Bedava kodlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -**WoWxD**- tarafından 22 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu kodlar lootboy ile beleş bir şekilde alınmıştır. Her kişi bu koddan bir tane kullanabilir.(3 tane vardı bende birisini kullandım diğer ikisini kullanamıyorum bizzat denedim :D) 4 LF3 4 BO2 Leonov bir de emin olmamakla beraber 10k uridium veriyor.
    DTBWGZ7NHZG891MD
    DTBWHOB3P3APFXBU (bu olmazsa O yerine 0 koyun.)

Konum doğru yerde mi bilmiyorum adminlerimizin hoşgörüsüne bırakıyorum.

Lootboy'a kendiniz girmek isterseniz size yaklaşık 10000 coins değeride kodlar da paylaşayım. (Ordaki 2000 coinslik paketlerden düşüyor bunu bizzat sizin de denemeniz için vereyim.)
    Sorry500 = 500 coins
    Welcome500 = 500 coins
    skill = 2000 coins
    Lootboy99 = 1000 coins
    Nacken500 = 500 coins
    Krench = 2000 coins
    Mehr444 = 444 coins
    iCrimax3 = 2000 coins
    FRAPZZ = 2000 coins

Her şey için şimdiden teşekkürler, oyuncuların yüzünde bir tebessüm oluşturduysam ne mutlu bana :)

2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhaba , iyi oyunlar.

Konunuzu uygun yere taşıdım.

İyi Forumlar.

-**WoWxD**- bunu beğendi.
  3. Soyuz*

Soyuz* User

Kodlar geçersiz hocam

4. Kodlar senden önce başka biri tarafından kullanılmış olabilir çünkü kodlar tek kullanımlık. Bunun dışında Lootboy'a girerek paket aça aça sen de çıkarabilirsin. Bununla alakalı detaylı bir rehberi yakında yayınlayacağım.

5. Lootboy ne oluyor? Kuponlar kısmına kodu girdiğimde bulunamadı diyor. Diğerleri evet kullanılmış.

Şimdi anladım siteymiş :D

Ayrıca bir kod da ben vereyim. P1LOU kodu biraz coin veriyor ama ne kadar olduğunu bilmiyorum :D

Son düzenlenen: 23 Temmuz 2018
  6. Detaylı rehberi bu konunun altına yapmaya karar verdim.
    Şimdi akıllı telefonunuza Lootboy'u indiriyorsunuz. (İOS ve Android destekliyor.)
    Uygulamaya girdikten sonra kayıt oluyorsunuz. Tavsiyem fazla kullanmadığınız Facebook ya da Twitter gibi hesaplarla kayıt olmanızdır. Google+ ile sürekli gmail açıp sürekli kayıt olabilirsiniz.
    Sorry500 = 500 coins
    Welcome500 = 500 coins
    skill = 2000 coins
    Lootboy99 = 1000 coins
    Nacken500 = 500 coins
    Krench = 2000 coins
    Mehr444 = 444 coins
    iCrimax3 = 2000 coins
    FRAPZZ = 2000 coins
    P1LOU = 1000 coins
    Bunun dışında uygulamada 'Comics' yani çizgi roman bölümü var. 1 kere okursanız (genellikle okumadan çizgi romanı bitirene kadar tüm sayfaları çabucak geçiyorum :D ) 350 coins kazanabilirsiniz. Fakat günde sadece 4 çizgi roman okuyabilirsiniz. Bu da 350 x 4 = 1400 coins yapıyor.
    Günlük ödül olarak 100 coins veriyor.
    Reklam izlediğinizde de 100 coins veriyor.
    Hesabı ilk defa açtığınızda size bedava bir paket verecek. Bu paketi ve daha sonra 2000 coins değerinde olan paketleri açıp şansınızı deneyebilirsiniz. (Premium da çıkabilir 4 LF3 4 BO2 Leonov ve 10k uri paketini de verebilir.)
    Eğer çıkan kartlar işinize yaramıyorsa 'Envanter' kısmından 'Kart Seç' bölümünden gitmesini istediğiniz kartları seçin. Sonra Ortadaki Aşağı ok tuşuna basın. 'Shred' yani yırtmaya tıkladığınız an işe yaramayan kartların tanesi 100 coins karşılığında gittiğini göreceksiniz. (Sakın herhangi bir karttan kodu aldıktan sonra kurtulmaya çalışmayın kod da gider üstelik 100 coins yerine 10 coins verir.)

Şimdi sürekli hesap açma taktiğini anlatacağım. (Sunacağım sürekli hesap açma taktiği Android'de çalışıyor İOS'da denenmedi. İOS cihaza sahip olanlar bilgisayardan bu taktiği uygulamaksızın sürekli hesap açabilirler.)
    Diyelim ki 2 Google+ (gmail) hesabınız var. Birisine A diğerine B diyelim. A hesabınızla Lootboy'a kayıt oldunuz ve bütün paketleri açtınız vs. o A hesabıyla oluğturduğunuz Lootboy hesabıyla işiniz bitti. O hesabınızdan çıkış yaptığınızda ve bir daha Google+ ile kayıt ol bölümüne geldiğinizde uygulama sizi önceden tanır ve direkmen hesap açma yerine geçmeden A hesabınızla açtığınız hesaba yönlendirir. Bu durumdan kurtulmak için ayarlardan uygulamalardan Lootboy uygulamasını bulun ve onun önbelleğini silin. (Bu işlemi her Google+ hesabı değişiminizde yapmanız gerekir.) Sonra uygulamaya tekrar girince B hesabınızla kayıt olabilirsiniz.

7. Android'den video izleyince 100 coin daha veriyor.

8. Bir kez kullandıktan sonra tekrar kullanılmıyo herhalde farklı bile çıksa sende de olmamış

Son düzenlenen: 25 Temmuz 2018
  9. evet bir çeşit koddan her profilde bir kere kullanılabiliyor.

10. darkorbit paketi çıktıda kod nerde onu göremiyorum

PC den girince görünüyormuş eyv kodlar için

Son düzenlenen: 25 Temmuz 2018
  11. Siz bayağı şanslısınız 3-4 kere hesap açtım bütün coin şifrelerini yazdım paket açtım bir tane bile çıkmadı :( Biri PM'den bana kod atabilir mi? :p

12. :D 4 hesaptan 3 kod çıkardım.

13. -Star-

-Star- User

DTBZC2X4UYTW29TQ

14. :) kullandım kardeş qywallah :D 10K uri verdi :)

15. -Star-

-Star- User

Kullanabilmene sevindim :)

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  16. PM'den gönderin ama millet kullanıyor :D

17. Elimde var bir tane atıyorum :)
    Nedense sana mesaj atamıyorum bilgisayardan deneyeceğim ama elimde kod hazır :)

Son düzenlenen: 27 Temmuz 2018
  18. Sorry500 = 500 coins
    Welcome500 = 500 coins
    skill = 2000 coins
    Lootboy99 = 1000 coins
    Nacken500 = 500 coins
    Krench = 2000 coins
    Mehr444 = 444 coins
    iCrimax3 = 2000 coins
    FRAPZZ = 2000 coins
    P1LOU = 1000 coins bu dediğin coinsleri nasıl alıyoruz

19. Uygulamanın sol üstünde 3 çizgili tıklamalı bir yer olacak. Oraya tıkla. Orada 'Redeem Code' kısmına bu kodları teker teker yazarak coinsleri alabilirsin.

20. Profinindeki görüntüleme sınırını kaldır da göndereyim kodu :)