banka kartı ödeme

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Junyang tarafından 5 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Junyang

Junyang User

banka kartı ile 5.90 tl lık odeme yapmak istedim yapamadım

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz problemi daha net ifade edebilir misiniz acaba. Banka kartınız ile işlem yaparken lütfen burada ifade edildiği şekliyle yaptığınızdan emin olunuz. Ayrıca banka veya kredi kartı ile alışverişlerinizde buradaki ve buradaki sayfaları okursanız bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. :)

İyi forumlar.

3. Junyang

Junyang User

Benim önceden kayıtlı oldugum başka hesabım vardı .Tam ne oldugunu hatırlamıyorum ***bank banka kartım ile oynuyordum şimdi aynı kartla işlem yapmak istedim ama olmadı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 May 2019
  4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yeterli bakiyenizin olup olmadığını kontrol ediniz, daha öncesinde işlem gerçekleştirebiliyor fakat şimdi herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen support'a bildiriniz. Arkadaşlarımız problemi anladıktan sonra sizler için gerekli yönlendirmeyi sağlayacaktır.

İyi forumlar.

5. Junyang

Junyang User

*** ona kayıtlı banka kartımla oynayım dedim *** bişey yaptım ama aradan baya zaman gecti .
    Şimdi diyo ki şubeye gidip telefon numarası vermem gerekıyor onu anladım ama sizin yapabılecegınız bırsey var mı abı ?

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Hesap paylaşımı yasaktır. Lütfen bu tarz içerikli mesajlar yazmayınız. Oyun kuralları gereği cezai işlem uygulanmıştır.

Yazmış olduğunuz sorun sizin ile bankanız arasındadır. Ne yazık ki bizlerin yapabileceği bir şey yoktur.

Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.