Başaramadık Abi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve NONSTOP_DARK tarafından 16 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bir oyuncu olarak hakkımı aradım ama aldıgım tek şey her seferinde ban yemek oldu forumda.

Nedense bize yapılan Haksızlıklar yanında. Oyunda her türlü haksızlık ve adaletsizligi yapan Oyunculara madalya olarak geri dönüyor.

Bu saat den sonra ne foruma girerim ne de chate. hak hukuk aramak yok. Oyun bize nasıl layık Gördüyse öyle oynamak var.

Tren se tren bizde artık cüf_cüf_cüf gezecez haritalarda

5-3 pala toplamaksa pala

x-6 cubiyse cubi

Oyun ve yönetim üç maymunu oynayıp insanları kandırmaya devam etsin

geliyor cüff_cüfff_cüff

Son düzenlenen: 16 Ağustos 2022
  2. tahir_47

tahir_47 User

ne diyon la sen :D

tryhardD bunu beğendi.
  3. tryhardD

tryhardD User

gördüklerini yazmış yasak mı :D:D

4. 2007 de başladım 2009-2010 da dark yönetiminin göz yumması hatta teşvikleriyle eşe dosta aile bireylerine açtığım hesaplarla birlikte 20-25 hesabımla 07.08.2022 ye kadar benim mail adresime kayıtlı hiçbir hesabımda hiç bir zaman hile program bug bot görev hilesi vs. kullanmamama rağmen İlk büyük cezamı Hayaligenç tarafından "oğlum 2010 da gemime girdi" dedim diye 93 sene olmak üzere chatt banı aldım.İtiraz itiraz 2 ay sonra banım açıldı "böyle saçma bir sebepten ötürü " bu ceza verilirmi diye.ikinci büyük bann cezamı da 07.08.2022 de Kaptan CA tarafından nasıl oluyorsa onu da anlamadım !! "birçok hesaptan chatt ten yazmamdan " ötürü 2113 senesine kadar cezalarımı aldım.Supporta yazdım bana yine Kaptan ca imzalı ilk cevap geldi cezanız haklıdır diye:)).Ben zaten Kaptan ı Kaptana şikayet etmişim o da buna Kaptan haklıdır demiş.Trajikomik.Kaptan gemiyi bu gidişle karaya oturtacak kendisini de trenin ! altında bulacak. Onlara yardım ve yataklık etmeye devam et sen .Ben hiçbir şey demiyorum.Seni havale ettim en yetkili yere.Cezanı tez zamanda bulacaksın.

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Hangi hakkınızı arayıp forumda ban yediniz? Ana hesapla hakaretler küfürler edip sonrasında IP değiştirmeye çalışıp yan hesapla gelip bunu yazarak mı? Ana hesabınızla bot programlarına özendirmekten mi ceza yediniz? Gelin gerçek ban aldığınız hesapla görelim neden ceza yediğinizi.

En azından şuan şikayette olan trenin arkasına sığınıp, bot kullanmanızı, klanınızın kullandığı treni görmezden gerek ali cengiz oyunu yapmayın.

Hiç olmazsa buradaki insanları kendi aklınızdan altında sanıp saf muamelesi göstermeyin. Daha ne kadar rezil olabilir diye merak ediyorum bazı programcıları her zaman şaşırtıyorlar.

Türkiye Takımı!

6. Bonus kodu almaya gelmiştim. Normalde cevap vermeye degmez ama insanların kafasında yukardaki sorular cevapsız kalmasın.

Hangi hakkınızı arayıp forumda ban yediniz?
    Şu soruyu sorabiliryorsun ya pes diyorum başka birşey demiyorum.(BOT .TREN .SEPROM. ETERNAL. Gizli harita .Kapı botu. rütbe botu ne ararsan var yanı )

Ana hesapla hakaretler küfürler edip sonrasında IP değiştirmeye çalışıp yan hesapla gelip bunu yazarak mı?

Aynen katılıyorum iki gün önce hitacda etkinlik yapmak isteyen bir arkadaş vardı. Hile yapanlara yalvarıyordu lütfen kesmeyin görev yapı gidicem diye Ama arkadaşlar sizinde dediginiz gibi yan hesap açıp arkadaşa ANA AVRAK agzına ne geldiyse sövüp egleniyordu.Bizde bir saat civarı bu küfürlere maruz kaldık ne yazıkkı bu gidişle kalmayada devam edicez.

Gelin gerçek ban aldığınız hesapla görelim neden ceza yediğinizi.

Asıl hesabım forumda ban yedigi için ordan yazamadım kusura bakmayın bunu anlarsınız sanmıştım.Merak ettiyseniz oyuna girip bakın oyundaki botlardan birisi artık o .

