BARIŞ ANLAŞMASI ve Hesap almaya çalışanlar kazıklanırsınız.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve titans___ tarafından 12 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

barış anlaşması görevi iptal edilsin

1. evet

oy sayısı 7
    70,0%
  2. hayır

oy sayısı 3
    30,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. titans___

titans___ User

Bu nasıl bir görev , bu oyun ne oyunu öyle durup bekleme mi , bu görev kaldırılması lazım neden hala devam ederler valla bazı insnları ben hiç anlamıyorum çoğu da forum da zaten hile ile kendini bir şey zanneden tutuculara ban gelmiş ohh nasıl , gıkları da çıkmıyor pıstılar gemileri açılsa da çıkamazlar rezil olup satılık hesab arayıp dolandırılmasınlar, geçen chat de öyle banka dekontu atarım diyor öbürü dü aile bireylerine sövüyordu ve ben bunları görmek istemiyorum adam olun bir oyunu beceremeyen embesiller, program oynuyor embesil hani bu kelime zeka geriliği yani oyunu yıllardır botla oynayıp öğrenemeyenler nedir ?Bakınız
    Tıpta embesil ne demek?
    Embesil kelimesi tıpkı moron ve idiot gibi zeka geriliğini temsil eden bir tıp terimidir.

2. hoppa15

hoppa15 User

sadece 1 saat baska oyuncuya sikmican. kapi yaparsin, kasilirsin, görev yaparsin, kutu toplarsin. adamların bayrami. ve bayramda baris yapmak istemisler sembolik görev. görevi yapmak zorunda da değilsin ki , etkinlik görevi kalici değil

3. titans___

titans___ User

Merhaba,

Mesajınızın üslubu forum kurallarına uygun olmadığından kaldırılmıştır.

Bilginize..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Mart 2024
  4. oben

oben User

yapmazsan kaldırılmış olur knk her görevi yapacaksın diye bir kural yok ben r zon görevlerinin hiçbirini yapmadım mesela kaldırılmış oldular.

5. Yıllardır bu titans arkadaşı forumun neşe kaynağı olarak görürdüm :D
    Hakan modun bir yazısını görmüştüm, titans üyemiz pek anlaşılmasada bazen vurguladığı konular çok önemli diye
    Bu açtığı konuda gerçekten titans büyük bir saygıyı hak ediyor, çok önemli bir konuya değimiş aslında zaten oyunda botlar, tutucular, trenler var şu etkinlikte bile yine zengin olan bot kullanıcıları oldu resmen sanki botlara özel bir etkinlik gibi kim bilir kaç 100 bin gg topladılar bu etkinlik süresince?

Birde bu yetmezmiş gibi sanki botları koruma kanunu olarak ''BARIŞ ANLAŞMASI'' İsimli görev koymuşlar kimseyede saldırmayın demişler, resmen botlar rahat rahat gezsin çocuklar demişler...Gerçekten bu gün titans sayesinde ciddi bir aydınlanma yaşadım (ÇOK CİDDİYİM ŞAKA YAPMIYORUM)

Darkorbit sanırım aklımızla dalga geçiyor

6. titans___

titans___ User

anladın hayret sen ve anlamayanlar için derin üzüntüler duymuycağım , ben aşırı sinirleniyorum yazılarım da botçulara demek istediklerimi yazamayınca öyle yazıyorum yani anlayıp nobel ödülü vermiyorlar , Nobel komitesine nerden başvurulur ya da ilgilenirseniz .
    Vay vay vay neşe kaynağı da olabiliyormuşum , gerçek hayatta öyle bir şey hiç duymadım çok özel teşşekkür ediyorum bari burdan bu övgüyü duymak hele sizin gibi oyun entellerinden her yazdıkları ile Oben ya da diğer enteller kadar olmasan da entel sayılırsın e benden daha anlaşılır yazılar yazıyorsunuz yani entel olamam zaten meslek benim ölü hayvanlarla uğraşıyorum hani kasabım aslında da TS de 1 kere söyledim , kasab olduğumu çok seneler önce mesleği daha muhabbet etmediler , nedeni heralde vejeteryan mıydılar hani oyun bu siz gibi entellerin anlıyabilceği yazı yazıp eğlence kaynağı olmak için ÖZEL teşekkür ediyorum da oyun da müşteri memnuniyeti ciddiye alınması için oyuncu kaybetmesi lazım bu da bot için açılan hesaplardan yok buraya yazıyorum hadi beni salla anlamadılar ya hiç seni veya obeni de mi anlamıyorlar ???? TS veya dc kullanmıyorum ses kaydedip montajladılar da tr3 de bilen bilir bir daha işim olmaz gece giryom ses de kalın derler ya evde sorun oluyor bir de millet alınıyor TS ye çağıranlar gelmeyince , görevi neden yapmıyım ne amaç ne IAC veren görev kaç gün üst üste , bazen tam plus alıcam 3 tane eksik yok ebediden 5 kere de yap stınger da kes gelmiyor tüh satışda da yok kıvranıp durmak kaç defa da başıma geldi , tam biat edilmesi lazım oyun ne derse o aksi konuşmalar densizlik ediyorum ve oyun forumu bilgi kralları da kendilerine yakışan cevabları da vermişler gözüm açık gitmem :D:D:D:D

[][][]-[][][], uçkw ve Dontforgetme bunu beğendi.
  7. Paragrafın akışını bozan cümle reis kaldırılsın diyorsa vardır bi' bildiği.

