banlama

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve DAYI2* tarafından 29 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. DAYI2*

DAYI2* User

Merhaba Uzay Pilotları,

Dün, 24 Temmuz 2024 Çarşamba, Şartlar ve Koşullarımıza aykırı hareket eden oyunculara karşı yeni bir yasaklama dalgası uyguluyoruz.
    adminlerin duyurusu her nedense ,llegaller azalacagı yerde çoğalıyor yasaklama dalgası uyguladığınızda
    birde bu yasaklanan oyuncular hala sıralamada duruyor silsenize oradanda.siz yasaklama uyguladıkca onlar çogalıyor anlam veremedim çünkü anlamsız

Grevious bunu beğendi.
  2. Grevious

Grevious User

adamlar illegal kullanıyor buda bulunuyor ama ona ramen 3 gün ban verip şeref puanı eksiltiyorlar kalıcı banı kıymıyor atmıyorlar :D 2. kez yakalanacak illa yoksa olmaz

3. malkoç34

malkoç34 User

slm ne banlamasi kardes 3,5 tane gemiye ban atiyor 3 gun sonra geri aciyor tr1 tr5 rütbeli gemiler hepsi bot tren de BL haritalarinda ne bann atilmisi yalan bak bizim gibi alis veris kesecen oyuna girmeyecen alis veris yapmacaksiniz tr1 de savasan 2 tane klan kaldi :DD
    bizim klanda suan full arti full gemiler giren yok

sagolsunlar bann atik diye reklam yapiyorlar sene 2015 sene 2024 ben kendi adima YAZIYORUM bunun kadar hile olan baska bir oyun yokdur vip indirim aliyorlar diye ban atmiyorlar :DD

Grevious bunu beğendi.
  4. işte hileciler hurdacılar yüzünden oyunda adam yok .girseniz oyuna gemileriniz banlanacak belliki.