Bana yol gösterin.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MФЛSТΣЯCΛТ[iŁŁΣGΛŁ] tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar. Gemim Goliath, 3 İris, 18 Lf3 , 8 Elit Kalkan, 15 Elit Hız, 8 Arge ve 60 bin uridium var. Beta kapısı tamamlandı fakat yapılmadı.Düz 3500 civarı sepromlu 5700 civarı vurabiliyorum. Öncelik olarak irisleri yapın diyeceksiniz ama bu uzun süreli bi iş, iris için para biriktirirken neler yapabilirim? Urimi hangi yönde harcarsam daha karlı olur? Bu durumdayken kapı yapabilir miyim?

Son düzenlenen: 13 Nisan 2014
  2. Merhaba ,

Ekipman durumunda eksikler var. Özellikle LF-3 ama B0-2 epey eksik. Alfa pek zorlamazsa da Beta zorlayabilir. Çünkü Alfa kapısına göre 2 kat daha güçlü oluyorlar.

Bu nedenle kapıyı risk'e atmaktansa bir süre beklesin ve bu arada 3 iris 5 flax için toplam 11 tane LF-3 gerekiyor. 15 + 11 = 26 tane LF-3 gerekiyor.

26 - 18 = 8 tane daha LF-3 lazım şu anki duruma göre

Gemiye 10 tane koysanız Droit'lere 11 tane koysanız toplamda 21 tane B0-2 gerekiyor.

21 - 8 = 13 tane daha B0-2 lazım

Uridium birikmeye devam etsin ilerde daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Eywallah gözüm. Bugün sabah 5'te 60 m krediye iris almıştı birisi. Bende öyle yakalayabilirsem irisleri fulledikten sonra lf3 ve kalkanlara geçmeyi düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.