Bana tavsiye verirmisiniz ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR 5 de oynuyorum goliathım skylab hepsi 9 level 1 aylık vip var yeni aldım pet var 5 level kamikaze modüllü 2 iris 5 flax 15 lf3 , 5 bo 2 var lf3 ü bugün crediyle fulledim şimdi sizce parayla bo 2 mi fulliyim yoksa irismi alayım skylabtan günlük 10-20 m gelir oluyo 4000 ambar var ben şöyle düşündüm crediyle iris ve bo 2 tamamlıyım uriylede arge yapıyım 7 arge vr sizce ne yapıyım

2. Bo2 fulle en son iris

3. bence iris en önemlisi

4. KorGeneraL

KorGeneraL User

Yeteri kadar lf3 var dersen eğer,irisler alman gerekiyor, o da akşamları 50m, 60m basınca geliyor tabi biraz şans işi,irisleri aldıktan sonra da lf3 lerin önemli vuruş gücün için onlar da 30m, 35m'e geliyor. En önemlisi arge,onun için uri biriktirmek gerekir diye düşünüyorum.

5. şuan 8 iris 31 lf3 16 bo2 15 arge pet 9 level kami 3 ticaret modülü 2 hammadde toplayıcı 2 tamir modülü 1 avantaj toplayıcı modülü 1 var 16 levelim baya geliştim

ve 15 elit hız var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.