Destek Banlanan Hesaplar Açılmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RektFlare112 tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. barmen72

barmen72 User

ne botu yaw haksız ban almışız sen neyin kafasındasın gel benim servere sor beni bot kullanmak çocukların işi koçum boş boş konuşmayın

2. hayır 2 haftadır kapalı olan hesapları açılacak dediğiniz tarihte 2 hafta varken açamıyortsanız sizin ( programcıların) beceriksizliği. Tr takımını suçlamam burda çünki siz ufak aracılarsınız bir etkiniz yok kendi çapınızda eğleniyonuz :D

NoThingLose bunu beğendi.
  3. )berkay(

)berkay( User

VALEYARD adminbanlanan hesaplar gün içinde açılacak diyordunuz gün bitti hala açılan hesap yok

4. Bigpoint bize bahmiyorr. Tr ekibi elden gidiyeahh :D

5. )berkay(

)berkay( User

ekip mekip kalmamış bunlar kafasına göre takılıyor

hiç birinin bi şeyden haberi yok. forumda sorunlara cevap verebilecek yeterlilikte bi tane görevli yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Ağustos 2018
  6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Hesapları kapatan da açacak kişiler de bizler değiliz. Normal şartlarda bizler de sizin gibi 2 haftayı elimizle saya saya hesapladık. Halen açılmaması olayını bir sorun olarak ilettik ilgili kişilere.

İyi forumlar.

7. Hepinizi sükünete davet ediyorum :D sakin olun beyler adminlerimizin yapabileceği bir şey yok ellerinden iletmekten başka bir şey gelmiyor bizleri temsil ediyorlar daha fazla üstlerine gitmeyelim. Umarım 700 hesap tekrardan baştan sona incelenir.

Şekil§iniz_Ya[AAŞ™] bunu beğendi.
  8. Hımm sonradan açıyolar nasıl olsa,cezada cephane sıfırlama cephane nedir ki 2 günde toparlanır mm acaba bizdemi bota başlasak...Zaten şurada ban yiyenlerin hepsi hatalı ban yemiş kullanmamış. Sonrasında derim bot kullanmadım haksız yere banlandım adalet filan cephaneyle kurtarırım evet iyi fikir...

-Hehehe bir sonraki toplu banlama 2-3 yıl sonra olur kafa rahat...

-Star- bunu beğendi.
  9. Böyle bir cevap tarzı yok. Verilen cezalarda yetersiz adamlar kaç milyon uridium kasdılar bizlerse hem pc başında bolca vakti heba edip üstüne birde cebimizden verdik. Oyunda bu haksız kazançla bir yerlere gelen adamların egolarıyla uğraşıyoruz.Hayır çıkarın ozaman oto pilot diye bir uygulama siz satın bizde pc başında vakit öldürmeyelim sadece savaşmak için oyuna girelim.

10. Uçan_Ayı

Uçan_Ayı User

2 hafta diiyp sınırsız ban atmamışlardır inşallah
    bugunde bitti acılan gemi ok

11. Konuşma üslubundan dolayı daha çok emin olduk umarım hesabın açılmaz...

12. -Star-

-Star- User

Dostum seni çok iyi anlıyorum ama başımız ağrıyabilir tartışma ortamı yaratmaktan dolayı.Üstteki arkadaş haklı da olabilir ama tepkimizin nedeni çeşitli sosyal medya gruplarında paylaşılan fotoğraflar,açılan hesapların tekrardan x-3,x-4 haritalarında cirit atmaya başlaması.Ben,sen veya biz bu konuda bu şekilde yazılan yorumları tam da bu yüzden samimi bulamıyoruz.Tekrardan söylüyorum,seni çok iyi anlıyorum ama her ikimiz de konuyu uzatıp tartışma ortamı yaratmayalım :)

13. Sormak istediğim bişey var bot kullanan oyunculardan ortalama nekadar TP ŞP ve yahut başka şeylerde silindimi ?

14. -Star-

-Star- User

%75 Şeref ve Tecrübe Puanı
    %100 Ekstra enerji
    %100 Scrap
    %90 UCB-100 Lazer Cephanesi
    %90 RSB-75 Lazer Cephanesi
    %100 Indoctrine Oil

15. Uyuyalım mı adminler hangi ay açacakalr banı sordunuz mu? sizi kaale alıpta cevap veren oldu mu

16. Karalı

Karalı User

vay botçulara bak hem suçlu hem güçlü olmuşlar hak arar hale gelmişler utanmadan sıkılmadan. Bi daha koyun botada tam kaldırsınlar hesaplarınızı. Bide oturmuş modlara dil uzatıyolar açın hesapları diye.

17. arman23245

arman23245 User

banlanan hesaplar hala açılmadı.hiç bişeyi adam gibi yapamıyosunuz.yazık...

18. -SeZeR-

-SeZeR- User

Sabah güncellemesi ile de açılmadı soramıyor musunuz ne zaman açılacak diye dün dediniz gün içinde açılacak açılmadı bü gün sabah güncellemesi ile açılır dediniz gene açılmadı sorduğumuzda hep yanlış bilgi alıyoruz resmen darkorbiti ekibi bitiriyor ben bunu görüyorum

19. gemılerın ne zmn acılacagı konusunda net bır zmn dılımı vermıyorsunuz 2 hafta ban aldık sayenızde 3 olcak galıba işinızı yapmayı bılmıyosanız yapmayın kardeşimin

20. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yukarıda board adminimizin de söylediği gibi bot kullananlara biz ban vermedik, biz açmıyoruz ve cezalarını biz belirlemiyoruz.

Bana kalsa bir hafta daha kapalı kalsın:)
    Hesaplarınızın ne zaman açılacağı konusunda net bilgi yok. Dün açılması gerekiyordu açılmadı. Bu durumu bir sorun olarak bildirdik.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.