Öneri Başına Ödül koydum. Kelle avcılıgı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 25 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

69,8%
  2. hayır

28,6%
  3. geliştirilebilir

1,6%
  1. güncel konu

2. efsane olur

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. guncel

4. Güzel bir konu oldukça yaratıcı scoremageddon etkinliğine benzettim pushingi engelleyecek bir şekilde olsa daha güzel olur.Mesela benim fikrim şöyle her oyuncu patladıktan sonra her patlattığı gemi için bir puan alsın tüm sunucuda aktif olup patlamadan en çok gemi kesenin başına ödül konulsun birinciyi kesene ilerleme olarak sadece bir puan verilsin.Kesilenin puanları sıfırlansın böylece çok daha güzel olur.Bu arada başına ödül konulan oyuncunun oyundan çıkması durumunda ne olacağı hakkında kararsız kaldım bir tavsiye gelse güzel olur.

5. güncel

6. Güzel, eğlenceli. Bu güncellemeyi oyuna eklemek de zor olmasa gerek ama yapmayacaklar işte --gerçi onlarda haklı önce bugları vs. düzeltsinler-- ne konular var index'te 5 senelik ama biz yine de yazalım;

kelle avcılığı oyunda bir gelişme ve para kazanma sistemi olarak bile eklenebilir,
    aynı şirketle ortaya item koyup düelloya çağırma( UBA düellonun önlem alınmış hali galiba hilecilerle bu kadar oluyo işte)

ancak suistimalin önü kesilemeyeceği için (evrimlerini tamamlayamayanlar var daha:D) ;

yeni ünvanlar, ana sayfada kelle avcılığı sıralaması, gemi tasarımları, gemiyi kestikten sonra farklı efektlerin çıkması, kutusunu toplayıp hangara ya da ödülü koyan oyunucuya götürmek gibi çok yaratıcı fikirler yapılabilir. Hayal etmesi bile güzel:p:(

7. güncel

8. düşünce güzel ama geliştirilmesi gerekir. pushing olmaz.çünkü darkorbitten değil ödülü koyan kişiden giderse ödüller pushing ihtimali azalır.

seviye olarak 17 level üstü olması gerekir.17 level üstü her haritaya girebiliyor bl de dahil.bir oyuncu bir günde en fazla beş kişiye ödül koyabilir ve en fazla 10 kişiden ödül alabilir.ödül olarak cephane uridyum seprom oil eir yada modul olabilir ...aynı olan modullerden kurtuluruz.bir sürü aynı modul dolu ambarda.

başında ödül koyulan gemiler oyunda farklı renkte yada farklı bir şekilde gösterilir.en çok ödül alan gemiye aylık yada haftalık ünvan verilir.kesinlikle sistem ödül verirse pushing ihtimali artar.fikir güzel.oyuna değişik bir kan gelir.

9. Ben bu durumun kötüye kullanılabileceğini düşünüyorum yada kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. En azından iç savaş durumlarının bitirilip oyunun şirket savaşlarına geri döneceği bir zaman diliminde olabilir bu yüzden -1 verdim ne yazık ki. Geliştirilebilir (evet) seçeneği eklersen olabilir.

10. guncel

Sayfayı Paylaş