaplarını dedi ne oldu buldun da dedim cevab da vermedi , benim öyle kirli çıkı işlerim yoktur ne sanal da ne başka işlerde , ÇAMUR atmakla başı göğe erenler de görmedim hala admin olmasa da oyunu oynuyorsa neresi göğe erdiyse anlatabilir de ve hile kullanımını anında görebilse oyun diycem de direkt kasılamadan gitseler , ama anladığım kadarıyla tespit ediyor da cezalar zayıf yani cılız aynı politika 5 kere yakalamaya uğraşmak yerine 2 veya 3 olsa ,

4. pluto

pluto Guest

Merhaba,

Maalesef bu şekilde tren vs olayları olabiliyor ama inanın kısa zamanda tekrardan pişman olacaklardır.

İyi Forumlar

5. 82LiLeR

82LiLeR User

oyuncu nickinden geçmiş banı varmı veya nick değişmişmi nerden bakılıyor bilenler varmı varsa yazabilirmi

6. BIZDIK

BIZDIK User

sen forum görevlisi misin

7. smoonrise

smoonrise User

Forumda görevi bırakınca eski yazıları bu şekilde kalıyor .