Geri bildirim Banlamalardaki Verilecek Cezalar Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve smoonrise tarafından 20 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. smoonrise

  smoonrise User

  Yönetimin illegal ile ilgili aldığı bu aksiyonun devamı olarak ve geri bildirimlere önem veriyoruz söylemlerinde yola çıkarak aşağıdaki maddelerin yönetime raporlanmasını ve oyuncu topluluğunun düşüncelerinin iletilmesini bekliyorum .

  - 8 li yapışıkların kullandığı illegal verilen cezalarda Şp puanı cezasına ek olarak Tp puanı cezası verilmesini devamında bu illegal ile cubi mind invoke stroke etkinlik v.s yapıldığında bunlarda haksız avantajlar elde edildiğinden dolayı envanterlerideki malzemeler ve kaynaklar içinde ceza verilmesini talep ediyoruz .

  - Botlar içinde bir aksiyon alınacaksa eğer geçmiş dönem cezalarının etkisizliğinden yola çıkarak aynı hataları yapmadan Şp Tp puanlarını - Geliştirmeler - Arge silinmesi - ema Rsb X4 İnsta - Oil Eir İac - GG gibi haksız elde edilen kaynakların ve malzemelerinde silinmesini talep ediyoruz .

  - Otomatik işaretleme - kamufleyi açık görme - X4 Rsbyi otomatik karıştırma gibi illegaller içinde bir aksiyon alınmasını ve çok az adımda çok daha fazla katı cezalar ile banlamalar yapılmasını talep ediyoruz .

  Özellikle belirtmek isterim eski zaman banlamalarında Buglar için verilmeyen kaynak ve malzeme silme cezaları son derece önem taşıyor bir o kadar geliştirmelerin ve argelerin silinmeside .
   
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Talebiniz iletildi.
   
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  Şu an atılan banlarda kaç günlük atıldı veya herkese farklı sürelerle mi atıldı Kaptanım bunu da bildirseniz :D
   
 4. g503

  g503 User

  oyun kendi ayağına sıktı zaten sadece bot kullananlar paar yatırıyordu şimdi hepsini banladılar oyunu oynayan sayısı günlük 5 kişi olur anca geçmiş olsun orbit bitmiştir :)(çok geç kaldılar banlama konusunda halbuki bu kadar yayılmadan önlem alsalardı millette diğerleri ile rekabet edemediği için bot kullanmazdı ve oyunda 5 oyuncuya kalmazdı)
   
 5. smoonrise

  smoonrise User

  Geçmişte olduğu gibi şimdi yine forum üzerinden algı oluşturma ve durumu manipüle etme amacında olan çok olacaktır , bıraktım artık oynamıyorum yazanlar - şimdi siz kaybettiniz diyenler - artık size para yatırmayacam diyenler v.s örnekler çoğaltılabilir . Forumun iyi bir takipçisi olan hepmipiz o kadar iyi biliyoruz ki 2011 -12 yılındaki esaslı banlama sonra ne büyük klanlar ve ne büyük rütbeli yüksek çekerli hesap sahipleri aynı yolu izlemedi ki , forumu nasıl manipüle etmedi ki ve sonunda ne oldu hepsi geri döndü hemde daha büyük paralara harcayıp döndü yasak olmasına rağmen yeni hesapları yeni rütbeleri ile döndü satın alıp .

  Unutmamak lazım illegal verilen o büyük ceza döneminde 10.000 euro ödül veriyordu bu oyun ve pvpler savaşan klanlar şirketler ile doluydu hem oyun akıcı hem hilesizdi o zaman illegalden gelmeyen para ile batmadı ise şimdi 10.000 euro bile belki satış yapamadığı TR serverlarından batmaz oyun , hesapları için endişelenenler eskilere sorsun onlar alışkındır nasıl geri geldiler ise 2011 -12 yılı banlamasından sonra yine aynı taktik ile gelirler geri sıralamadan gemi alıp devam ederler hayatlarına .

  @kaptan34 Cevap için teşekkür ederim konu amacına ulaştığından sizin için uygun ise kilitleyebilirsiniz , kolay gelsin iyi görevler .
   
 6. Gemini

  Gemini User

  Çok geç kaldınız çok hemde. Oyun kendi ayağına sıkıyor.
   
 7. BSYO

  BSYO User

  küresel serverde halen mindfire dönüyorlar anlamadım ban nerde
   
 8. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  kitlitlendi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.