Başarı İsimleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve deliroketxx tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. clientte gemi ile isim arasındaki sarı yazılı başarı ismini nasıl değiştirebilirim birçok başarı ismi kazandım fakat hiçbiri etkinleşmedi bunu manuel olarak nasıl ederim?

2. Pilot Profili Başarılar soldaki Ünvan kısmından unvanını seçip kaydete tıkla

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Anasayfa plot profili başarılara girerek sol tarafta bulunan ÜNVAN sekmesini tıklayın sağ tarafta ünvanlarınız vardır birini seçip sağ altta kaydete basın.

4. Bnde Öyle Demiştim Zaten :D

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizle pişti olduk sizin yazdığını görmeden yazmış bulundum en azından sizden bir fark resim koydum :) açıkladığınız için teşekürler.

6. Siz Daha Açıklayıcı YAzmışınız Neyse FAzla Uzatmayalım Konu Kilit YAparmısınız Lütfen Sanırım Yeterince Açıklayıcı Olmuştur

Nefes bunu beğendi.
  7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevapları için yokedici arkadaşımıza teşekürler kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.