Bekleme Süresi Üst Limiti Değişti

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve AA_FAİLED tarafından 14 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Ben tp yi şp yi geçtim adam tüm o dalgaları bir de x1 lazer sıkarak geçiyor bak adam elit bile harcamadan x1' le x1'le yahu trilyonlarca rinüsk takipçi kastı :D

Tek bir tane impuls kesiyor 2 milyon dan fazla rinüsk alıyor (belki de 2 milyar tam emin olamadım) :D

E şimdi bu adamın gemisine harbi ne olacak çok merak ediyorum nasıl bir yol izlicekler :D

Adam yüzde yüz oyunun tanıdığı imkan dahilinde oralara geldi? Suç kimin olacak merak ettim :D

AA_FAİLED bunu beğendi.
  2. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

O adama bir şey yapmaları imkansız şuanda, geri alamazlar. Şu yönetimden merak ediyorum 1 kişi denemiş mi %100cdli berserkerle ebedi yapmayı, kolay bir şey olarak görüyorlar sanırım ben açıklıyım onlara; 400-500leri geçmek kolay değil, canavarlar 2 saniyede kesilmiyor uzun süre boyunca full konsantre olarak yetenek basıyorsun, ekrana bakamıyorsun sadece slot çubugundaki yetenek süresine bakmak zorundasın. 1-2 saniye kala canavarların içinden çıkıp dışarda yeteneği tekrar açarak girmen gerekiyor. Anlık lag, ping, konsantre kaybında tek yiyip patlıyorsun. Senin 500lere gelmen zaten en az 1 hafta sürüyor. Normal şartlarda %100 beklemeyle 51 dalgalık bir seriyi yetenekle kesmen en az 4 saat sürüyor. 700lerden sonra bu süre gittikçe azalıyor çünkü canavarların canı üst limite gelmeye başlıyor katlanmıyor, buna karşılık hasarları katlanmaya devam ediyor. Normalde 15dakika boyunca yetenek açıp kestiğin bi canavarı 50 dalga sonra 7-8 dakikada kesmeye başlıyorsun ve 50dalga-50dalga ilerledikçe bu süre 2-3 saniyeye kadar iniyor. Oyundaki düzeltilmesi gereken tek şey bu can, kalkan ve hasar üst limitini ebediye uygun olarak arttırmaktı. Anlamayan olursa diye bir örnek vereyim mesela 2milyar canı olan bir attend 2milyon hasar vuruyor diyelim. 50 dalga sonra %80 güçleri arttığında aynı attendin yine 2milyar canı var ve 4 milyon vuruyor.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Roket guncellemesi ciktigi an geribildirime bunun olacagini yazmistim, darkorbit yine sasirtmadi yonetime ana babamdan daha cok guveniyorum hic bir zaman hayal kirikligina ugratmiyor. Kac gundur roketler icin oil canavari kovaliyordum ama gec kaldim yetisemedim gecelerim yalan oldu. Hermese 4 m uri harcayanlarin durumu benden daha vahim tabi.

%100 yetenek bug degildi benim gonlum de yapanlardan kesinti yapilmasina razi gelmiyor. Bana gore tek cikar yol %100un devam etmesi, en azindan hararet saatlerinde %100 olursa bir nebze ofkemiz yatisabilir. Yonetim roketleri test serverinda denettirdi herkes de bu durumun yasanacagini soyledi ama adamlar bizi umursamayip oyuna ekledi. Ya test acip geribildirim istemeyin ya da soylediklerimize kulak verin.

Bu durumun tek sorumlusu matematik bilmeyen 6 aylik oyuncu kadar bile oyun bilgisi olmayan yonetimdir. Ha bunlar gizli para kazanma yontemiyse saygi duyar tebrik ederim o ayri.

Dontforgetme ve aimable bunu beğendi.
  4. AA_FAİLED

AA_FAİLED User

Triskelion %25 bekleme diye duyurulduğunda ben dedim ki heralde roketatarı hızlandıran beklemedir, direkt yetenek bekleme süresi olamaz diye inanamadım yani başta, sonraları birilerinde görünce öyle kasmaya başladık. Triskelionun yakın zamanda değişeceğini düşünüyodum o yüzden dedim değişmeden hadi hızlı kasayım, tam aldım kapıya başladım 1 gün olmadan güncelleme geldi. Beni bekliyorlarmış. Gerçekten küfür etmeme ramak kaldı. Yahu %100e ulaşılabiliyordu diye gerekçe gösterip bunu kaldırmak nedir. Yönetim zaten %100 olacağını biliyordu. Hatta bunlar eklenebiliyor katlanabiliyor diye duyurup pazarladılar. Citadelle direkt %100 oluyordu hermessiz. Darkorbit bize bunu diyerek aldırdı triskelionları şimdi ise söyledikleri şeye bak. Eğer dediğin gibi pazarlama stratejisiyse daha da saçma, geçenki chromin etkinliğinde berserker dağıtacağına düz koysaydın paymente 90-100liraya bak nasıl satın alınıyordu.

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. çok haklı bir mesaj test serverinde geri bildirimde bulunup oyuncuları dinlemeyip oyuna dahil etmek sonra geri çekmek çok garip