Bekleme Süresi Üst Limiti Değişti

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Eyvallah kardeşim sağolasın

2. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

yüzüklü gemi kasmıyorsan hermes için uğraşma bence, şuan başka bi işe yaramaz. Haftaiçi çıkma şansı daha yüksek 12de 10 falan yapanlar biliyorum. Pazar günü hermes çıkaran daha duymadım. Haftasonu 2 delta açıp hafta içi yaparak yavaş yavaş toplayabilirsin.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Yüzüklü gemi yapıyorum da pazar günleri hermes çıkmama olayını çok sonradan öğrendim şuanda 1 tane hermesim var pazarları yaptığım deltayı haftaiçinde yapsam çoktan fullemiştim..

4. YARGU

YARGU Guest

Son düzenlenen: 14 Temmuz 2021
  5. -333-

-333- User

bende kamikazenin soğuma süresinin kalkmasını uçuş düzenlerinin ilk çıktığı değerleri vermesini ilk lf4 ve kalkan geliştirme değerlerinin geri gelmesini istiyorum.şimdilik aklıma gelenler bunlar geldikçe yazarım bizim oralarda bir laf vardır..alabilirsen bizim bozoyuda yaz..ama alabileceğini hiç sanmıyorum do bu heran istediği değişikliği yapma hakkı vardır oynayanlarda bunu kabul ederek oyuna erişim sağlar etmezse oynayamazlar.

6. Aliens

Aliens User

O halde üst yönetim bana bunu açıklasın;
    Kendi elleriyle yazmışlar istif olduğunu... Ee, biliyorlar mıydı 2x Triskelion ile %50 bekleme geleceğini? Yada Hermes dahi olmadan normal haritalarda dükkan destekleri ile %100 olacağını? Yine insanları yanıltarak o alaşımları fahiş fiyatlar ile satıp yeterince para toplandığında özelliği değiştirmeyi yaptılar! Artık yeter! Güvenilirliğiniz çok ciddi tehlikedeyken üst üste bu konuyu zorlayan işler yapıyorsunuz. Gerçekten kendinizi toplama ve güvenilir bir oyun olma yoluna girmeniz gerekiyor. Şuan bu yapılan yasal dolandırma gibi bir uygulama. Kusuruma bakmayın ama artık çok doldum ve çok ağır konuşturdular... Kendileri resmi İnstagram hesabından bunu paylaşmasalardı haydi her yerde olduğu gibi bunu da gözden kaçırdılar der yine susmaya çabalardım ama bu paylaşım sonrası yapılan bardağı taşırdı!

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  7. Eskiden biz oyunu eleştirdiğimiz de siz ölümüne savunuyordunuz darkorbiti şimdi siz isyankar olmuşsunuz :=)

Gülü seven dikene katlanır,

Amaçları tabi para kazanma olacak, iilk önce paketler çektirmek hizlica aldırmak için insanlara para harcattılar %100 olacağını biliyorlardı, herkes aldı para yatırdı,

Sonra ise geri çektiler,

Aynısının hasarda da olmayacağı ne malum?

Eski den kararsız modül sistemi yokken oyuna her yeni çıkan modülde bir gemi belirli bir sayıda güçlenip modül çıkan gemiyede hemen ardından epion smite tasarımı çıkartıp para ile satiyorlardı.

Seni eskilerden tanırım oyunu hep savunurdun sanki çalışanıymış gibi şimdi sen bile bu kadar isyankar moda geçtiğine göre demek ki senin de canın yanmış :D öyle bütün gün 50k urilik yaratıklar kesmekle olmuyor işte,

Adamlar para kazanıyor stratejiyide uyguluyor yapacak birşey yok.

8. Aliens

Aliens User

Oyunu savunma değil, ben eşit olarak bakıyorum konulara. Burada durum ise şu şekilde: Getirilen şeyin sağlayacağı fayda aşırı net, bir yanılma payı dahi yok. Ve hatta bu ilan dahi edildi. Ama sonrasında aniden düşürülmesi bambaşka bir konu.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  9. Bende 10-15 dk dır sürekli bakıyorum hermes mi takılı değil yoksa roketatar mı emin olduğumu bildiğim halde desteklere baktım yine aynı.

Uzun zamandır söylüyorum darkorbit tavsiye edilecek oyun değildir.

