Banlama Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve realanka tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben sizin mesajları okuyunca her zaman şok oluyorum. Milyonlarca x4 RSB falan görünce çok kötü oluyorum. 4500 saat oynadım bu oyunu 22 Seviyeyim , hiçbir zaman 300k dan fazla x2 mermim olmadı, x4 200kyı geçmemiştir RSByi hiç saymıyorum bile. Ne zaman elime biraz mermi geçse her zaman o mermileri kurutturacak bir etkinlik gelmiştir. X4 kullanmadan geçilemeyen görevler her zaman oldu. Para vermeyince sanırım böyle oluyor ya da o malum şeyi yapmayınca.

2. hayret hala acılan konulara yapılan yorumlara gelip efelik yapan üstten üstten konuşan forum yetkilileri gelmedi ilginç utanıyorlar ellaam

3. bazı sosyal paylaşım sitelerinde görebilirsin adamda 60 küsür milyon x6 var sagolsun video foto atarak gösteriyorlar adamlar

4. Tpehlevan

Tpehlevan User

Konu başliğinda belirttiğim gibi demekki neymiş geçen gün bir beyfendi eşim avukat dedi haksiz yere şerefim silindi gemim banlandi dedi sizi Türk mahkemelerine şikayet edecen dedi dava açacak dedi Türkiye’de ki yetkililer tirsdi almanya rapor yazdilar efendim ayaklanma var dediler ve sonrasi adamlara af çikti yazik ulan verdiğim paralara bu oyunda neymiş işte gördük geri vites yakişir darkorbit size biz chetten adres verdik gemiyi 14 gün banladınız Size her gün duva ediyorum en üst kademedeki yetkililere....

hosteanu.ionut ve axxefsanexxa bunu beğendi.
  5. topunuzun N/A verdis korkak BP calisanlari size hakkimi haram ediyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
    axxefsanexxa bunu beğendi.
  6. Üçok™

Üçok™ User

Merhabalar, biliyorsunuz yeni bir sunucu açıldı ve biz bu sunucuya büyük bir hevesle başladık. Başlamamızla birlikte bir dizi bug sırasıyla sunucuyu işgal etmeye başladı. Son olarak ivedilikle ceza verdiğinizi söylediğiniz Delux Paket bugunun ötesinde geçmiş payment satış etkinliklerinin sunucuda sanki o anda aktifmiş gibi kullanıldığı bilinen bir gerçek, şuan diğer sunucularda aktif satışta olan Berseker gemisi çok iyi biliyorsunuzki yeni sunucuda aktif değil. Hadi bir anda 17 seviye atlamış Cyborgları es geçelim ama sürekli indirimli güçlendirici stoklayan dahası bir çok gemiye erişimi bulunan insanlara ne gibi cezalar vermeyi planlıyorsunuz? Normal şartlar altında çok gerilerinde kaldık. Size sunucuda Berseker ile dolaşan oyuncunun linkini atmak isterdim ama inanılmaz bir şekilde aylardır çözüm getirilemeyen şeref salonu anlamsız çöküşlerine devam etmekte olduğu için bunu da yapamıyorum. Eğer payment linkleri üzerinden geçmiş etkinlik paketleri satın alımı bir buga girmiyor ise bizde bu yola başvuralım çünkü ciddi anlamda can sıkıcı bir hal aldı. Gördüğüm kadarı ile bu konu hakkında en ufak bir açıklama dahi yok, sizin iletim yaptığınızdan şüphem yok geri dönüş ne şekilde oldu mu, olacak mı, olmayacak mı ? Bizde bu güzelim payment linklerinin engin ve sonsuz okyanusundan faydalanmak istiyoruz!

7. Merhaba,

Öncelikli olarak uridium bug ve görev açığı kullanan oyuncular hakkında işlem yapılmaya başlandı ve devam ediyor. Payment bugu'da bildirildi ve onun içinde tespit işlemleri devam etmekte. Şu an hala daha payment buglu oyuncuları haritalarda görüyor olabilirsiniz. Tespit işlemleri bittikten sonra cezai işlemlerin merkez tarafından uygulanması beklenmektedir.

İyi Forumlar.

8. trbey

trbey User

Ya Ciddimisiniz Oyundan bizi soğutan o kişiler daha haritalarda gezerek üstümüze oynasın uri bug'unu yanlışlıkla yapanlara göz yumulduğu gibi Bu arkadaşlara da göz yumulmasında kim neyi nasıl yanlışlıkla yapar anlamış değilimde yaptıkları yanlarına Kâr kaldı işin açıkçası. Bu az miktar yapan ne demek oluyor onuda anlamış değilizde hadi hayırlısı 100k uri alıp bırakmışsa yapmaya çalışmış ve yapmıştır bunun azı çoğu olmaz saçmalık bu geri dönüş Payment Bug'unu yapanlara da '' Nasıl olsa alışveriş yapmış yanlışlıkla almış'' denip geçiştirilecek Gibi duruyor %100 . Tespit etmekte okadar zor değil ha Oyuncu Mod'larım Oyuncu gibi Oyuna girilip bakılsa zaten neyin ne olduğu belli oluyor . Öyle o merkez ekibi bu merkez ekibi demekle olmuyor artık. yanlışlıkla Bug kullanıp bann alan arkadaşım var neyi nasıl olduğunu bilmiyor bile Black Light Ebedi Kapı Güçlendirici Bugundan aldı Banı şeref Puanları sıfırlandı. az kullananda ban aldı çok kullananda aldı ve oyun içinden sadece o güçlendirici kısmına tıklayarak basit bi oyun bug'undan şimdi Diğer tarafta Delux Bug'unu kullananlara ki okadar basit olmayan Videoları mevcut her platformda ve siz diyorsunuz ki iyi niyet olarak az kullananları eledik ha Bu oyunun adaleti değildir ve hiçbir açıklamayada sığmaz @.Paradoks. ADMİN'İM . Bu kararı veren siz değilsiniz belki ama Çok YANLIŞ BİR DURUM BU.

