Kutlama Ban

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OPTİSYEN tarafından 20 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. OPTİSYEN

  OPTİSYEN User

  Sabırla hala oyunu oynayan arkadaşların baş belası trenler hakkında banlama yapılacak olmasını büyük bir mutlulukla öğrendim. Umarım sadece göz korkutucu bir açıklama ile kalmaz ve gerçek banlamalar olur.
  Bütün serverleri düşünürsek binlerce oyuncuyu soğutan ve bırakmasını sağlayan sadece trenler değildir. Tutucu ve benzeri savaşlarda kullanılan programlara da bir ban dalgası acilen gözden geçirilmelidir.
  İyi ve adil forumlar, oyunlar..
   
  -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
 2. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Banlama olmuştur.

  Türkiye Takımı!
   
 3. aynısının tutucu için de olması temennisiyle :)
   
  TR|SUBUTAY bunu beğendi.
 4. BaTe60

  BaTe60 User

  Ben oyunu 2008-2012 yılları arasında çok fazla oynayan biriydim ilk serverım TR1 di. O zamanlardada programlar vardı belki hatırlarsanız M ve K ile başlayan programlar, NPC kesenlerden bahsetmiyorum şu anda adı Tutucu olmuş. O yıllarda da bu 2 programa (gerçi aynı idi sadece adını öyle söylüyorlardı) tolerans gösterebiliyorduk çünkü arkadan 25 tane gemi gelmiyordu ve tek 1 hesapta 1 oyuncu kullanıyordu sen 2 kişi olduğunda her türlü onu yok edebiliyordun. Tekrardan oyuna başladım çünkü özledim diyebilirim galaksi kapısı işte Kristallon kesmek Cubikon yapmak ne bilim nostalji olsun diye. Tren dedikleri olayı komple kaldırsalar en azından Tutucuya yine tolerans gösterebilir oyuncular, MMORPG mantığında sıralama veya yüksek itemleri yapabilmek için çok fazla oyunu oynayaman gerekiyor, çalışan kişiler MMORPG oyunu seviyorlar ama totalde 2-3 saat zaman ayırabilen kişiler maalesef end game olmak için belki 1 belki 2 yıl oyunu oynaması gerekiyor tabi bizim mantığımızda "ben düşük ekipmanlı oyunucuda keserim gibi gibi" düşünceler olduğu için kim nedir ne değildir umursanmıyor. Bu tren olayı sırf Darkorbite özel bir şey değil farklı oyunlarda da bu tarz var. 1 kişi açıyor 7 multi client bağlıyor kendisine full buff full heal alıp kale savaşına getiriyor öyle bir şey yapamıyorsun ancak karşısına öyle birisi daha çıkması gerekiyor ki artık kritik mi denk getirir item farklılığından mı olur bilinmez aman neyse çok uzun yazdım :D.. Buna da şükür tren kalksın da diğer programlar için de çözüm bulunur elbet :)
   
 5. titans___

  titans___ User

  e banlama olduysa ben sıralama da yükselirdim aksine düşmüşüm de benim bir sorum var oyunla alakalı sorcam da ben TP VE ŞP ağırlıklı oynamıyorum da sanki benim sade ŞP de kesinti mi oldu veya bu Escort Kapısında Byte toplamak için çok sefer patlamam kapıda devam etmek için bu mu o düşüşe neden oldu ve kahretsin 12 bin hasar ema da atsam patlasam bağlansam da sakızdan beter yapıştı tam kapı son dakka ödül verirken patlamak oluyor siz bir çare önerseniz .
   
 6. smoonrise

  smoonrise User

  Bot - Otomatik işaretleme - Kamufle görme - X4 Rsb karıştırma - Buglar İçinde aynı tavrı göstermeleri ve hatta daha sert yaptırımlar ile yollarına devam etmeleri temennisi ile ...
   
 7. 44avcı44

  44avcı44 User

  Banlama sadece GE1 serveri ilemi sınırlı kalacak yoksa diğer serverlere ban dalgası gelecek mi ?
   
 8. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Banlamalar tüm serverlerde olmuştur.

  Türkiye Takımı!
   
 9. 44avcı44

  44avcı44 User

  O zaman hakkaniyetli bir ban olmamış tr1 serverinde banlananı görmedim :D
   
 10. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Tren olarak gezenlerin hala resim ve ihbarlarını bekliyoruz. Banlamaların devamı da gelecektir.

  Türkiye Takımı!
   
 11. 44avcı44

  44avcı44 User

  Tr serverlerinde adminler defalarca girip kanıt topladılar onlar banlanmadı bizim attığımız kanıtlaramı kaldınız anlamadım ben bence tamamen korku salma amaçlı olduğunu düşünüyorum
   
 12. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

  Merhaba,

  Toplanan kanıtlara yönelik işlemler yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Kanıt atmak isterseniz support ile iletişime geçebilirsiniz.

  Türkiye Takımı!
   
 13. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş