Baş Yapımcıdan Söyleyişi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve ORION tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun kurucusu mu dedi çalışılıyor diye?

2. 11 Eylül 2015

3. ben bundan bahsetmiyorum, oyunu indirip oynayalım bi *** gibi, ***** gibi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ocak 2016
  4. Pardon alıntı yaptığım konuyu yanlış anlamışım. İndirmeli olacağı kesin ama.

Şimdi buldum duyuruyu;

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ocak 2016
  5. bekir0023

bekir0023 User

ben henüz oyunda yeniyim.diğer arkadaşların yazdıklarının bir kısmını okudum,elbette oyunda belli aralıklarla yeni etkinlikler ve yenilikler yapılmalı bunu bende desteklerim.yenilikler olmazsa bazı oyunlar da olduğu gibi bu güzel oyun da kan kaybeder bence. Ama bu oyunda gördüğüm bişey var ki pek hoşlanmadım;güçlü olan arkadaşlar güçsüz oyuncuları X1 haritası haricinde sürekli imha edebiliyor.belli bir gücün üzerindeki arkadaşlara sanırım bu da 18+ lwl ler için olabilir eski harita tabir edilen yerlerde -18 lwl lere sadece kendini savunma amaçlı saldırı yetkisi verilebilir. bir de şu an yeni haritalara geçiş lwl i yükseltilmeli bence şu an lwl 12 olunca tüm yeni haritalar açılıyor oyuncu 12 lwl e 1 günde çıkıyor ama yeni haritaya gidip orada NPC lere patlıyor kesemiyor.teşekkürler..

6. Güzel fikir.

7. Zaten belli bir yere kadar şirket koruması oluyor oyuncuda ama nereye kadar bilmiyorum bir flax bir leonov alıyor hala şirket koruması oluyor adamda en son bu aşamaya kadar gördüm :)

8. bekir0023

bekir0023 User

demek istediğim o değil;eleman gemiyi full lemiş eski haritalarda ezik peşine düşüyor.gördüğüm kadarıyla bi gemi kendini koruya bilmesi için 18 lwl i geçmesi gerekiyor. o zaman a kadar anca kalkanları tamamlıyor.bırak geliştirmeyi silahları bile tamamlayamıyor.bi gemi hergün 4 saat oynansa zaten 15 günde 18 lwl e çıkıyor ama içi boş..

9. Size ne kadar güzel geliyor demi :D Peki ful gemiler kimi kesicek :) Ben oyuna başladığımda 2008 kimse yok kasıl bakıyım hadi nasıl kasılcan sadece phoenix var :) devo kesiceksin 100 kişi sana sıkıyor devonu çalıyor :)

10. bekir0023

bekir0023 User

bakın yanlışmı anlatıyorum bilmem ki; full gemiler de elbet kesecek gemiye ihtiyaç duyuyordur.Ama demek istediğim 18 lwl altına eski haritada koruma gelsin, eğer o 18 lwl yeniye geçiyorsa koruma olmasın.Bi gemi 18 lwl de mi fulleniyor ki ,beni oyuna davet eden arkadaşım bile full değil daha 21 lwl. (full derken ;tümü gelişmiş LF4 ve tümü gelişmiş iç ekipman)18 lwl bi gemide ne oluyor ki içinde onu kesmek zor olsun..

11. Ben gayet iyi anladım :) Ancak olmaz öyle sanmıyorum öyle bir şey yapacaklarını :)

12. bekir0023

bekir0023 User

neyse iyi geceler sizlere.ben bi öneri getirdim sadece yeni (ezik :D) bir oyunucu olarak.sabah burada olurum yine iyi geceler...

13. İyi geceler :)

14. Bence Darkorbit web tarayıcı tabanlı olmaktan çıkmalı. Bu kadar yıldan sonra darkorbitin bir clientinin çıkması gerektiğini düşünüyorum.
    Clienti'nin çıkmasıyla geliştirmelerin ve yenilemelerin daha fazla olacağını, en önemlisi oyunun flash tabanından sıyrılmasıyla kasma sorunlarınında büyük ölçüde giderileceğini düşünmekteyim.

İyi Oyunlar...

15. Oyun indirmeli olacak ama senin dediğinle aynımı bilemem.

16. konusmak81

konusmak81 User

cok eksık var say say bıtmez
    1 rutbe sıstemı yenı baslayan bırının rutbesı hep dusuk kalıcak gelısemıcek rutbesı bence sorun degıl bır baskası ıcın eksı puan olur
    2 semprom ıcın acıp kapama tusu olmalı ıstedıgımız zaman sempromlu vurucaz ıstemedıgımız zaman sempromsuz boylece acemılere yardım edıp oyunda daha fazla kalabılırız herkesın farklı tarzda oyun anlayısı vardır
    4 nıghtstalker arkın dedıgı gıbı lf4 olanların lazer renklerı degısık olmalı aynısı lf2 ve dıgerlerı ıcınde olabılır farklı ulkelerdekı bayraklı gemılerıde kullansak fena olmazdı))
    5 klan savasları farklı bır arena gıbı yerde yapılıp klanlarda puan verılmelı boylece gercekten kım daha ıyı savasıyo gormus oluruz sureklı ınıs cıkıs olmalı kazanan kaybeden klan savasının bedelı agır olmalı
    7 altı yok tus bozuk))elımızde bulunan bolca lf3 ve kalkanları urı karsılıgında sısteme gerı satabılmelıyız apısı zeusu olupta tekrar acılan cok kısı vardır

17. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Oyunda olmasını istediklerinizi "Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümüne"konu açarak yazabilirsiniz.

Yada sizin isteklerinizle ilgili,daha önce açılmış konular varsa,onlara destek olabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.