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. oben

oben User

ben ilgilenmiyorum knk istersen supporta sor belki bilirler.

9. Aman aman estafurullah ben entel falan değilim hiç de olmadım :D
    Benim fikirlerim ve söylemlerim dinlenseydi bu gün emin ol oyun çok daha iyi olabilirdi :D Estafurullah, ben oyunu bilmiyorum hiç...Olur mu öyle şey! 2006 dan beri oynuyorum ama oyunu bilmiyorum hala :D Her zaman bizden faha fazla bilen birileri çıkıyor, diş hayat misali, nasil ki mesleğinde en iyi olanlar işsiz gezip dururken 5 para etmez insanlar en iyi koltuklardaysa oyunda tipki gerçek hayatın bir yansıması gibi :D

Oyunu bilmiyom valla ben hatta bana göre en iyi gemi cyborg kullandığım lazerde lf4
    Bundan 3 ay önce bir arkadaş 30 dakikada 500 attend 100 impulse görevini nasıl yapıcam imkansıza yakın dedi bende ona doğrudur ''oyunun en zor görevi'' dedim, dururmu oradan birisi çıktı geldi demedi mi oyunun en kolay görevi diye ??? :DD:D:D:D :D

Kendisi o görevi 10dk' da yapmış hemde 3 kişi... :D

Ben 2021'de 8 kişi grup, 2 kişi normal kişiyle 20-25 mindfire dönüp attendlerin impulsların deli gibi birikip rsb- CC-C Lazer karışımlarıyla son dakikalar kala bitirmiştim :D O arkadaş oyunun en büyük kaşifi, komutanı, enteli ve oyunun en bilgilisi o arkadaş o arkadaşa sorun lütfen benim oyun hakkında bilgim yok söylemlerim ve yazılarımın hepsi büyük bir saçmalık :D

O vasifsiz arkadaşa göre en zor görev ise invoke den 3 tane kesme göreviymiş 3 dakikada, :D Botlardan fırsat bulamıyormuş, oyunun en çok botu en kalabalık sw'si ge1'de bile invokeler bomboş geziyorken oyunun en zor görevine o görev diyen arkadaş gibi arkadaşların sözü dinlensin yok entel mentel değilim ben :D Diyorum ya azı olan konuşur , tıpkı gerçek dünyadaki gibi bu tip insanlar yıllarca birde yeni başlayan arkadaşlara spartan mı hydra mı sorularında hep spartan al diyen zeka seviyelerine sahipti sen düşün, halbuki spartanın verdiği hasarı havocdan alıp %30 dp ve %25 kalkanın daha iyi ve savunma olduğunu bilemeyecek kadar da zeki arkadaşlardı, onlara göre spartanın extra görülmeyen bir hasarı varmış öyle diyorlar :p

Neyse o yüzden lütfen beni şimartma titans! :D
    Ben entel mentel değilim oyunun kurda değlim oyunu bilmiyorum ben :D

10. titans___

titans___ User

Yok kendini hor görme , sen oyunun ilk 11 kurdundan olabilirsin halı saha maçı yapın diğer servır kurtlarıyla , birde orda görelim ,benim gözümde Oben ve bir kaç kişi senden daha entel , bunu söylemek istiyordum da işte anlatımım cidden çok kötü olduğunu da söylesem de beceremiycem anlatmayı diye kaç gündür düşünüyordum , benden kat ve kat çok fazla entelsin ama diğerleri kadar olamadın onu da söyleyim ama tr3 servırı BL haritaları videosu atcam da ortalık fena da ban falan gelmesin daha kesip rütbe yapcam diye suporta Pala ile BL haritaları İnvoke kesen videoları atmadım , Cubi görevi de yaparken ilk onlar tıklar, İnvoke keserken de , gruba da gelmezler eksi 10 milyonlar yedim bu botlar videosu çekip at ile de baş da edemedim , yok profil at video çek yükle ha tepem atarsa yaptım mı yaptım da burda sen veya başkası dediği sorunlara hemen a bunlar bir şey diyor bir bakalım ilgilenelim havası da ne gezer de forum adminleri modları hep üstüne alınıyor ben en tepeden bahsediyorum onlarlık değil önemsenmiyor konu da açmam ya ben olmasada Nasrettin Hoca misali göle maya çalmak ya tutarsa kimsenin mayası da tutmadı , evet çok güzel etkinlikler var ama buraya oyunu pöhpöhlemeye girmek aman da aman demeli mi ?Ben oyuna para yatırdım da hani kimisine göre para mı bana göre de çok değil de oyun da para yatırdım deyince sen para mı yattırdın ya vakdim daha kıymetli onunla uğraşcağıma para verdim , burda bir emek uğraşan kişiler var ama bu zamlar malum memleket de her şeye zam geliyor artık para ile bir şey almak eskisi kadar alışveriş yaparmıyım yalan söylemiyim bu zamlarla da zor konu da kapatılabilir. Teşekkürler cevab yazan, oyunculuklarının konuşturan kişilere .

11. ya görevleri belirleyen arkadaşta bot kullanıyorsa :)

12. Farklı bir bakış açisi :D

●Luciлusкα● bunu beğendi.
  13. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.