başka bir üyeden gelen garip mesaj

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve kaalparslan tarafından 3 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. aşağıda yazan bir mesajı aldım bununla ilgili bir fikrim yok nedir ne değildir bilgisi olan yazabilir mi
    Pilotlar!
    Oyundaki en son düzeltmeler ve sürekli hatalar nedeniyle düzenli oyuncularımıza bir hediye vermeye karar verdik.
    Rastgele seçilecek ödüllerden birini kazanma şansınız var.
    Alabileceğiniz oyun içi öğeler ve ayrıcalıklar:
    ●х3 XT10 (12%)
    ●x6 XU03 (15%)
    ●x4 XSP01 (13%)
    ●300 000 URI (20%)
    ●Premium-Silber-Paket (18%)
    ●Orcus (2,9%)
    ●Spectrum plus (4%)
    ●New Orcus Designs +15% DMG, -10% HP +5% SPEED (0,1%)
    ●500 ABR and I-Oil (5%)
    ●5.000 Diametrion (10%)

Doğrulamanın ardından hesabınız için bir kod alacaksınız. Her oyuncu hesap başına bir bonus kodu alabilir.

Bonusunuzu buradan alın: .....Ctrl+c

Saygılarımla, © 2024 Bigpoint GmbH

2. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba,

Bu gibi mesajlar scam (phishing) mesajıdır ve hesap bilgilerinizi çalmaya yöneliktir. Gönderdirkleri linki kesinlikle kullanmayınız ve mesajı silmeden teknik desteğe bilet gönderiniz.

Sakıncalı olduğu için link kaldırılmıştır.

İyi oyunlar..

3. teknik desteğe nasıl göndereceğim

4. aabaab01

aabaab01 User

sayın admin ben enayi gibi linke tıkladım şuan bu hesabımın e postası değiştirilmiş durumda henüz hesabın şifresini değişmemişler yardımcı olur musunuz

5. smoonrise

smoonrise User

Başka bir konuda bu dolandırıcılık ile ilgili yazdıklarım , merkeze bu oyun içi mesaj alanı hakkında oyuncuların istekleri / düşünceleri / geri bildirimleri olarak yazarsanız seviniriz .

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bu kadar bonkör bir hediye verilmediğini bilmeniz gerekir :)