Beacon Modüller

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -By_CesuR- tarafından 20 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Merhaba savaş ve db beacon modüller dost gemilerine yazıyor ama agesi gibimi, bize yararı var mı ?
    Grup olmadan bu modulu açarsam hasar veya dp artarmı ?

2. pluto

pluto Guest

3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Teşekkürler ama burayı incelemiştim burada o cevabı bulamadım . Burada sadece grup ve dost gemileri söylüyor. Fakat forumda eski konuşmalarda ageis gibi kendini de tamir ettiğini deneyimleyip yazan olmuş. Bende almadan önce emin olmak istedim.

4. pluto

pluto Guest

Merhabalar,

G-BH1: İşaretçi HP PET Bu etkinlikte sadece ilk seviye yayınlanacak. Grubunuzdaki gemilerin ve klanınızın gemilerinin (geminiz dahil) yaşamını güçlendiren bir işaret yerleştirin.

Bu cümleyi size attığım linkten kopyalayıp yapıştırdım. Biraz daha paragraf sorusu çözmeliyiz sanırım :)

İyi Forumlar!

5. Aegis gibi HP yenilediğini sanmıyorum , modülün menzili içinde olan grup arkadaşlarının ve senin sahip olduğunuz maximum DP'yi artırıyor diye biliyorum , yani bir bakıma DP desteği gibi çalışıyor .
    Aegis gibi HP yeniliyor olsa etkinlik konusunda bunu belirtirlerdi heralde , basitçe ''güçlendiren '' demişler .
    Grup olmasa da kullanabilirsin , seni güçlendirir , grup şart değil .

-By_CesuR- bunu beğendi.
  6. denemedim ama kullanan arkadaşlardan gördügüm kadarıyla aegisinin ortaya bıraktıgı hp dolduran özelligi düşün sabit olarak kalıyor buda belli bir alanı var o alan içinde durursan 50 k dp arttırıyor gibi birşey hp tamir etmiyor yani maksimum dp yi arttırıyor

-By_CesuR- bunu beğendi.
  7. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Teşekkürler Evet biraz da dikkat eksikliğiniz var , bencede çalışsanız iyi olur. Şu cümleyi gözden kaçırmışsınız :):):)
    " Fakat forumda eski konuşmalarda ageis gibi kendini de tamir ettiğini deneyimleyip yazan olmuş. "

8. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Teşekkürler eğer böyle ise iki avantajı var demektir. Savaş beacon alırsak . Hasarda veya dp% 3 ile 5 arası artış olur. Mindfire gibi yaratıkları keserken baya işe yarar diye düşünüyorum.

9. pluto

pluto Guest

Merhaba,

Hhahaha tamamdır, ikimizde dikkat edelim o zaman :)

İyi Forumlar

-By_CesuR- bunu beğendi.