Baskın konfi..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »•Joкєя•« tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar 25 arge (kalına göre) 9 lf4lü, lf4 ve apis - irisler 2 level aegis(şeref-tp tasarımlı), spectrumlu bir gemiyim. Baskına giderken nasıl konfi yapmamı önerirsiniz? Modlarım sizlerde kendi konfilerinizden örnekler sunarsanız memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

2. Ben kendi yaptığım ve çoğu kişinin kullandığı bir baskın konfisini söylim "avcı" konfide derler :D Gemiyi hız yapıp dirotleride lf4 veya lf3 hangisi varsa (güve) diger konfim ise gemi hız diroitler kalkan bu kadar basit bir konfi baskında saldıracağın adam heyecanlanacak veya dusman gordugu ıcın kaçmaya çalışacagı ıcın sana saldırmayı dusunmeyecek en yakın porta gitmeyı dusunecektır ve buda adamı kesmen için yeter portlara cok görünmemeye bak biri peşine takıldımı tek konfidesin diğeri boş :) bide geminde kalkan bulundurman senin acından guzel olur hem yaratıklardan hasar almazsın hemde seni avcıda görüp rahat kesecegini dusunup pesıne takılanlarla ugrasmazsın keseceğine kamufile açarsın sonra malum :D:D iyi eğlenceler

.YAMAN_14.[EFN] bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

1. kofigürasyon :
    Gemi full Lazer + full hız / Droit'ler Full Lazer. ( LF-4'ler Droit'lere )

2. kofigürasyon :
    Gemi full Lazer + full hız / Droit'ler Full Kalkan.

Genelde bu konfigürasyon ile gidiyordum ama uzun zamandır vaktim olmadı. :D

İyi forumlar.

.YAMAN_14.[EFN] bunu beğendi.
  4. Yalnız modum bu tür konfiyle 1 konfi boş olacak sonuçta :) 1 kişiye sıkarken 2 tane orta halli bir gemi de bana sıktığında beni rahatlıkla almazlar mı :)

5. Sonuçta baskına tek gidiyorsun ve mümkün olduğunca az görünmeye bakmalısın sıkacağına kamufile bozarsın kamufilesiz dolaşırsan o konfide çok kovalayanlar olur. Zaten sana sıkan olursa kesılıcenı anlayınca 2. konfiye alır kacarsın olmadı emayı atar kamufile alırsın kacarsın. ve 1. konfide güve kullanırsan sıktığın kişiyi daha kolay oldurursun direk dp ye vuruyor çünkü :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.