Öneri Başına Ödül koydum. Kelle avcılıgı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 25 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

69,8%
  2. hayır

28,6%
  3. geliştirilebilir

1,6%
  1. Merhaba oyunda neden birinin başına ödül koymuyoruz ?

misal xxxx oyuncusunu kesen kişiye Kelle ödülü koyulmuştur .
    1.000 uridum
    1.000 seprom
    10.000 x4
    1.000 rsb
    500 rinuks
    100 takipçi
    100 eır
    10 oil
    20 oil
    100 gg
    10 günlük dosyası
    10 yeşil ganimet anahtarı

bunlardan bir ödül verilebilir
    bir Oyuncu kendi hesabından sisteme kaynak yatırıp kesen kişinin o ödüllü sistemden almasını saglayabilir .
    22 level altındaki oyuncuların başına ödül koyulamaz .
    bir kişiyi kesip ödul alırsanız birdahaki başına ödül koydum ödülleri için 12 saat veya 24 saat beklemeniz gerekli .
    birgunde en fazla 12 Ödül alabilirsiniz (12 oyuncudan ödül alabilirsiniz )daha sonrası ödül vermiycektir .

--
    Englısh
    Hello, why are we giving a bounty to your head?
    For example, the person who cut the xxxx course was given a head.

1,000 uridium
    1,000 seproms
    10.000x4
    1,000 rs
    500 rinuks
    100 followers
    100 lira
    10 oils
    20 oils
    100 g
    10 log files
    10 green loot keys

a reward from him
    A Player can deposit funds to the system from his own account and provide it from the system as a user.
    Level 22 will be bypassed.
    a person cuts and gets a reward, you have to wait 12 hours or 24 hours for it to happen next time.
    You can win a maximum of 12 Rewards per day (you can get rewards from 12 players) then it will not be awarded.

Son düzenlenen: 10 Ekim 2021
    RobinKudin ve Luminous bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Suistimal edilebilir gibi ama engellenirse güzel olur olumlu

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. MrWho

MrWho User

12 çok bence günde en fazla 2 defa alınabilir olmalı kalabalık klanlar rahat suistimal eder

NoName45_, erhankardas96 ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  4. RobinKudin

RobinKudin User

Destekliyorum. Güzel olabilir

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

6. M.Mustafa

M.Mustafa User

aynen çok güzel hemmen olsun listem var :D

7. wiset

wiset User

Pushing amaçlı kullanılabilir olduğundan hayır oyu vermek durumunda kaldım üzülerek. Ben oy verdiğimde 13 kişi beğenmiş ve 1 kişi hayır demişti. İşte biz düz dünyacılar her zaman doğruyu söyleriz, belki de bunun için dışlanıyoruz.

Bol kaynağı olan güçlü oyuncu zayıf birinin başına 100.000 uri ödül koyar, yan çarıyla kesip alır. veya tersi. veya bir arkadaşının kasılmasına yardım eder. Bunu yapmayla oyuncular arasında kaynak, eşya ve uri transferine izin vermek benzer şeyler. Üzgünüm, dünya düz. :p

8. RobinKudin

RobinKudin User

Yaa sabır. Kardeş belli bir limit var zaten en fazla 1k uri yazıyor kaç tane çarın olursa olsun en az 1 saatini alır o uri koymak farmlamak.

9. wiset

wiset User

1.000 uridum
    1.000 seprom
    10.000 x4
    1.000 rsb
    500 rinuks
    100 takipçi
    100 eır
    10 oil
    20 oil
    100 gg
    10 günlük dosyası
    10 yeşil ganimet anahtarı

bunlardan bir ödül verilebilir

10.000 x4 ve 500 rinuks 100 takipçi çok cazip.

10. RobinKudin

RobinKudin User

Eeee 1 oyuncudan eksiliyor bunlar gaybdan gelse neyse. Hem konu daha ilk aşamada :)

11. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

2 bos talon keseriz en fazla 10 dk sürsün. Suistimale açık olduğundan olumsuz :)

12. RobinKudin

RobinKudin User

Mesele uri kasmak değil ki :) Günde en fazla 2 ödül osla neyse de 12 ödül ile suistimal edilebilir. Öff önce bugları çözsünlerde bunlara sıra gelir.

13. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Cephaneden bahsetmeyelim. Rinusk takipçi seprom kasmak biraz zahmet verici, bu şekilde tak diye elde etmek hoş olmaz ve suistimale açıktır.Uri varsa kapıyla cephane, rinusk seprom kasabiliriz hafta içi gelen ödülle. Kısacası bu kadar kolay olmamalındüşüncesindeyim. Elle kasan biri olarak ben uğraşıyorsam herkes uğraşmalı :)

_Zeronix_ bunu beğendi.
  14. gerekenler yapılabilir ?
    duzenleme yapılabilir aynı klan vb
    ödullere bakarsanız 1k uri yazmışım surekli uygun oduller var 100k uri nerden çıktı ? düzgün okuyabilirsiniz.
    konu ilk aşamada geliştirilebilir
    suistimal engelenebilir belirli sayı sınır konabilir misal oyuna renk katcagını düşünmekteyim
    suistimal engelenebilir belli oyuncuların limiti olur limiti geçemezler :)

RobinKudin ve ateistkeci bunu beğendi.
  15. RobinKudin

RobinKudin User

Yanlış anlamayın ama neredeyse hiçbir konuyu beğenmeyenler var. Darkorbitin değişime açık olması lazım bir süre sonra yapacak bir şey kalmıyor. En önemlisi oyunun eğlenceli olması lazım. Yerinizde olsam olumsuzu yapıştırmaz geliştirilmesi gereken yerlerini söylerdim.

16. ülkenin ihityacı olan birey budur +999

RobinKudin bunu beğendi.
  17. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Konu beğenmemek değil. Gemi batmış bi şekilde batırmışlar bu gemiyi. Batarken de içindeki yolcular hala yeni şeyler arıyor keyfine düşkün. Yapılacak tek bi şey varsa o da bot sorunu, lag sorununu çözmeye ikna edebilmektir. He evet sıcak bakılmıyor nedeni ise büyük bir çoğunluğun kullanması. Büyük sıkıntılar çözümlenmeden yenilik olmaz kral kusura bakmayın.

18. üzeroinde calisiyolardir neden calismasinlarki ?

19. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Anlıyorum.

20. <3 :)

Sayfayı Paylaş