Mineral bunu beğendi.
  9. Viraaa

Viraaa User

az calmakla cok calmak arasindaki fark nedir?amac ne kadar calindigimi oldu yani:) yahu bu olanlar size mantikli geliyormu :) komedi filmine döndü bu is.ustune bide haftalik vip + indirim :)) su olanlari anlatsalar inanmazdim.ama gozlerimizle gormus olduk artik.dürüst oyunculara vereydilerya o vipi indirimi.hic bugla mugla isi olmayana.yazik ya akil ermiyor artik.

Mineral bunu beğendi.
  10. Birbucuklevelim kazara beni banlamayın:D

11. ***efebey

***efebey User

13 yıllık darkorbit hayatımı 05.01.2021 tarihiyle sonlandırıyorum.Oyunda tutucu gırla,botlar gırla,bug yapanlara ödül veriiliyor.Adamlar bizle dalga geçip bak benim gemim açıldı 500mil uri yaptım diyor.Herhalde oyuncu kaybetmekten korkuyorsunuz yada arkadaşlarınız banlandı böyle sçma bir yöntem buldunuz.O zaman ben de zamanında az bot kullandım yanlışlıkla iyi niyet göstergesi açın.Zavallısınız do ekibi.

neor bunu beğendi.
  12. ***efebey

***efebey User

birde adamlara ödül olarak vip indirim vermişler sadece gülüyorum.Bundan sonra oyunu oynayacak arkadaşlar size söylüyorum.Bir bug bulduğunuz zaman direk yapın sonuçta darkorbit ödül veriyor.

Mineral ve neor bunu beğendi.
  13. trbey

trbey User

:D :D :D Ne Kadar güzel Açıklamışsın BUG'CULARA ÖDÜL diye O kadar Haklısın Kİ :D :D :D

Mineral, neor ve ***efebey bunu beğendi.
  14. zalim

zalim User

Baştan belliydi böyle olacağı daha ilk günden oto lara izin verirsen önünü alamazsın, zatende böyle bi niyeti olduğunu düşünmüyorum daha yeni olan bir serverde 1 hafta 7/24 online olan kişiyi görüp hiç birşey yapmıyor. Bağrıyor adam resmen ben oto yum diye ama yok paket alanlara ceza veriyor oda kendi hatası bu oyunda bu kadar açık varkende bizden hesabımız korumamızı istiyor daha kendin kendi oyununa sahip çıkamıyorsun biz ne yapalım...

Mineral bunu beğendi.
  15. Bir sonraki bug u bir göreyim var ya.., artık bu saatten sonra 2008 den bu yana oynadığım hesap hiç umrumda değil, bir açık fark edeyim köküne kadar kullanacağım, gelin banlayın!!

16. Yazıklar olsun

Mineral bunu beğendi.
  17. Bugün discorddan paradoksla konuştum kendisine Do ekibinin yapmış olduğu bugculara karşı davranış yanlış dedim.
    Biz uridiuma para vererek alıyoruz emek sarf ediyoruz. Paradoks ise kendi isteğinle alıyorsun dedi. Hiç kimse zorlamıyor dedi. Bende emek hırsızlığı ve dolandırıcılık kavramıyla oyunu suçladım.
    Bir daha bug olursa köküne kadar yapacam dedim. Sonra discorddan ban şimdi burdan ona sesleniyorum.
    Oyunuzu alın başınıza çalın. Benden bu kadar oyun benim için bitmiştir.
    Hakkımı helal etmiyorum haram zıkkım olsun.
    YAZIKLAR OLSUN.

18. Zan-zun

Zan-zun User

bakin buglari botlari cikaran zeten merkez dir burda yazilimi almak kulanmak yasakdir bu botlar bu yazilari nerden aliyor ? merkez botlari cikariyor meydana suruyor vip indirim katlayici gibi seyler satiyor hemi oyuncu kazaniyor hemi para az dusunun ya
    burda ben devamli yaziyorum gis felan yok adam kasaya giren paraya bakiyor oyuncu varmis yokmu sen bot kulaniyorsun o kulanmiyor inan bakmiyor aylik gelir tamamsa gerisi bos oyun bitti inanin bak son gunlerini yasiyor ne kazanirsak kar diyorlar az akilanin para vermeyin

19. Galiba bu son banlamada eş, dost, akraba banlandı YANLIŞLIKLA ! Baksanıza adminlerimiz hemen harekete geçti banlamalarını kaldırmak için. Halbuki önceki ebedi kapı banlamasından halen haber bekliyoruz, açıklama bekliyoruz neden banlandık diye ? Supporta yazın dediler, yazdık. Support bu konuda başka ticket açmayın dedi, açmadık. Ama ne geri dönen var ne bizim adminlerden bununla ilgili bir çalışma var.
    Ara ara girip açıklama var mı diye bakıyorum foruma, dün .Paradoks. un yaptığı açıklamayı gördüm şaşırdım. Bu ne özveri adminim, bu ne iş aşkı ? Tanıdık falan mı banlandı son banlamada ? Önceki banlamada neden bu kadar özverili olmadınız ? Biz halen keyfi yere silinen şeref puanlarının iadesini bekliyoruz.

|KoPuK.028| ve AGABEY bunu beğendi.
  20. neor

neor User

oynadığım klanda 20 kişi var en az 10u ayni şeyi söyledi :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.