banka kartı ile ödeme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [TearsFears] tarafından 23 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba elimde finansbankin banka karti var ve indirim paketi almak istiyorum atm banka kartini secip bilgileri giriyorum sonra iban falan diyen bir sayfa cikiyor onay mesaji istiyor bu iban ne?Neyin onayi neden diger alisveris siteleri gibi kart bilgilerini girip telefona geln sifreyle ypamaiyoruz ben yapamadim bi ogretirmisiniz bana tesekkurler simdiden

2. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Kredi Kartı ile ödeme seçeneğini seçerseniz istediğiniz ödeme ekranına ulaşacağınızı umuyorum. ATM/Banka Kartı ile ödeme sistemi biraz farklı yani ödeme kısmından işlem yapıyorsunuz ve sonra size verilen bilgilere ödeme yapıyorsunuz sizin kafanızdaki ödeme sistemi Kredi Kartı ile ödeme olsa gerek.

İyi forumlar.

3. Evet söylediğiniz gibiymiş teşekkürler ama aklıma takılan bişey daha var aboneliği iz bitmeden sonlandıramassınız derken indirim paketini alıp 7 gün boyunca kullanmaktan mı bahsediyo 7. günün Sonunda otomatikman kendi almasından mı?

4. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İyi forumlar.

5. Teşekkürler kilitlenebilir

6. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.