Banlama Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve realanka tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. realanka

realanka User

N/A birisi bu rezilliği açıklayabilir mi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
  2. -UEA-

-UEA- User

adamlar dalga geciyorlar vay be ne güzel istanbul be

3. realanka

realanka User

Ulan bıktık artık adamlar payment bugu yaptı bir kişi bile banlanmadı aynı görevi 10 bin defa yapıyorlar yine yok ban 400 mil uri yapmış üstüne ban kaldirip indirim veriyorlar..ne yapmaya çalışıyorsunuz ya çıldıracam

4. -gemi2012-

-gemi2012- User

yakaladın mı sende yapacan katil sormuşlar kaç kişi öldürdün azıcık bilemeyerek demiş ceza almamış mı ? enteresan
    süper oyun açık kullanana ya sen az kullanmışın diyerek birde ödül veriyolar :p

-UEA- bunu beğendi.
  5. paradoksun açıklamasının ardından bazı sosyal medya hesaplarında insanlar fotograf paylaşıp az uri bugu yaptıgım hesaplarıma birde 1 hafta vip verilmiş diye dalga geçiliyor. az uri bugu da 250 ile 400 milyon uri bugu!!! yazıklar olsun bu oyuna da bu buglara böyle tolerans gösterenlere de. ebedi bugunda yanlışlkla olan yaptıkları saçma sapan oyunun donmasından fazla verilen istek dısı destekleri bug sayıp 5.6 milyar şerefimi silenlere de yazıklar olsun. cybor alıp kredi tp şp destekleri cekip küresel de millet fark attı sadece chati banlamakla yetindiniz. özellikle paradoks sana bu açıklamandan sonra dalga geçer gibi mesajından sonra çok şey söylenir ama çok şey. diktatörlükle yönettiğiniz bu bi halta yaramayan yönetim sisteminiz engelliyor bu söylememiz gerekenleri. öncelikle elinde hiçbir yetki olmayan tr adminlerinin daha sonra bu oyunu yapıp yönetenlerin hepsine burdan selam söylüyorum. lanet olsun sizin oyununuza da açıklamalarınıza da size de . bu mesajı okuyan oyuncu arkadaşlara da tavsiyem bu saatten sonra ne bugu buldunuz yapın çünkü yapanın yanına kar kalıp yapmayanlar enayi oluyor.

-crusmaster99- ve ℓαηeт bunu beğendi.
  6. paradoksun açıklamasının ardından bazı sosyal medya hesaplarında insanlar fotograf paylaşıp az uri bugu yaptıgım hesaplarıma birde 1 hafta vip verilmiş diye dalga geçiliyor. az uri bugu da 250 ile 400 milyon uri bugu!!! yazıklar olsun bu oyuna da bu buglara böyle tolerans gösterenlere de. ebedi bugunda yanlışlkla olan yaptıkları saçma sapan oyunun donmasından fazla verilen istek dısı destekleri bug sayıp 5.6 milyar şerefimi silenlere de yazıklar olsun. cybor alıp kredi tp şp destekleri cekip küresel de millet fark attı sadece chati banlamakla yetindiniz. özellikle paradoks sana bu açıklamandan sonra dalga geçer gibi mesajından sonra çok şey söylenir ama çok şey. diktatörlükle yönettiğiniz bu bi halta yaramayan yönetim sisteminiz engelliyor bu söylememiz gerekenleri. öncelikle elinde hiçbir yetki olmayan tr adminlerinin daha sonra bu oyunu yapıp yönetenlerin hepsine burdan selam söylüyorum. lanet olsun sizin oyununuza da açıklamalarınıza da size de . bu mesajı okuyan oyuncu arkadaşlara da tavsiyem bu saatten sonra ne bugu buldunuz yapın çünkü yapanın yanına kar kalıp yapmayanla

Not: Bu duyuruda belirtilen yasakların sonlandırılması ve diğer süreçler oyun açığını bilerek ve isteyerek istismar edip yüzlerce, binlerce, milyonlarca kez haksız ödül alan kişiler için geçerli değildir! Onların cezası ilk mesajda belirtildiği gibi devam edecektir.
    Ayrıca paradoks admin denen hiçbir etkisi yetkisi olmayan sadece görüntüde tl olan arkadaşın bu açıklaması da cok manidar. yüzbinlerce milyonlarca uri acıgı yapanlar. adamlar dalga geçiyor dalga. hiçbir haltı beceremeyenlerin toplandığı bu yönetim sistemi çok zeki ve her türlü hakareti hakedenler topluluğusunuz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
    -UEA- bunu beğendi.
  7. realanka

realanka User

Basbaya söylüyor zaten yüzlerce diyor onlarca demiyor

8. AGABEY

AGABEY User

Darkorbitin bu merhamedi NEDEN EBEDİ KAPI BUGUNDAN HAKSIZ BANLANAN OYUNCULARA KARŞI YAPILMADI????? NERDE ADALET

