Öneri Bastion ve Enforcer Gemisine Modül Ve Yetenek

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve RΛ¢ØN™»C★« tarafından 27 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bastion ve Enforcer Gemilerine Bu Özellikler Gelmeli mi?

1. EVET

oy sayısı 18
    90,0%
  2. HAYIR

oy sayısı 2
    10,0%
  1. Bastion ve enfocer gemilerini kullanmanın vakti geldi artık. Hepinizin bildiği üzere öyle güçlü gemiler çıktı ki bir zamanların en gözdesi olan bu gemilerin şimdi yüzüne bakılmıyor...

Bu gemilere 1 er özel yetenek eklenecek

• Bastion Yeteneği: Bu yetenek kullanıldığında kalkanlara verilen hasar 20 saniye boyunca %60 oranında azalır. Ancak hız'da %15 düşüş olur. (Soğuma süresi 3 dk)
    • Enforcer Yeteneği: Bu yetenek kullanıldığında 60 saniye boyunca lazerlerinin isabet şansı %15 artar ayrıca roketlerinin hasarı %50 artar ve %100 isabet eder. (Soğuma süresi 3 dk)
    Bu 2 gemiye özel 3 tane modül getirilecek. Bu modüllerin her biri 75.000 uridium karşılığında satışa sunulacak.

• Bastion modülleri;
    1. %7.5 Darbe puanı
    2. %15 Kalkan
    3. %5 TP ve ŞP

• Enforcer modülleri;
    1. %7.5 Hasar (Roket hasarı içinde geçerli)
    2. %7.5 Darbe puanı
    3. %5 TP ve ŞP

Şimdi aranız'dan bu yetenekleri ve özellikleri abartı bulanlar olabilir. Fakat ben abartılı bulmadım çünkü bu gemiler artık o kadar çok ilgisiz umursanmaz hale geldi ki bence artık kullanıma cezbetmesi için böyle ek özellikler gelmeli. Bu gemide ki özellikleri gerçekten çok fazla bulan arkadaşlardan ricam yeni çıkan gemilere de bir göz gezdirsin. Mesela orcus...

2. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  3. İlgi ve alakanıza ben teşekkür ederim modüm :) Keşke oyunuzu da kullansaydınız :D

.Mephistos. bunu beğendi.
  4. Merhaba,

Ne kadar geçersiz sayılacaksa da Moderatör hesabımla yaptığım oylama sizi kırmak istemem olumlu yönde oy veriyorum :)

İyi Forumlar.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  5. Düşünmeniz yeter teşekkür ederim :)

6. hmztsc

hmztsc User

orcusun %26 lık bu sadece bende olanı :) millette %40 50 lere varan hasarlı modülleri var neyse
    enforcer in %7.5 luk modülüne mi kanıp enforcer ın yüzüne bakacaz:D biraz arttır saydın mesela orcus gibi 2 ye hatta 3 e katlanma olsaydı :D sağda solda herkesi enforcer görürdün.
    oyunun dengesi yok gerçekten.
    adam akıllı bi denge tuttursanız da modül çıkartıyosanız yada gemi çıkartıyosanız çift katlanan modüllü felan bütün gemilere yapın yani.
    bütün gemiler orcus a karşı zaten baştan kaybediyor çifte katlamak nedir arkadaş daha başka gemiyle oynamam ki ben. ya berserker ya orcus diğerleri fasa fiso

tryhardD ve RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  7. O kadar haklısın ki. Ama inan bu özellikler bir konu açmaya bile çekindim biri çıkarda yok daha neler çok fazla der diye ama düşünmezler yeni çıkan geminin özelliklerine orcusla vs atmak istiyorsan orcus olak zorundasın yoksa kesinlikle kaybedersin bunu çok iyi öğrendim gördüm. Benim yazdığım özellikler elbette arttırabilir veya değiştirilebilir. Yeter ki bir şeyler yapılsın. Bir kaç sene sonra artık oyuncular orcus gemisini belediye dağıtmış gibi takıp gezmeye başlar...

8. güzel düsünmüssün bence olabilir

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  9. Desteğin için teşekkür ederim :)

10. ateistkeci

ateistkeci User

Modüller biraz garip olmuş zaten şu an gemilerin %15 kalkan ve %20 DP modülleri var :)

Bu arada oyum olumlu Bastion'u bayağı seven birisi olarak olmasını isterim :)

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  11. Öncelikle desteğin için teşekkür ederim :) Benim yazdığım değerler tamamen örnek daha fazla da olabilir elbette ki bunu bende çok isterim :)

ateistkeci bunu beğendi.
  12. tryhardD

tryhardD User

evet dedim ama inan %7,5 değil %75 olsa yetmez o orcus denen geminin 2 ile çarpma olayı o kadar düşüncesizce yapılmış bir şey ki... gemiden bu özellik kaldırılmadıkça bu uğraş maalesef boşuna. Bari gemiyi biraz özene bezene tasarlasaydınız da oynarken kendimizden tiksinmeseydik...

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  13. Harbiden doğru :D Orcus gemisi halı'da giden yürüyen uçak sanki :D

tryhardD bunu beğendi.
  14. Vengeance serisindeki gemiler için de böyle ufak ve tatlı yetenekler getirilmeli , bigboy ve nostromo için de olabilir . A gemisi B gemisinden basitçe daha güçlü olmamalı , A gemisi B gemisine göre bir çok açıdan üstün olsa bile , B gemisinin de kendisine has bir yeteneği olursa kullanılabileceği alanlar olur . Duruma göre işlevsel olabilecek yetenekler düşünülebilir . Ben de olumlu oy kullandım .

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  15. Çok güzel ve mantıklı konuşmuşsun. Umarım bu düşüncelerin tek tek olur.

16. Poaca

Poaca User

Bastiona kalkan modülü demişsinde artık kalkanların bir işlevi kalmadı ne yazık ki.

Sayfayı Paylaş