En azından şuan şikayette olan trenin arkasına sığınıp, bot kullanmanızı, klanınızın kullandığı treni görmezden gerek ali cengiz oyunu yapmayın.

Birinin arkasına sıgınan varsa oda yönetimden yüz bulup hile hurda yapan arkadaşlardır. Artık o kadar rahatlarki bottu geçtik millete ana baccı söver durumu geldi . (şuan itibari ile bende küfürü hariç tutuyorum ).
    Klanım olmadıgı için üstüme bile alınmadım.
    Hiç olmazsa buradaki insanları kendi aklınızdan altında sanıp saf muamelesi göstermeyin.

Şunu yazmadan önce bir aynaya baksaydın kim kimi saf yerine koyuyor. Burada saf yerine konulan biri varsa oyunda sizin gibi yönetime bakıp hakkını arayama çalışan insanlardır. Ben hak aramaktan bıktım artık bende oyundaki yüzde doksanın safına katıldım.
    Daha ne kadar rezil olabilir diye merak ediyorum bazı programcıları her zaman şaşırtıyorlar.

Şarırmamak elde değil ne yazık ki Rapordık demek dışında başka birşey yapamayan insanlar yöneticiyim diye geziyor. Kendilerini daha ne kadar küçülteler anlamakta zorluk çekiyorum.

7. ...VİP...

...VİP... User

nonstop vurdu gollll oldu....

ƓΛẔØẔ ve tahir_47 bunu beğendi.
  8. subutay mod adam haklı nedir bu trencilerden çektiğimiz , trenciler hakkında hiçbirşey yapılmaması acaba bunlarda işin içindeler mi diye düşündürüyor çoğu kişiyi, bilmem anlatabildimmi

9. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Hepsine uzun uzun tek tek cevap vermeyeceğim ve kişisel bilgilerin korunması gerektiğinden dolayı diğer hesaplarınızı ban sebeplerinizi yazmak doğru olmayacak insanlara gerçek yüzünüzü göstermek için.

Burada aktif botçu olduğunuzu yazıyorsunuz. Merak etmeyin gerekli işlemler uygulandıktan sonra yine gelip farklı bir hesaptan farklı bir maymuncuk oynamaya devam edersiniz ceza aldım düşman tren benim klanımdaki trenlerden güçlü diye.

Bu hesabınıza da gerekli işlemleri yapıyorum. En azından bu kadar düşük seviyeli davranışlarla insanların duygularını alaya alıp ardından farklı karakterlerle davranmazsınız. Sizin gibi iki yüzlü davranan insanlarla farklı farklı hesaplarla gelip hem tren hem bot kullanıp insanların manevi değerlerine küfürler eden burada sakat maymun hikayesindeki başrol karakteri gibi insanlara kendini acındıran ve sırf tespitlerden ban yedi diye yöneticilere karalama kampanyası yapan herkesle sonuna kadar mücadele edeceğiz şüpheniz olmasın.

Konuyu kilitliyorum aklınıza takılan bir soru varsa alıntı yaptığım yerdeki dürüst ve namuslu oyuncumuzun mesajını okuyabilirsiniz. Sonrasında sırf düşman treni kendi treninden sağlam kesiliyor diye ortalıkta duygu sömürüsü yaptığını fark edeceksinizdir.

Türkiye Takımı!

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. TR|SUBUTAY

3. Yan hesabından gelip kendi konunu bir hastalık gibi desteklemen de ayrı bir ironi!

11. TR|SUBUTAY

Toplamda 8 tane yan hesap tespit ettim forumda aktif olarak kullandığın oyun hariç bunlarla insanlara hakaretlerden aşağılamalara kadar hepsi var. Bir hesabında tren ve botlara karşı uygulama isterken diğer hesabından bu fikre katılanlara hakaretler oluyor.

Aynı konu içerisinde 4 farklı hesap kullandığın bile olmuş. Daha önceki konularımda tren ve botlar için dediğimi birebir bu zeka seviyesindeki çevresindeki herkesi üç kuruşluk aklı varmış gibi kandırmaya çalışanlara tekrar altın tepsi içerisinde sunuyorum.

Yalan sizin gibi insanların ağızlarına yuva yapmış durumda, bu tip karakterdeki insanların ne burada yeri var ne toplum içerisinde. Bazı bot tartışma konularını incelerseniz zaten bazı oyuncuların forum içerisinde banlandığını göreceksiniz o zaman daha iyi anlayacaksınız bu tip karakterleri sevgili forum arkadaşlarımız. Rahatsızlık için özür diliyoruz iki yüzlü ve saf yerine koyan bu sivri davranışlarla her zaman mücade edeceğimize tekrar söz veriyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş