Kutlama Belli Bir Süreliğine Geri Döndüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 30 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhabalar. 2 Sene önce oyunu bıraktıydım. Oyuna kısa süreli bir dönüş yapacağım amacım genelde gemiyi toparlama amaçlı olacak yani gidip baskın vs atmayacağım. Bir başka amacım ise oyunu gözlemlemek...

(Ki istesemde baskın atamam geminin bu hali ile)

Neyse şimdi asıl merak ettiğim konular şunlar:

Bu pet 4 modüllerini nasıl elde ederim ?

Yeni LF-4'leri nasıl daha hızlı elde ederim ?

Birde galaksi kapılarında ödül değişikliği var mı ?

Yardım edenlerden teşekkür ederim.

Ben bıraktığımda spartan vardı spartan montajdan elde ediliyor ancak hermes'i nereden elde edeceğim ?

Aegis için Hermes çok işe yarar gibi gözüküyor...

2. FANTOMARI

FANTOMARI User

hermes diroitlerini Galaktik Çekişmeden kazanıyorsun ve bugun son gunu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2019
  3. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Öncelikle aramıza tekrar hoş geldin. Yeni LF-4'ler derken Hiperplazmoit, Magma Sondası ve Yansıma Sondası ile birlikte Kararsız LF-4'lerden bahsettiğini sanıyorum. Bahsettiğim üç LF-4'ü inşa etmek için normal LF-4'e sahip olman gerekli ve birleştiri kullanmanız gerekli. Montaj (Birleştir) hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hiperplazmoit, Magma Sondası ve Yansıma Sondasının her biri NPC'lere ve Düşmanlara 212 vurmaktadır. Yani 16 seviye LF-4'e eşdeğerdir. Magma Sondası sadece PvP'lerde 212 + 5 hasar vurmak için tasarlanmıştır. Yansıma Sondası sadece PvE'lerde 212 + 5 hasar vurmak için tasarlanmıştır. Hiperplazmoit ise 212 hasar ve her bir Hiperplazmoit lazer başına geminize + %0,5 D.P puanı vermektedir. Bu üç geliştirmeli lazerden hangisi kullanışınıza uygunsa normal LF-4'lerinizi montajla bu LF-4'ler ile değiştirebilirsiniz.

Geliştirmeli LF-4'ler hakkında daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu üç LF-4'e ek yakın dönemde bir de Kararsız LF-4'ler oyuna eklenmiştir. Kararsız LF-4'ler Normal LF-4'lere ek olarak salvolar arasında rastgele olacak şekilde daha az ve daha fazla vuruşlar sergileyebilmektedir. Kararsız LF-4'ler Kırmızı ve Mavi korsan kutularından elde edilebilmesi dışında Obsidyen Kutularından da elde edilebilir. Kişisel tavsiyem, kararsız LF-4 yerine Magma, Yansıma Sondası veya Hiperplazmoit LF-4'lerinizi tamamlamanızdır.

Şu anki durumda geliştirilmiş LF-4'lere kıyasla Prometheus Lazerleri, elde etmek için uğraşacağınız zaman ve kaynaklara nispeten çok daha getirisi olan bir tercihtir. Sınırlar Dahilinde görev zinciri ile ilk 10 Prometheus Lazeri'nizi elde edebilir, kalanını da birleştirme tarifi ile alabilirsiniz.
    4. seviye P.E.T modülleri çeşitli etkinliklerde elde edilebilmekteydi, şu an için bunları elde edebileceğiniz bir yol bulunmamaktadır. P.E.T.'inizin seviyesi yeterli ise 3. seviye P.E.T. modüllerini kullanabilirsiniz.

Kırmızı ve Mavi Korsan kutularının bu ay geçerli olan güncellemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Hermes Droit tasarımı hakkında bilgi:
    Hermes Droit tasarımı hakkında geniş bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Galaksi kapılarında bazı zamanlarda seçilen üç rastgele kapıya ek bonus ödüller eklenmektedir. Bu ödüller hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
    Her hafta sonu Galaksi Kapılarına ek ödüller eklenir. (Cumartesi günü Kronos parçalarını x2 şeklinde alabilirsiniz. Pazar günleri Galaksi Kapıları x2 ödül vermektedir.)

Yukarıda ki ödüllere ek olarak; Bu hafta Sonu için Galaksi Kapılarına yapılacak ödüller aşağıdaki gibidir:
    Haftalık ek ödülleri kontrol etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

Forum içerisinde link paylaşımının yasak olması nedeniyle mesajınız düzenlenmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ağustos 2019
  4. dodge1234c

dodge1234c User

İyi geceler ben fikirimi değiştirdim oyuna tekrar başlamama kararı aldım. Bu gün aldığım ceza çok ağır ve alakasızdı ben bu oyuna daha fazla emek harcasam gemim tamamen kapatılacak çok boş bir sebepten...

Bu günde caps amaçlı bir avatar koydum diye siyasi mesaj olarak algılanmış yani benim siyasetle işim olmaz kaldı ki bu bir mizahtır yani caps'de çok abartılı bir şey yoktu sadece vladimir putini puding yapmışlardı bu siyasi bir içerik değildir... Hani bir slogan olsa neyse diyeceğim ancak bu kişiler de insan... Sonuçta bu tip şeylere Rusya başkanı bile ses çıkarmazken gelip ufak bir mizahi bir şeyi bile sınırsız IP adres bannı vermek aslında çok ağır ve saçma bir ceza.

Benim bu gemim fullense tekrar yine bunun gibi bir ceza sonucu tamamen kapatılacak. Yol yakınken ben gemimde ki cezayı kaldırmamanızı istiyorum. Bırakın böyle kalsın. Oyunda çok güzel anılarım oldu ancak bunların geçmişte kaldığına inanıyorum her gün buraya girip oyunda bir şey yapamayıp çıkmaktansa vaktimi burada harcamamak daha iyi bir seçenek.

Geldim gördüm ve maalesef ki üzülerek belirtiyorum biz oyuncular olarak bunları hak etmiyoruz. Ben hala oyunun düzelme şansının olduğuna inanıyorum ancak bu fikirle değil. Ben support'a da yazdım ancak artık oynunuzu oynamak istemiyorum üzgünüm... Yani bu kadar ufak bir şeye bile çok ağır ceza vermeyi doğru bulmuyorum.

Yani görüyorum ki işin içinde başka sebeplerde var ben bunu kişisel olarak almıyorum yani göreviniz gereği verilmiş olabilir bu ceza saygı duyarım ancak ben bu kadar ağır bir şeyi hak edecek bir şey yapmadığıma inanıyorum. Size kolay gelsin diyeceğim tek şey bu.

Umarım bir gün kaybettiğiniz oyuncuları mumla ararsınız...

Forum ve oyun sizin olsun.

Konu kilitlenebilir teşekkür ederim değerli cevaplarınız için ve yardımınız için.

5. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.