Bende LadyLady

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve LadyLady tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BySalavat

BySalavat User

Wow'dan geldiyseniz bu kadar sürede bu gelişme normal gibi ama hala fazla geliyor. Nasıl yaptınız kutu toplayarak mı? Cubi dönerek mi?

2. vimma

vimma User

Tr 3 e gel dicektim bak benden önce davranmışlar gelirsen gel bende arkadaşım için tr 2 den mi 1 den mi ne geldim ilk o goliath almıştıı ve beni o ksamıştı şimdi o bıraktı gibi ondan daha güçlüyüm çok iyi tr 3 :) sohbet falan gelirsen gel yani :) ve kalabalık çok rahat cubikon kesiyoruz ben tek başıma bile kestiğim oldu yeni oyuncular da var cok güzel tavsiye ederim ama tr 5 dede iyi uridyum kasmışsın :)

3. anakin5555

anakin5555 User

serverler birleşecek zaten :p

4. cengiz-55

cengiz-55 User

yeniyim diyorsun birden bire müthis geliyorsun ilk verdigin bilgilerde lfler yoktu simdi ise 10. seviyeye gelistirmissin sihirbazmisin yoksa ilk aciklamanda bazi gelismis nesnelere yazmaya unuttunmu
    sundaki gelismen e ben iki senede ancak ulastim

ilginc coook ilginc

5. Lalie

Lalie User

şimdi şöyle bişey var ben 1 senedir oynuyorum 70 saat oynama sürem var bu sürede 15 lvl olabildim. bir arkadaşım var 5000 saatte 20 lvl full + full 20 level.1 gün 24 saat 1 ay 730 saat hadi yarısını oyun başında geçirse 370 380 saat o kadar sürede yapıldı diyelim.1 ayda 21 lvl olmak demek yaklaşık 5 6 milyar tp kasmak demek yanlış bilmiyosam.
    arkadaş 5000 saatte 20 level olmuş yani 370 380 saatte 21 level olunurmu? bence olmaz. yada full+full 5 kişi ile tüm uber görevlerini yaparsan (500 tane uber sibelondur carttır curttur olabilir) ama yinede yapılacağını pek düşünmüyorum
    10 level iken cubi dönsen günde 20 k felan uri kasmak demek ama oda çok zor.
    tüm gün kutu toplasan 1 ay sonunda yaklaşık 2-3m uri yapar
    havocları x2 kapı etkinliğinde 5 kapıda yaptı diyelim :D
    korsan kutusu alsan arkadaş 200 kutuda yaklaşık 4-5 tane anca cıkıyor bazen çıkmıyor demişti yani 1300 1400 kutuya o kadar lf4 yaptı desek 1m felan uri yapıyor.
    37 argeyi 1-2 m uri harcayıp yapablirsin onu yaparsan diğerleri eksik kalır
    demekki kutu toplarsa level kasamaz level kasarsa kutu toplayıp gelişemez
    arge yaparsa uriyi bitirir lf4 cıkartırsa arge yapamaz yani illa birşeyler eksik kalıyor
    ya 10000 tl para yatırarak yaptı yada başka bir türlü yaptı onu söylemiyim :D
    birde 1 yılda kastığım benim gemiye değinelim :D
    23 lf3 13 bo2 5 iris 10 arge :D ilk zetamı yaptım geçenlerde yarında 20 tlye aegis elitemi alıcam ben belki 10 20 sene sonra 30 lf4 felan olurum ama 1 ayda ben bu hesabı 17 level bile yapamam :D

Son düzenlenen: 2 Ağustos 2016
    anakin5555 ve cengiz-55 bunu beğendi.
  6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yaparlar 2-3 ayda full yaparlar.bos vakitte kutuda kalan zaman seri sekilde klanla kasilarak.ve klani da guclu ise hersey mumkun.surekli 4-5 te low da kasilir az full oldumu kapilara baslar.gorevleri klani ile yapar.kisacasi destegi kuvvetli ise hersey mumkun.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyuna para yatırıp bir takım şeyleri değerlendirirsen ( %50 TP , ŞP desteği , Kapı Çift Ödül v.b. ) vaktinde varsa üşenmiyorsan sıkılmıyorsan yapılır zor değil. 1 ay boyunca her fırsatta kapı yapsan yeter zaten. :)

8. Lalie

Lalie User

ben ayda 1 giriyorum o 1 gundede sıkılıp 1 ay gırmıyorum oyun sarmamaya başladı kasılacak bulamıyorum albay kurmay albay adamlar gelip 10600 milyon vuruyorlar kristallon felan kesemeden cıkıyorum oyundan

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Kasılma demedim zaten yani uridium çekip her fırsatta galaksi kapısı yapınca kısa zamanda gelişilebilir.

10. 01dante01

01dante01 User

pay2win :D eskiden emekti memekti felan demicem eskidende aynıydı 2011 dede az çok oynadım oyunu parayı basan kazanıyodu yine

11. xfeox12345

xfeox12345 User

iste bu türkiyede aranan bayan tipi bu beyler bulduk cok sükür bole güzel bayanların cogalması dileyiyle hadi hayırlısı

12. xfeox12345

xfeox12345 User

modum az deilsin ha bizden önce yorum atmısın bravo valla erkek acsa konuyu yuzune bakmasın A:SD:QW:F

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bakış açınız ne kadar rezil bir seviyede anlatamam. :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. xfeox12345

xfeox12345 User

eyw. canım ya o senın rezilin :D

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Beni bilen biliyor merak etme :)

16. bu nasil bi iliski xD

17. xfeox12345

xfeox12345 User

Sen kıyamet adminmisin yoksa bi ara olebir artist vardı sevdim.

18. cengiz-55

cengiz-55 User

yaptiginiz aciklamadan dolayi sizi ayakda alkisliyorum ve sapka cikariyorum

19. Lalie

Lalie User

:D anlamsız cümleler kurdum ama cidden o kadar şey olunca açıklamakta zor oluyor birisi birisini tamamlıyor felan

20. anakin5555

anakin5555 User

önce el emeği ile yapılan çaara paa yatırırsan böyle olur :D