9. madem iyi niyetliydiniz burda millet yanlışlıkla fazla destek alıp ebedi bugundan banlananlara neden iyi niyet gösteremediniz? ancak boş laf yapıyorsunuz. ebedidekilere bugun yanlışı olmaz diye burda çemkiyordunuz. supportta ki adminleriniz artist artist bug var ki banlandınız diye üstten üstten konusuyordu. şimdi ne değişti ne oldu da iyi niyetli oldunuz.

10. AGABEY

AGABEY User

EBEDİ KAPIDA YANLIŞLIKLA BUG YAPAN MALZEME KASMAYAN OYUNCULARADA AF GELSİN

agnostiklive bunu beğendi.
  11. realanka

realanka User

Zaten banlama yapmıyorlar doğru düzgün yaptıklarında da becerememişler yazık

12. Arkadaş bir ben mi yapamıyorum şu bug denen zıkkımı öğrensem bende yapacam hahahaha

qRoscious bunu beğendi.
  13. yok kardeşi aynı enayilik bende de var. yapmadık diye cezalandırılıyoruz

14. -UEA-

-UEA- User

arkadasın hesabı acılmıs 18m x6 almıstı :D yazıklar olsun darkorbit ekibi köpeksiniz.

axxefsanexxa bunu beğendi.
  15. -UEA-

-UEA- User

ilk basta inanmamıstım da dc de adam yayın actı yarısını silmişler yarısı kalmıs pet geliştirmesi olduğu gibi kalmıs adamlar en fazla sp silinir diyordu yanında kar olarak vip ve indirimleri oldu zaten sınırsız abg ye atmıslardı :D oyunu daha da oynamam biz oyun kendine geliyor dedikce kendini ezdiriyor oyuncak ediyor.

16. adamlar 50 arge yüzmilyonlarca uriyle alınabilen cephaneler böyle bir gemi düşünün ki zaten takvimde oil eir de veriyordu onları da bugla fazla fazla aldılar üzerine full geliştirme yaptılar. ne güzel bir darkorbit adaleti. bence sırf 48 tl para verdikleri için müşterilerine kıyamadı. keske söyleselerdi ben bütün yetkililerin hesaplarına harçlık atar bende yapardım bugu. bundan sonra her ay oyuna enayi gibi para yatıracagıma buglara para veririm daha karlı olur.

-UEA- bunu beğendi.
  17. birazdan gelir biz sadece forum yetkilisiyiz haddiniz aşmayın diyen forum yetkileleri ya banlar ya da bu konuyu siler. yapabildikleri bu çünkü etkisizler sadece korkutmayala iş yapan acizler topluluğu icrata gelince bizim yetkimiz yok. yetkisiz eleman bunlar sıfır koca bir SIFIR.

Dunyaadam[DELİ] bunu beğendi.
  18. -UEA-

-UEA- User

kardeşim adamlar o kadar acizki almanya dısında yetkili bir yer yok küresel bir oyun yapıyorsun neden bir bölgeyi sorumlu yapıyorsun. burda yetki verilse emin ol en azından Türk serverları daha adil daha adaletli olurdu. Bug yapanlar zaten belli oluyor bi bilete bakardı ama adi korkaklar sadece almanyada yetki tutuyor ve dava bile acamıyorsun.

19. Zan-zun

Zan-zun User

bakin dünde dedim bugun diyorum burdan bir cacik olmaz adamlar paraya tapiyor ne bugu bulursaniz kulanin bot kulanin burdan bir sey olmaz gis felan adamina gore islem yapiyorlar yeterki inidirim vip al yeterli aylik 15 20 liraya adamlar gemiyi full yapiyor

merkez de olsun turkiye ekinbide olsun bir sey olmaz anlayin bu oyuna para vermeyin artik yazik inanin cope attin daha iyi bir gun gelir alirsiniz o parayi

bunlar yarin bannlama yaparlar 4 gun sonra geri acalar gemileri

20. Daha önceki banlamalar içinde geçerli diyor bence konu acıp hakkımızı savunalım

axxefsanexxa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.