Destek Banlanan Hesaplar Açılmadı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RektFlare112 tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bune ya dolandırıcımısınız siz sahtekar mı kaç gün olacak 140 mı ?
    Robot gibi cevap veriliyor

2. arman23245

arman23245 User

açılsın artık pazar günü ne uri kasacak millet

3. umarım darkorbit gene bir sorumsuzluk yaparda hesapları tümden sildiğini birdaha açılmayacağını söyler

4. arman23245

arman23245 User

ne kadar açılmasını istesemde tamamen kapanmasını isterim. kolay yolla darkorbitten kurtulmuş olurum :)

5. Bu bot kullananları görüyom ve hallerine acıyom burdaki görevlilerin yapabileceği birşey yoktur.Benimde hesabım 2 defa banlandı sonra açıldı buraya gelip sizin kadar ağlamadım.Bir halt ettiniz çekin cezanızı demekten başka birşey yoktur.

6. sadece bildirdiniz zaten umrunuzda degılız

7. :p:p:p:p:eek:o_O;););):cool::confused: bu ıfadeler gıbısıınız resmen oyuncularla dalga gecıyorsunuz

8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Elimize kesin tarih geçince buradan paylaşırız. Sabırlı olunuz..

İyi forumlar.

9. Prophecy

Prophecy User

Umarım hep kapalı kalır botçuların hesapları.

10. ne zmn acılacak banlanan gemıler bılgınız varmı ?

11. Burada kimse kimsenin şaklabanı değil siz insanlarla eğleniyor musunuz amacınız ne şu gün açılıcak deyip o gün geçmesine rağmen dalga geçer gibi kesin bir tarih olduğunda buraya yazarız diyorsunuz

12. Keşke Hiç sormasaydım

13. Prophecy

Prophecy User

Hem bot kullanıp hem de mazlum rolü yapmanız da ne güzelmiş :D
    Umarım sizin gibiler sınırsız kapanır, o günleri de görürüz. Sizin yüzünüzden oyundan zevk alınmıyor.

14. Burda mazlum rolü yapar gibi bi halim mi var kardeşim yaptık bişey cezasını ben çekiyorum benim iradem buna yorum yapma hakkı düşmüyor sana sana söz hakkı verilirse konuşursun sen,mazlum rolüymüş sen benim burda kendimi acındırdığımı gördündemi mazlum rolü diyebiliyorsun alakadar olmadığın şeylere boş boş yorum yapmayı bırak madem tertemiz oyuncusun tertemiz oyununu oyna.

15. Dedi ve botu kullanmaya devam etti

16. Aria

Aria User

Darkorbit açmaya yükümlü değil. Hile kulllanmışın, ban yemişin. Burada aç aç diye yalvarma hakkınız yok.

Eğer durum böyleyse bizde estirek. Bizde 2 hafta ban yiyek ama 9 milyon uri kasmış olak adelet?

Prophecy bunu beğendi.
  17. Kardeşim burda ima yapıp bişeyler söylemeye çalışma açmaya yükümlü değil diye birşey mi var sınırsız deseydi burda laf etmezdik 2 haftayla sınırlandırdılar demekki neymiş kardeşim boş konuşmuyormuşuz aç aç diye yalvarıyormuyuz burda oku bakıyım mesajı yalvarıyor gibi bi mesajım mı var o açılan 600 hesabın çok suçsuz oyunun çok adil olduğuna inanın o 600 hesap adminlerin teyzlerinin kızları amcalarının oğullarıydı burda gelip boş yorum yapma kardeş

18. eğer 2 hafta ban aldınız diye yazı yollanıyorsa 2 haftanın sonunda açmak zorunda sınırsız ban verseydi o zaman tamam ama 2 haftalık ban verdiği için ve ceza dün sona erdiği için açmak zorunda

19. sanada iyi forumlarda sayın valeyard forum görevlisi bigpointin en büyük çalışanlarının üstadı. bizde sorun olunca gemi kapatılıyor sizde sorun olunca neden susuluyor bunu açıklasın güzel lisanı olan düşünebilen bir beyfendi yada hanımefendi sonra susup köşemize çekilelim. zamanında bugpoint dediler diye millete laf edildi. oyunda bot dolu denildi iplenmedi kimse. herkes kullandı sonra ban. hadi ban eyvallah 700 ü neden açtınız. Şaşıyorum 700 e yakın akrabanız arkadaşınız varmış demek oyunda :D helal olsun :D sizede bu yakışır. pilav dağıtın tanıdıklara sırada.

20. Yani Ne bileyim bizim cezamız bittiği halle açılmıyor buna mazlum rolümü diyorsun ? sizin oyunda bi sıkıntınız olduğunda yaptığınız şeyleride gördük lütfen uslubuna dikkat et .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.