Baş Yapımcıdan Söyleyişi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve ORION tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Bu hafta içinde tüm değerlendirmeleri okuyup hazırlama yapacağım sanırım bu konu uzun süre kalacak. Ama zaman uzayınca işlevliğini yitiriyor. Ayrıca şu anda gelen yorumlar çok az fazlası gerekiyor. :)

İyi Forumlar.

2. Kendi fikrimi çok açık bir biçimde ifade ettim. Lütfen bir daha buna benzer söylemlerde bulunmayın. İyi forumlar.

3. ÇORBACI

ÇORBACI User

Güçlendiricilerin dahada güçlendirilmesiyle ne amaçlanıyor acaba yeni başlayan oyuncuların dahada ezilmesi hedefleniyorsa yakında yeni başlayan kalmayacağı için oyunu oynayanların sayısıda iyice düşecek.

4. Hayır yanlış düşünüyorsun . Ekipman lar oyun ekranı uzerinden düzenleneceği icin sadece suresi artırıldı.
    Yoksa yok 10 dakikam bosa gitti diye isyan ederler.

5. Mαтαdor

Mαтαdor User

Ya arkadaşlar bir metni okuyup anlamak çok mu zor yazanların bir çoğu metni anlamadan yorum yapıyor. Yazılanlar merkeze gidicek ama konunun yarısı yapımcının dediğiyle çelişiyor.

6. Her yorum merkeze iletilmez çünkü bazıları rasgele yazılmıştır. Bi bakarlar yorum ne kadar iyi yazılmış konuyla alakalı mı diye.

7. Mαтαdor

Mαтαdor User

Ondan bahsediyorum ben de burada ki yazılan mesajların hepsi konu iyi anlaşılıp yazılsaydı eğer daha çok yorum ve gönderilecek mesaj olabilirdi ayrıca bu yazdıklarımız gibi kirlilik oluşmazdı.

8. son 2-3 aydır darkorbitten beklemediğim hareketleri görüyorum, böyle giderse kitle büyür

9. Türk milleti olarak okumaya karşıyız :D Uzun yazmışlar :)

Son düzenlenen: 30 Aralık 2015
  10. bu yenilik oyuna gelince oyun daha güzel olucak diye düşünüyorum böyle sayfalar arası geçiş çok donduruyor oyunu.

S_A_M_S_U_N_L_U_ bunu beğendi.
  11. berbat galax kapıların 1 ini açmak için 1 hafta uğraşıyoum daha kolayolabilir adilleye bk 15 pala 1 enerji 5 taş 1 enerji olsa daha mantıklı

12. #tOrk#

#tOrk# User

Türkiye serverları çalışmıyor, oyuncular oynayamıyor ki sorulara cevap verelim..

13. Hmm Görünen o ki; Supportun başı 3.konfi 3.konfi diye çok ağrıyacak gibi gözüküyor.Oyun içinde konfi değiştirme ekipman değiştirme işi çok şeyi değiştiricek ve oyunu bir nebze de olsa daha da kolaylaştıracak ya da zorlaştıracaktır bunuda zamanla oyuncular gösterecek :) Yeni oluşacak buglardan bahsetmiyorum bile kolay gelsin.
    İyi görevler .. :)

14. Merhaba ,

Test server'ındaki denemeleri yapılanlar hakkındaki geri bildirimlerden bahsetmiş yani o geri dönüşlere göre değişimler yapılıyor.

İyi forumlar.

15. ben 2008 basladim gecen sene birakdim simdi yine basladik pisman oldum kisa zamanda birakacam oyun oyunlukdan cikmis donma oylesine
    goruyorumki hile almis basini gidiyor haritalardan beli

herkez 0 dan gemi yapmis adamlar 1 milyon turucu var diyo kimi gemi yapio satio

ben cok oyun oynadim da oynuyorum hala darkobrit yatirim yapilmaz cunku ben hileye bu kadar goz yuman ve para icin ses cikarmayin bir site gormedim
    hakslik adaletsizlik hepsi burda
    haritalar sadece hile kulan oyuncular kalmis para yatiran oyuncu fazla kalmamis eskiler zaten darkobrit rakip sitesine oynuyor
    bu gidis demeki iyi baksana 3-6 atliyorum adam direk yakaliyor
    kolay gelsin

16. Low vakası unutulmuyor.

17. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Genelde gelişen gemiler sıfırdan gelişiyor.
    Gemisinde turuncu mermi olan hemen hilemi yapmış sayılıyor.
    Yapımcıdan bot hakkında notlar bölümünde merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.
    Hile kullanıpta yakalanların sayıları her fırsatta Forumda yayınlanmaktadır.
    Emeğiyle oynayan oyuncular her zaman oyundadır ve oyunda olacaklardır.

Keyifli Forumlar.

18. yaw adam ts de diyo biz kafamiza gore yazmiyoz bunu sizde biliyorsunuz yazdigimi iyi oku ben geneleme yazmadim suan anda 0 dan yapilan gemilerin yuzde 50 neyle yaptigini biliyorsunuz

bann isine gelince oyuncu kayibi olmasiniz diye ses cikarlimiyor bizim 5 10 tanesi her hafta uri cekiyor

adamin isi yok sabahdan aksama kadar kutumu topluyor bide ayni yerde gidip geliyor neyse

link atmayin yapincadan olsa ne olur bir is yapamadikdan sonra ne ise yarar gemin varsa gir haritalara bakin

19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konulara yorum yaparken uslubunuza dikkat etmenizi öneririm.

Keyifli Forumlar.

20. uslubun birsey yok ben gorusumu yazdim hadi kolay gelsin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.