Banka Kartımdan Durduk Yere Para Çekildi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve -Mert1995- tarafından 25 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Mert1995-

-Mert1995- User

Merhaba dostlar 19 nisanda ve 21 nisanda ödeme işlemi yapmıştım hesabıma sonra 24nisanda hesap hareketlerine bir bakayım dedim 50 tl çekilmiş durduk yere ben bunu nası düzelticem saçmalık yani bu durduk yere param gitdi napmam gerek kredi bilgilerimi kaldırdım herşeyi hesaptan paramı nası geri alabilirim ? Gerekli yetkililer ilgilensin lütfen

Son düzenlenen: 25 Nisan 2019
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Lütfen buradan supporta başvurunuz detaylı bilgiyi size onlar verecektir.
    Bizler hesaplarınızı kontrol edemiyoruz tek yetkili support ekibidir.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Nisan 2019
  3. Abonelik varsa iptal edilmemesi halinde otomatik olarak tazeler.K.kartı ise oyun için kullandığınız ,alım için sanal kart üretin ve internet ortamında onunla alım yapın.Siz limit aktarmadıkça hiç koşulda işlem yapılamaz.Kötü niyet veya böyle unutma durumlarına karşı bir nebze koruma sağlamış olursunuz.Bir abonelik söz konusu ise tutar iadesi almak neredeyse imkansızlaşıyor,umarım sizin probleminizi çözerler.

mks42 bunu beğendi.
  4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konu ile alakalı gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.