Oyunda bir ton sorun var halen.

Köşeye giden npcler durduk yere kaybolması,2 defa açtığın bir kapı durduk yere yok olması,kapılarda parçaların durduk yere kaybolması sözde BL npcler azaldı fakat 1/5 serverinin BL haritasına girin bakalım kamuflajsız dolaşabiliyor musunuz? 3 BL düzgün 2 ile 1 de kamuflajsız gezmek imkansız.İstasyon ve bazı modüllerin kaybolması oyunun istemciye aşırı yük binmesi.

Şu güzelim oyunu daha iyi teknik ekip ve yönetimi hak ediyor.

10. Polanya serverinde bir adam trilyonlarca tp şp kastı, diğer serverlerde de bu şekilde kasan var ben de ne triskelon ne de başka birşey var

Ama şunu merak ediyorum oyun oyuna böyle birşey getiriyor ve yetenek süresinin %100 geçeceğini biliyor

Şimdi bu özellikle eternalda trilyonlarca tp şp kasan hesaplara ne yapacaklar nasıl geri alacaklar yada kastıklarını geri alacaklarmı çok merak ediyorum doğrusu

Oyunuın kendi oyuna soktuğu ve insanlara aldırdığı bir şey ile insanların birşey yapması acaba illagelmidir merak ediyorum..

11. Kasan adamlara ne diyecekler kusura bakmayın bizim hatamız yüzünden akıl edemedik düşünemedik bir an kafamıza öyle bir plan geldi oyuna ekledik çok geri bildirim gelince sınırlama getirip sizde ki tp şerefi alabilir miyiz mi diyecek :D :D :D

Ama şunu söyleyim cidden oyuna giresim kalmadı.

20 civarında delta kapısını yap 4 milyon uri gitsin kapı yapmaya başla bir anda limiti sabitledi hiç hoş olmadı.

Şuan ki darkorbit girişim etkinliği yap çık doğrultusunda.

Umarım oynadığım klanda ki arkadaşlar oyunu bırakır da bende bırakırım.

12. Yani en azından %85 yapsalardı bende ne hermes nede triskalon var ama olan kişileri düşünüyorum harbiden haksızlık yani, ne triskelon almana mantık kalıyor nede hermese

yazık olmuş..

polatalemdar311 bunu beğendi.
  13. Zaten ona üzülüyor insan o kadar uri gitti birde bunun oyuna + ve - lerini çok iyi bilmen lazım.

Normal haritalarda bile etkisi olmaz oldu boşa gitti o kadar emek.

Neyse biz ne kadar konuşsak da değişmeyecek.

Darkorbit çoook ayıp ettin.

BL haritalarında halen yüzlerce NPC var kamuflajsız gezmek imkansız.

14. Tekrar diyorum herhangi bir şekilde triskelon ve hermesim olmadiği halde saçmalık olmuş diyorum en az %85 olaması lazım ki tüm itemlerin bir anlamı olsun

%25 triskelon %50 çift güçlendirici %10 hermes %85 böylelikle hiçbir itemin boşa gitmemiş olur,

Ama şimdi triskelon +çift güçlendirici alan neden hermes dizmekle uğraşsın? Zaten max sinirda spartanı takar oynar,

Yada daha önceleri hermes yapmış insanlar neden hermes yaptı, %100 sıkıntısı olacağını 1flaxli bir gemi bile bilip anlardı, buna rağmen getirdiniz daha sonrada %75'e çekildi çok garip, dediğin gibi bu oyunda yapılacak en iyi şey etkinliklerde etkinlik yapıp çıkmak.

Oyunda ki hataları saymaya kalksam 100 madde sürer

15. Belki paylaşacağım videoyu izlemişsinizdir. Haa bu arada mod ve adminlerin videoyu kaldırmasına neden olacak bir durum yok. Çünkü ortada bug yok elinin bipeğinin hakkıyla oynamış, yönetimin hesap etmeden eklemis olduğu özellikten yararlanarak berserker hasar yansıtarak kasılmış bir oyuncu var.

Bu arada bu adamın tp serefininde silinmesi mümkün değil. Bu süre icerisinde imkan varken yapan yaptı.

