ban

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ℓαηeт tarafından 21 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ℓαηeт

ℓαηeт User

slm 2015 den berli ban olayi yok ben sahsen sevinemedim 2 hafta sonra acilacak seye sevinmeye gerek yok uyarimis inandirici degil ben 2 yil yakindir girmiyorum arada bakip cikiyorum suan gemide ne vip ne indirim birsey eskiden bunlari almadan ekran acmazdim dun arkadaslar dedi ban geldi bakayim dedim botlar yok ken siralama 12 ci ve kurmay albaydim 200 sira kadar gelmis gemi simdi 90 larda

tek birsey yazacam oyuna devam etmeyi dusunmuyoruz ts de kimse kalmadi tr1 tr5 kimse kalmamis

kisaca 2 hafta sonra oyun yine kaldigi yerden devam edecek
    tsk etmeye gerek yok iyi oyunlar suan reklamdasiniz

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Kademe olarak banlanıyor ve bu bir uyarıydı devam edildiği durumda daha ağır banlar gelecek.

Türkiye Takımı!

3. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

2 yıl önce diyorsun :D her hafta bir kişi önüne geçse zaten 100 sıra geri atardı. Demekki daha fazla kişi senin skorunu geçmiş.

Bende tr1deyim. Tek başıma oyun içi ve ses sunucularından 200'den fazla aktif oyuncuyu biliyor, tanıyorum.

4. :D bot kullanamayacağını anlayınca sanki kötü bir şeymiş gibi lanse etmeye çalışması da çok komik.. Kimse kalmamış tsde vahvah botsuz oynayamadıklarını fark edince oyunu oynamama kararı mı almışlar gerçi ts gibi çağ dışı uygulamayı kullananlar 40 yaş üstü hayattaki tek başarısı tren ile 50 gemiyi fullemek olduğu için normal. Biz genç nesil gayet neşeli ve mutluyuz Discord seslide gruplar halinde blde kasılanları görüyorum yıllar sonra umarım devamı gelir de daha rahat bir oyun oynarız

5. g503

g503 User

oyun çetinde banlanan gemilerin şereflerinin bu banlamada sıfırlanmıycağı ile ilgili bişi yazdı birileri.bu banlarla ilgili bir yetkili çıkıpta bunlar şukadar ban aldı cezaları şunlar şunlar olacak demiyecekmi ????

6. yaw arkadaş, yeri değil belki ama TR1de seviyeli ve görevlerimizi yapacağımız bir klan yok mu?

7. YANCAR06

YANCAR06 User

banların süresi nedir acaba 1 haftamı 2 haftamı 3 gün mü 1 ay mı hiçbir bilgi yok bunun bilgisini verseniz çok iyi olur

Sayfayı Paylaş