Duyuru Banlanan gemiler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ~ŋεѕĸoραŧ~ƒεĮĮάн~άїm tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar tr3 ~ŋεѕĸoραŧ~ƒεĮĮάн~άїm nickli golinin sahibiyim 2010 yılında haklı olarak ban yedim ve bu yıl açılması gerekiyordu kaç gün kaldıgına bile bakamadım....

Duyuru başlığındaki sebebim ise bir süre önce CM GM FM yada kısaca o dönemin yönetimi bann atılan hesplardaki gemileri ban kaldırıp tekarar satışa çıkarttıkalrıydı inanmamıştım ancak şu an gemim hakkında ne zaman açılacagına dair bir süre ve tr3 e ~ŋεѕĸoραŧ~ƒεĮĮάн~άїm gemisine girişine bile müsade yok gibi şifre değişimi mail değişimi yapamıyorum

Benim hesap satılmış olabilirmi .... ?

tr5 SolitaryWolf

2. Merhaba,

Hesap satışı gibi durumlar oyunda tamamen yasaktır. Ve sizin dediğiniz gibi bir şeyin yapılabilmesi mümkün değildir. Eğer hesabınız bot veya başka bir program kullanımından kapatılmış ise süresiz ban yemiştir. O hesap bir daha açılmaz.

İyi forumlar.

3. Anladım ama ban üstüne ban mı attılar yani hesabım daha açılmadan 2015 yani bu yıl açılması gerekiyordu o zaman attıkları ilk ban bann da ikinci ban için 2015 gerekmiyormuydu gerçi o gün ban kaldırılacagı gün gelmeden bir ban daha yiyecegimi bilseydim bi kanıt alırdım kendime nickimi sakladığım gibi saklardım

4. Merhaba,

Hayır. Daha önceden süreli olarak hiç ban atılmadı. Banlanan hesaplar tamamen kapatıldı.

İyi Forumlar.

5. anladım tesekkürler ben yanlış görmüşüm 5 yıldır hayal kuruyorum :(
    konu kapatılabilir

6. Merhaba ,

En güzeli bu tür şeylere hiç bulaşmamaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.