Durumun düzeltilmesi iyi ama ortada bug veya herhangi yasak birsey yok. Tamamen oyunun verdiği imkanlar yaptılar. Ceza almayacaklar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2021
  16. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Videoyu kaldırdım çünkü giriş kısmında oyun yönetimini ve onaylamadığımız bazı sayfaların isimlerini geçiriyor.

Videonun belli yerlerini keserek tekrar yükleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

17. Bunlar bahane madem onaylamıyorlar neden kendi oyunlarına ait verileri 1 seneden fazla süredir bu web sitesinin paylaşmasına izin veriyorlar. Hesapların İD sinden gün icerisinde ve ay boyunca elde ettiği tecrübe seref, rütbe. İmha edilen npc oyuncu, oyunda geçirilen süre ve hatta online player sayısı ve daha önce ban alınıp alınmadığı dahi görülebiliyor. Eminim ki darkorbit in kendi panelinde bu kadar bilgi göremiyorsunuz.

18. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Panelde ne gördüğümüz veya görmediğimizi buradan açıklayarak tartışacak değilim. Bunların gerekli hukuki veya engellenme işleri benim görevim değil. Benim görevim buradaki düzen ve kuralı sağlamaktır.

Bahane değil size güzelce paylaşabileceğiniz yolu söyledim. Bakın videoda ne olduğunu biliyorsunuz ve kendinizce kılıf uyduruyorsunuz şuanda sizde bunu dile getiriyorsunuz.

Konuyu amacı dışına çıkarmayalım.

Kurallar - Forum Kuralları ve Kullanımı | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

19. Harbiden bu adama şimdi ceza verilir mi verilecek mi acaba?

Sonuçda oyuna eklenen şey ile yaptı herhangi bir hile bug yok şey gibi düşünün

oyuna %10 hasar güçlendiricisi alıyorsunuz sonra oyun %10 hasar güçlendiricinin çok olduğunu farkediyor ve onu %5'e çekiyor ama o süre zarfinda %10 güçlendiriciyi kullanırken kastığı tüm tp uri şererfi geri alıyor :D

Bu size mantıklı geliyormu aynı mantık şimdi bu trilyonlarca tp şeref kasan gemilere ne olacak kesinlikle illegal değil oyunun sunmuş olduğu bir yöntem ile yaptılar

Merakla bekliyorum :D

20. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

ebedi sıralamalarında %100 imkanı tanıyan hareret saatlerini veren darkorbit, bugün %100e ulaşılabiliyorlar diye bunu %75e sınırlayan yine darkorbit. Güncelleme notlarında da %100 soğumaya ulaşılabiliyordu düzeltildi yazılmış :D kardeşim bu düzeltme değil, direkt saçmalamak. %100 illa olmalı demiyorum da %75 nedir kardeşim? Sıkıntı ebedi kapıdaki %100 ise ebediden çıkan bekleme desteğini kaldırsaydınız ya da 95 limiti koysaydınız, halihazırda kapı dışındaki %85 desteğimizi (bekleme süresi dlb %5ten bahsetmiyorum bile, bunla %90 oluyor) niye çöp ediyorsunuz? Triskelion ve hermesleri ayıplı ürün olarak pazarladığınız ve sattığınız için iadesini talep ediyorum. %10 beklemesini alamayacağım hermesleri ben ne yapayım? Ebedi kapı diye pazarlıyorsunuz, adı üstünde sonsuz kapı diye milleti kapıya sokuyorsunuz, birileri çok ilerilere gidince etekleriniz tutuşup diğerleri gidemesin diye uyduruk bir engel koyuyorsunuz. Ebediyi çıkarırken geliştirici ekip ne düşündü çok merak ediyorum, ''sözde sonsuz bi kapı yapalım, oyun üst limitleri 600-700e kadar katlanabiliyo, zaten orlardan sonrasına gidemez kimse, patlarlar hehehe'' falan mı diyip çıkardılar. Madem öyle şansa bağlı olarak gelen modullerle 750 hızlara ulaşan orcuslar var, onlara da engel koyun, diyin siz çok hızlısınız alın size yeni hız limiti, yavaş gidin diğer oyuncular size yetişemiyor diyin. Gerçekten anlamsız düzenlemeler bunlar, o polonyadaki geminin önümüzdeki en az 300bin yıl orgeneralliğini ve oyun birinciliğini garantilediler. Darkorbit güvenilirliğini her geçen gün daha da kaybediyor.